Results 1 to 12 of 12

Thread: alfa GT

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    montana
    Posts
    30

    Default alfa GT

    Здравейте колеги регистриран сам от много време в този форум но не пиша много.Предпочитам само да си го чета.Сега обаче искам да споделя с вас тези снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=389289 От 2 години работя в сервз за атотенекеджийски услуги в кипър и ето тази красавица дойде за ремонт.Малко беше чукната но собственика е МАНИАК всички ламарини са сменени с нови и в момента колата е в перфектно състояние. Дано и в България някои ден започнем да ги правим така, имам в предвид собствениците на такива класики да не мислят за пари а само за въстановяване което е възможно най-бизо до оригинала.Тази кола няма да стои в гараж а се кара всеки ден .Всичко по колата е оригинално с изклюение на мотора,но тук е нещо като мода.105 серия с силен мотор Надявам се че ще ви харесат снимките.Не сам професионален фотограф толкова мога Поздрави
    wenimont

  2. #2
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Страхотна,и това ми е супер любим модел...направо е невероятна
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  3. #3

    Default

    Гунди точно такава е имал май.
    156 2.4jtd 170+к.с.(remap) 2001г. Sportwagon -EX
    Brera 2.4jtd 200 + к.с.

  4. #4
    155 team icedoc's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Най-бандитския квартал
    Posts
    505

    Default

    Quote Originally Posted by littlesister View Post
    Гунди точно такава е имал май.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...C3%F3%ED%E4%E8
    Алфа Ромео 147 2.0 Selespeed НА ЧАСТИ 2 БРОЯ
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 Т.С. НА ЧАСТИ
    АЛФА РОМЕО 147 1.6 Т.С.ЕКО НА ЧАСТИ
    eX Alfa Romeo 164 Super 2.5 TDi , 155 2.0 , 75 2.0

  5. #5
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    Quote Originally Posted by wenimont View Post
    Здравейте колеги регистриран сам от много време в този форум но не пиша много.Предпочитам само да си го чета.Сега обаче искам да споделя с вас тези снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=389289 От 2 години работя в сервз за атотенекеджийски услуги в кипър и ето тази красавица дойде за ремонт.Малко беше чукната но собственика е МАНИАК всички ламарини са сменени с нови и в момента колата е в перфектно състояние. Дано и в България някои ден започнем да ги правим така, имам в предвид собствениците на такива класики да не мислят за пари а само за въстановяване което е възможно най-бизо до оригинала.Тази кола няма да стои в гараж а се кара всеки ден .Всичко по колата е оригинално с изклюение на мотора,но тук е нещо като мода.105 серия с силен мотор Надявам се че ще ви харесат снимките.Не сам професионален фотограф толкова мога Поздрави

    Здрасти колега,
    радвам, се че все пак си решил да споделиш с нас впечатленията си от тоя прекрасен екземпляр наречен: Alfa "GT" не всеки би имал възможността, като теб да бъде част в процеса на възстановяването и съживяването на тази абсолютна Класика!
    Но сред Алфаманиаците(и феновете на Задното...)тук в Бг се забелязва напоследък малък , но убедителен напредък , в областта на реставрацията, което може само да ни радва и да ни бъде , като пример и стимул
    Снимките ти са чудесни!!!
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  6. #6
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Колегата, ... току-що хвърли бомба... направо ме уби! Колата е уникална. Очите ми станаха като паници и се разширяваха с всяка следваща снимка, докато видях мотора с бубините и т.н. и щях да получа припадък.
    Имал съм удоволствието да работя по 3-4 толкова стари алфи и си спомням като болен алфист как съм докосвал всеки един детайл. Отнесох се... КОЛАТА Е УНИКАЛНА !!!
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #7
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    уникална кола с уникален цвят
    точка

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia
    Age
    56
    Posts
    53

    Default

    Това е колата! Завиждам ти.
    156, 2.4JTD

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    montana
    Posts
    30

    Default

    за съжаление не е моя но направих едно кръгчеи е невероятна за годините си е просто извънземна много върви. аз имам 155 2.0 и си мислех че имам бърза кола да ама не това е самолет. След 1-2 месеца вероятно ще доиде и една julia 105 series пак с 2.0 мотор.Ако дойде ще има снимки ама много повече.Julia та може би ми харесва повече защото малко прилича на жигула но какъв глас има напрво не е за вярване а като я погледнеш си казваш нищо особенно да ама НЕ. ДАНО успея и аз някои ден да се сдобия с julia нищо че ги смятат за грозновати.За сега не мога да си позволя 2500е за кола която трябва да се прави ПОЗДРАВИ
    wenimont

  10. #10

    Default

    Невероятен автомобил... прекрасни снимки колега!!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #11
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    КРАСОТА !!! най доброто от сер.105 1300ГТ ДЖУНИЪР но с много сериозен АГРЕГАТ от 75 куплиран с два ЯКИ БЛИЗНАКА VEBER 45DCOE M51-52 на този двигател с тези карбуратори и някои други малки подробности много малко автомобили могат да му противостоят
    БРАВО !!!
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  12. #12
    155 team icedoc's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Най-бандитския квартал
    Posts
    505

    Default

    Quote Originally Posted by madboy View Post
    КРАСОТА !!! най доброто от сер.105 1300ГТ ДЖУНИЪР но с много сериозен АГРЕГАТ от 75 куплиран с два ЯКИ БЛИЗНАКА VEBER 45DCOE M51-52 на този двигател с тези карбуратори и някои други малки подробности много малко автомобили могат да му противостоят
    БРАВО !!!
    Така като чета редоветети , ми се прийсква да е карбуратор и моята лястовичка
    Алфа Ромео 147 2.0 Selespeed НА ЧАСТИ 2 БРОЯ
    АЛФА РОМЕО 156 1.6 Т.С. НА ЧАСТИ
    АЛФА РОМЕО 147 1.6 Т.С.ЕКО НА ЧАСТИ
    eX Alfa Romeo 164 Super 2.5 TDi , 155 2.0 , 75 2.0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •