Results 1 to 4 of 4

Thread: Spider 2.0 TS ?

  1. #1

    Default Spider 2.0 TS ?

    Здравейте,

    от скоро следя форума защото ако ми хареса технически колата до няколко дена мисля да си купя един Спайдер 2000 година.

    Бихте ли споделили някакви мнения или наблюдения за проблеми или дефекти? Кола е... ясно е че няма да е перфектна винаги,но просто мнения приемам всякакви...

    Някакъв порядък за разхода на гориво градско,че ме плашат с цифри между 14-15-16 л/100. Говоря за нормално каране,на ръчка е друго и е нормално да е много...

    Окачването здраво ли е? Нормално е да е твърдо,но дали дуржи? Двигателя?

    Благодаря предварително
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Здравей,

    Разхода на градско е м/у 10 и 12 на сто при нормално каране като окачване колата е доста здрава но като я гледаш я провери защото ако е карана без да са сменяни носачи и амортесйори сигурно са заминали за 5 години, а не са евтини понеже са усилени и задното окачване е доста сложно, но все пак това е спортна кола и то доста добра. Двигателя е много здрав ако разбира се му е сменяно маслото редовно (както на всички коли). Обърни внимание на работата на двигателя във всички режими възможно е да има заминали датчици за температура или ламбда сонда, ако ти се стори нещо странно имай го предвид. Провери във фирмен сервиз (Вантотрйед) колата за да се види ако има датчици или компоненти по инжекцията със проблеми - на тези коли всичко се вижда на егзаминера

    П.С. Егати вдъхновението ми доде
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3

    Default

    Мерси много за съветите,така и ще направя. Ще я проверя преди да взема окончателното решение. Иначе много ми харесва този модел.
    Аз принципно се оглеждах за кабриолет и единсвено в Спайдера се чуствам ужасно удобно и широко,което си е важно също. Дано да е наред след теста.


    П.С. аз лично много съм надъхан, въпреки че от 20 мнения 15 са ... Ти луд ли си ...Алфа.... това онова, какво е това лошо отношение незнам... а че сяка кола си има косури... няма какво да се заблуждаваме,нормално е.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    П.С. аз лично много съм надъхан, въпреки че от 20 мнения 15 са ... Ти луд ли си ...Алфа.... това онова, какво е това лошо отношение незнам... а че сяка кола си има косури... няма какво да се заблуждаваме,нормално е.
    Тези 15 защо не ги питаш колко от тях са карали Алфа? И по-то4но ГТВ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •