Results 1 to 3 of 3

Thread: Alfa romeo 147 1.9mJTD FACE EURO4 Klima

  1. #1

    Default Alfa romeo 147 1.9mJTD FACE EURO4 Klima

    Здравейте искам да ви попитам за мнинието ви относно тази кола -дали си заслужава цената този фейс ,според вас оригинал ли е, да не е удряна и преправяна после!? прави ми впечатление че волана уж е Мултифункционален , а не виждам копчета по него? цената не е ли подозрително ниска за такава кола от 2009 и то както пише -напълно обслужена?приемам всеки съвет! http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=1ghzf9

  2. #2
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by dinko12345 View Post
    Здравейте искам да ви попитам за мнинието ви относно тази кола -дали си заслужава цената този фейс ,според вас оригинал ли е, да не е удряна и преправяна после!? прави ми впечатление че волана уж е Мултифункционален , а не виждам копчета по него? цената не е ли подозрително ниска за такава кола от 2009 и то както пише -напълно обслужена?приемам всеки съвет! http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=1ghzf9
    Привет колега и добре дошъл.

    Темите в които се разискват нов внос автомобили са общи и са пуснати във всеки конкретен раздел за модела на марката. Темата в която е коректно да пишеш и питаш е ето тази: http://clubalfaromeo.com/forum/showt...70572&page=252

    Нарочно ти давам линк точно от тази страница на темата, защото сам може да видиш че първия линк на страницата е точно с конкретния екземпляр, за който питаш.

    Ще отговоря все пак по задатените от теб въпроси:

    1. Посоченият автомобил е оригинален фейслифт. Това което е далече от оригиналното е скудетото(предната) решетка, капаците в двигателния отсег джантите и лепенките. По мое мнение са дразнещо цигански и грозни!

    2. Конкретния автомобил няма:
    - мултиволан
    - блокаж на диференциала
    - хладилна жабка
    - задни въздушни възглавници
    - мисля, че е едно от най-ниските нива на оборудване
    за алфа ромео

    3. Личи си, че нямаш опит с автомобилите и при изборът им. Ще си позволя да ти дам няколко съвета и истини:
    - търговците на автомобили в България лъжат за
    това че автомобилите са обслужени
    - търговците на автомобили в България лъжат за
    километрите на автомобилите
    - търговиците на автомобили в България лъжат за
    годината на производство на автомобила!
    - търговците на автоможили в България лъжат за
    екстрите на автомобилилите
    - търговците на автомобили в България лъжат за
    ПОЧТИ ВСИЧКО !!!

    Ако приемеш т.3 за абсолютна истина съм сигурен, че ще си спестиш много главоболия за в бъдеще. Ако някоя от подточките в т.3 не е вярна за автокъщата, от която си купуваш автомобил, то това ще е само плюс за теб, но виновни до доказване на противното е винаги по-добрата стратегия.

    За цената. Може да е ниска, може и да е ВИСОКА. Пазарът ни не се основана на никакви принципи и логика, всичко зависи от твоят джоб. Имай предви обаче следните неща за автомобил нов внос:
    - в 90% от случаите може да се пазариш за цената. Винаги могат да се свалят 300лв. от цената, а ако си по-добър и 500лв. Вярвай, няма автокъща която да продава алфа ромео и да не направи такава отстъпка.
    - някои минималните разходи за автомобил нов внос са:
    1. Еко такса- 200лв.
    2. Регистрация - 100лв.
    3. Гражданска отговорност- 200лв.
    4. Аптечката пожарогасител, жилетка и т.н - 40лв
    5. Винетка - 100лв.
    6. Нови гуми - 400-800лв.
    7. Първоначално обслужване - 500лв.
    Last edited by VFTI; 28-01-2017 at 16:22.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  3. #3

    Default

    Здрасти !Благодаря за отговора и мнението! Да ,не съм запознат много с алфите ,но преди години за пръв път видях на живо 147 и ми направи впечатление. Имам мерак да си купя ,сега събирам пари,но като кажа на някой и всички ме разубеждават, затова се и регистрирах тук да чуя мнението на хора,които карат такава кола и да ми дадат съвет и мнение! ще съм благодарен и ако ме насочат и към някоя добра кола ,иначе и аз усещам че има нещо не наред в тази кола, и както съм писал ми направи впечатлиние ,че волана не е мултифункционален .тези пари за мен не са малко и затова ще съм благодарен на по-запознатите от вас ,ако ме насочат към подходяща кола !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •