Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 122

Thread: Endurance Trophy 2011

  1. #31
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Евала на всички присъствали Алфисти!!!!

    http://alfisti.bg/?step=module_actio...alfisti&lang=2
    Браво момци-чудесни резултати и чудесно прекарване на пистата беше!Евалата!
    П.С.Втората серия беше също много интересна-до последно имаше интрига(някой коли даже караха без гумино се държаха достойно!!!
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  2. #32

    Default



    Хиляди блгодарности на Николай Димитров (ФЕРАРИСТ), ДЕЛЯН ГЕНОВ И ЖАСМИН ПЕТРОВ ЗА ВТОРОТО МЯСТО НА ИЗИМИНАЛОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА ИЗДРЪЖЛИВОСТ В КЛАС С2.


    Ето го и шампиончето

    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #33
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by alfatras View Post
    Браво момци-чудесни резултати и чудесно прекарване на пистата беше!Евалата!
    П.С.Втората серия беше също много интересна-до последно имаше интрига(някой коли даже караха без гумино се държаха достойно!!!
    Супер беше на пистата!
    БРАВО на всички участвали с Алфа Ромео, които представиха марката на ниво!
    Само да нямаше пак обичайните проблеми с транпондери и споде мен, а и не само, непреброени обиколки на нашите участници!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  4. #34
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Браво на всички взели участие .. и най-вече на нашите младежи !! Супер беше и доста се забавлявахме

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Поздравления за "ВЕНЕРА", представиха се страхотно! Мисля, че са единствения дизел с призово място днес!!! А са да видим, не е ли JTD истинския дизел,а?
    Страхотни "Пердашки" днес! Освен това имам някакви подозрения, че Алфа Ромео 75 1.8 е най-старата модификация от призьорите...не знам имаше ли друг модел на над 20 години!
    Нащо Балкантон се издъни...рано-рано се чуха хейви метъл тонове изотдоле... Подло се съдра предно каре на кардана и програмата ни се съкрати...
    Още веднъж поздрави за колегите и за САЖДИ, които вдигаха пушилка до последно

  6. #36
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Беше ми изключително интересно цялото състезание. Много се радвам за тимовете каращи с автомобили Алфа Ромео, но за съжаление наистина транспондерите ощетиха наш отбор.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  7. #37

    Default

    Получи се добро събитие, честно казано очаквах да има огънати ламарини щото при летящ старт, жребии който омеши бързи с бавни коли, най - вече 1 място за чисто изпреварване, мислех че доста народ ще ги удари адреналина в началото и ще има изтървани нерви.......
    Почти час и половина ми мина доста неусетно, въпреки че съм карал ендуро в друга дисциплина, тука трябваше да се съобразяват доста неща........на първо място искахме да минем без смяна на предна дясна, отделен е факта че бяхме с 4 китайски гуми, само 2 от който бяха нови.....след първоначалните 15 - 20 минути докато се види накъде ще заплува тоягата реших че ще е добре да карам малко по бавно без да прегрявам гумите, отколкото секунда по бърз но с повече хабене.......вечерта преди състезанието сменихме турбото щото беше под въпрос, по едно време целия километраж сдаде багажа и не виждах на какви обороти превключвам......което малко се отрази на времето също, щото предпочетохме да се застраховаме и да превключваме малко по рано, отколкото да влизаме в излишно високи обороти........все пак и жетеденцето си има душица, колкото и здраво да било уж.......
    На финала се оказа че имаме още към милиметър грайфер, може ше да се понатисне и още......
    Ся не знам точно кви ни бяха шансовете за първо място, някой каза че сме били на обиколка зад БМВ-то дето спечели, някой каза 3, факт е че транспондерите се предадоха, обиколки се брояха на хартия от хора, а това по нашите ширини винаги води до съмнения, но тва е малък проблем все пак......за следващото еднуро ще се презастраховаме.......
    Но като за 105 заводски коня, стоково турбо и само с някакъв ремап си е чак впечатляващо, трябва да си призная че съм изненадан......
    Пердашките също свършиха работата както трябва, с постоянство и акъл нещата се получиха, факт е че в стрийт класа се отчетохме най - успешно Алфите........
    Благодарности и за тима на Ж. Дончев които успяха да направят всичко възможно за добро представяне.....


    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    А са да видим, не е ли JTD истинския дизел,а?
    Да бе, да.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #38
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Да бе, да.....

  9. #39
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Ех, защо дори само малка част от страстта на истинските фенове на"Алфа Ромео", не се спотайва в хората, официално управляващи марката?
    Евала на всички състезавали се отбори! Добре че има такива като вас, иначе само с архивни кадри и спомени за съсезателния дух на марката ще си останем!
    Браво!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  10. #40
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Получи се добро събитие, честно казано очаквах да има огънати ламарини щото при летящ старт, жребии който омеши бързи с бавни коли, най - вече 1 място за чисто изпреварване, мислех че доста народ ще ги удари адреналина в началото и ще има изтървани нерви.......
    Почти час и половина ми мина доста неусетно, въпреки че съм карал ендуро в друга дисциплина, тука трябваше да се съобразяват доста неща........на първо място искахме да минем без смяна на предна дясна, отделен е факта че бяхме с 4 китайски гуми, само 2 от който бяха нови.....след първоначалните 15 - 20 минути докато се види накъде ще заплува тоягата реших че ще е добре да карам малко по бавно без да прегрявам гумите, отколкото секунда по бърз но с повече хабене.......вечерта преди състезанието сменихме турбото щото беше под въпрос, по едно време целия километраж сдаде багажа и не виждах на какви обороти превключвам......което малко се отрази на времето също, щото предпочетохме да се застраховаме и да превключваме малко по рано, отколкото да влизаме в излишно високи обороти........все пак и жетеденцето си има душица, колкото и здраво да било уж.......
    На финала се оказа че имаме още към милиметър грайфер, може ше да се понатисне и още......
    Ся не знам точно кви ни бяха шансовете за първо място, някой каза че сме били на обиколка зад БМВ-то дето спечели, някой каза 3, факт е че транспондерите се предадоха, обиколки се брояха на хартия от хора, а това по нашите ширини винаги води до съмнения, но тва е малък проблем все пак......за следващото еднуро ще се презастраховаме.......
    Но като за 105 заводски коня, стоково турбо и само с някакъв ремап си е чак впечатляващо, трябва да си призная че съм изненадан......
    Пердашките също свършиха работата както трябва, с постоянство и акъл нещата се получиха, факт е че в стрийт класа се отчетохме най - успешно Алфите........
    Благодарности и за тима на Ж. Дончев които успяха да направят всичко възможно за добро представяне.....



    Да бе, да.....
    ОУ МАЙ МАСТЪР може ли само да вмъкна ,че освен гуми и мотор СИЛНООО пазихме и спирачките и накрая стана хем не ускоряваме както трябва хем не завиваме както трябва хем и не спираме както искаме ХАХАХА но все пак е тест за издръжливост !!! в крайна сметка може да се каже гуми имаше за поне 30 мин още накладки и те там някъде нафта остана за поне 2 часа , ми ний сме готови за 4 часа ендуранс направо
    поздрави на всички за блестящото италианско присъствие евала момчета
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  11. #41
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Готино мероприятие се получи, наистина, като мога да поздравя алфистите за упорството и успехите. А на Зашев - е мо'е ли да не смениш тва смотано каре, като знаеш, че ще шпориш 75-цата на писта!? Ама и ти си си лавандула, непроменена от едно време, ама...
    Венерата не само мен ме изненадаха, ами и те самите се изненадаха какво се получи... също толкова, колкото на нашите хора Хеед-аджиите изненадващо мотора предаде Богу дух... иначе темпото им беше супер и както нямаше нито да презареждат, нито да сменят гуми, нещата отиваха дори на кантар срещу БМВ-то, което само при едното си спиране утепа 9 мин по хронометър да долива бензин... то не стига, че лакомо животно, ми и го хранеха с една керлива подливаща туба и сума време губеха + че и бенз разливаха... жалко за Голфа, защото знам какво хвърлиха като труд момчетата да го направят това, което излезе на пистата, отгоре на това се движеха и в правилната посока откъм стратегия и темпо, с които може би дори и да победят, но поне вече е ясно какво може да се изчисти технически при следващото им участие и какви грешки не трябва да допускат.
    Оттам нататък беше ясно, че БМВ-то е недостижимо и браво на Алфите, че допълниха подиума. Въобще, доволен успех за всички фенове на марката.

    Но аз лично, като виден "предател" в този уикенд, и спрямо Алфите, и спрямо Рената, съм най-доволен от факта, че Лотуса, с дозареждане на гориво на 2 пъти, би Пежото 106, което беше с 2 резервоара и само сменяше пилотите. 30 мин преди финала - на обиколка и половина назад, на финала - първи с 5 завоя преднина.
    Казват - късмет, че на Ангел Клиото се счупило... ама за мен не е късмет, щото състезанието е ендуро - кой ще издържи. Чии нерви, чия техника, чия стратегия. Страшно темпо имаха, и те с втори резервоар и супер бързи спирания само за пилоти, ама накрая каза прас... е, и това е част от спорта, особено на ендуро.

    Снимките от мен, разделени в 3 албума - тук:
    https://www.facebook.com/media/set/?...7960856&type=1
    https://www.facebook.com/media/set/?...7960856&type=1
    https://www.facebook.com/media/set/?...7960856&type=1
    Last edited by -Bobby-; 28-11-2011 at 03:30.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  12. #42
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Alfa alfa : абе с тъга гледах алфите от хондата Но поне имаше повече алфисти на подиома 4
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  13. #43
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by rijko View Post
    Alfa alfa : абе с тъга гледах алфите от хондата Но поне имаше повече алфисти на подиома 4
    Ти да не си карал Хондата,която стана 2-а в стриит клас,немодифицирани...........................

    П.С.Иначе страхотно състезание,колата издържа стиочески докрай,без никакви,ама никакви проблеми,за бога това е Алфа 75..................Евала на Данчо,Нено и Гъзи,за невероятното каране,особено Гъзи с време от 1:04:88,няма такова време за кола 1.8 с карбуратори пълен сток................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #44
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Иначе страхотно състезание,колата издържа стиочески докрай,без никакви,ама никакви проблеми,за бога това е Алфа 75..................Евала на Данчо,Нено и Гъзи,за невероятното каране,особено Гъзи с време от 1:04:88,няма такова време за кола 1.8 с карбуратори пълен сток................
    И на нормални гуми!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #45

    Default

    Браво, пичове! Големи сте! Като няма официален отбор на Алфа Ромео в нито един автомобилен шампионат на вас се падна нелеката задача да покажете на родната публика за какво иде реч!

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •