Форуми - Начална страница Клуб Алфа Ромео България - Сайт
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Направено в Италия > ФИАТ
ФИАТ За нашите приятели от Клуб ФИАТ http://fiat-bg.org/

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-12-2008, 19:37   #31
junior
Запален алфист

junior's Avatar

Благодаря ти много колега! Получих моторчето, но още не сме го пробвали утре ще го сложа и ще ти кажа кво е станало.Но според мен ще стане, защото както каза другия колега по горе двата извода на маркучите са разположени под ъгъл 90 градуса и на тва което ти ми прати са точно така.Та утре като го пробвам ще ти кажа дали е станало.
Old 14-12-2008, 19:50   #32
LEVSKI
започва да се пристрастява

LEVSKI's Avatar

Значи пътуването му е минало наред. Само да не забравиш първо да го почистиш с ВД40 или нещо подобно, че последно не държеше обороти като хората, и не съм се сетил да го почистя след като го свалих.
Old 14-12-2008, 21:56   #33
junior
Запален алфист

junior's Avatar

Да колега.Утре преди да го сложим ще го почистим първо и дано заработи та наи сетне синята темпра да излезне от бокса,че събра прах.А в цялата тая работа покряй бързината забравих да те попитам ти оправили си синята бегачка от удара с тира.Благодаря ти отново и искам да ти кажа,че има малко хора като теб ,които се втурват така да помагат нa непознати отделяики си от времето, което в днешно време все нестига.
Old 16-12-2008, 00:04   #34
LEVSKI

LEVSKI's Avatar

В крайна сметка колата си е ударена, не е толкова страшно, но пък е адски грозно. Нямам време просто, най вероятно чак след нова година ще правя Купе-то. Единствено изчаквам да я закарам на каско. А в момента нямам никакви документи, както мой, така и за колата. Един скапан бакшиш ми открадна, освен парите и трите телефона всички документи. От цялата "операция" съм над 4к вътре, но така става с "пичовете". А иначе кажи дали моторчето работи, и дали имам право на една безплатна бира в Пловдив.
Old 16-12-2008, 17:23   #35
junior
Запален алфист

junior's Avatar

Здрасти колега монтирахме моторчето дупките кадето се захваща стават, ама се появо проблем в размера на тръбичките. На твоето са по големи и маркучите немогат да се вкарат и затова утре ще търсим по- големи маркучи или ще помъчим да ги приспособим някак за да можем да го пробваме.И тогажа ще ти кажа дали работи добре с него, а бирата си я имаш само ела да си я испиеш.А по въпроса с постъпката на гадния бакшиш това наистина е много подло.Аман от крадци и измамници в нашата държава и дано всичко покрай теб да се оправи безпроблемно.
Old 21-12-2008, 11:17   #36
LEVSKI

LEVSKI's Avatar

Колега успяхте ли да монтирате моторчето? Казвай ако не е читаво да ти пращам другото което имам.
Old 21-12-2008, 20:37   #37
junior
Запален алфист

junior's Avatar

Kолега приспособихме моторчето ама не работи както трябва. Първо като го почистихме и словихме оборотите от 1200 паднахана 600 и после започнаха да се дигат постепено и стигнаха чак до 1400.Незнам какво му е.
Old 22-12-2008, 09:13   #38
LEVSKI

LEVSKI's Avatar

А дроселовата клапа почистихте ли я? Не изключвам вариант да не е читаво моторчето, но определено тези симптоми ги нямаше при мен. Преди да го сваля, единствено трудно изравняваше оборотите при рязко натоварване от климатика или нещо подобно.
Old 22-12-2008, 19:20   #39
junior
Запален алфист

junior's Avatar

Колега днес го оправихме. Бяхме разменили местата на двата маркуча, които влизат в него.Сега ги поставихме на правилните им места и моторчето заработи безупречно.При студена кола държеше около 1300 оборота и след като загря ги свали на 800 и си държи 800 като е загряла.Така вече колата се оправи и въви добре благодарение на твоята помощ.Затова колега ти дължа едно голямо благодаря и една каса бира.
Old 23-12-2008, 21:06   #40
LEVSKI

LEVSKI's Avatar

Радвам се че най после сагата с това моторче приключи. Когато имам път към Пловдив ще звънна за по биричка.
Reply
Go Back   Club Alfa Romeo Bulgaria > Направено в Италия > ФИАТ « Previous Thread | Next Thread »
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules