Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49

Thread: CD-changer

  1. #46

    Default

    Здравейте,
    имам проблем с оригиналният CD чейнджър на Alfa 166, по принцип си свиреше безупречно, а сега от скоро взе да ми върти номера. Или ми показва че няма cd changer, или изписва дисковете сменям песните, но не се чува нищо, съответно при опит да изкарам касетата с дисковете, пак не се получава. Някой сблъсвкал ли се е с подобен проблем и ако има решение нека сподели.
    Благодаря предварително!

    P.S. - откачих акумулатора за да се рестартира ICS, но пак не се получи и в момента си навлякох още един проблем, а той е че имам само кода за ICS пък ми иска и код за Навигацията....


  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by ivan.dimov View Post
    Здравейте,
    имам проблем с оригиналният CD чейнджър на Alfa 166, по принцип си свиреше безупречно, а сега от скоро взе да ми върти номера. Или ми показва че няма cd changer, или изписва дисковете сменям песните, но не се чува нищо, съответно при опит да изкарам касетата с дисковете, пак не се получава. Някой сблъсвкал ли се е с подобен проблем и ако има решение нека сподели.
    Благодаря предварително!

    P.S. - откачих акумулатора за да се рестартира ICS, но пак не се получи и в момента си навлякох още един проблем, а той е че имам само кода за ICS пък ми иска и код за Навигацията....

    При мен положението е същото, като съм го описал преди няколко поста. Пробвах с друг, доказано работещ cd changer, но без успех. Явно проблема не е в cd changer-а, а вероятно в ICS.
    Alfa Romeo 164 TS Super 1997
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTDm 20V Sportronic 2005
    Alfa Romeo 166 FL 2.4 JTDm 20V 2004 - EX
    Alfa Romeo 164 TS Super 1995 - EX

  3. #48

    Default

    Колеги аз си реших проблема с чейнджъра. При мен беше изгубил масата, също така бяха хлабави пластинките на кръглата букса за захранването на чейнджъра. Дано съм полезен на някой!
    Весела коледа!


  4. #49

    Default

    Опитах да притегна пластинките на кръглата букса с игла, но безуспешно. Разглобяема ли е буксата ?
    Alfa Romeo 164 TS Super 1997
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTDm 20V Sportronic 2005
    Alfa Romeo 166 FL 2.4 JTDm 20V 2004 - EX
    Alfa Romeo 164 TS Super 1995 - EX

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •