Results 1 to 10 of 10

Thread: 159 3.2 q4

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    20
    Blog Entries
    1

    Default 159 3.2 q4

    Здравейте, наумил съм че ще купувам този мотор ясно е че не Бусо лека му пръс голям гений е, все пак ако има някой с опит да ми каже какво да гледам защото 100% взимам една от двете в София без тази в Кентавър нямам им доверие. Благодаря за отговора.

  2. #2

    Default

    Аз виждам 3, най-лачена е тази в Ауто Италия, но сервизното им обслужване не се слави с най-добро име, както и цената е х2. Най-добре не гледай сам, а в сервиз, в който са работили по този мотор и разбират, за да няма неприятни изненади в последствие, като например разтегнати вериги, които не са леки за смяна и едно време се цитираха суми около 4к (едва ли все още е актуално това инфо).



  3. #3

    Default

    На мен пък тази в кентавър ми хареса.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    На мен пък тази в кентавър ми хареса.
    +1..
    Колата в автокъщата изобщо гледал ли си я ? Или просто имаш стар горчив опит с тази автокъща?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    20
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by KroGh View Post
    +1..
    Колата в автокъщата изобщо гледал ли си я ? Или просто имаш стар горчив опит с тази автокъща?


    Майка си купи от тях един Ситроен който беше с лепена дюза и ремонта му отиде 3000+ сега може да е на късмет нзм, но най много ми харесва комбито което е 7, ама като го гледам че няма номера и е някаква шано малка автокъща едва ли ще мога да я закарам до сервиз има възможност като се прочете на място да се установи някакви дефекти?

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    20
    Blog Entries
    1

    Default

    Има една за 6300 като гледам номерата колегата е бил дори в extreme service. https://m.mobile.bg/details/11593526887979747
    Last edited by Italp; 02-07-2020 at 15:31.

  7. #7

    Default

    Запиши номера на колата, отиди на място в Екстрийм и кажи, че имаш интерес да я купуваш. Ще ти кажат кога какво е правено по колата.

  8. #8
    дърт алфист svetlin pilev's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Варна
    Posts
    185

    Default

    Аз моята я купих от Кентавър преди 6г. и съм мн. доволен.Може да е било щур късмет,но е факт!
    159 SW 2.4 Jtdm 2007
    156 TS 1.8 1999 EX
    Avensis SW 2.2 D4D 2011

  9. #9

    Default

    То не е ясно кой кой прее*ава. Те изкупуват масово коли и ги препродават, и от първа ръка съм чувал как на фирмени пръчки, които са на сравнително малка възраст, голям пробег и счетоводно амортизирани, им въртят километражите с по 200к назад, а пък тази автокъща ги взима като топъл хляб, мислейки си че са уцелили далаверата на годината. После някой купи кола от тях и те обират псувните Не че ги защитавам, всичко е до късмет - ето че колегата горе е доволен.



  10. #10
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    20
    Blog Entries
    1

    Default

    В събота ще ходя да я гледам, нищо че целта ми е SW някак си е по красиво, но ще мина и през extreme да ги питам също колко ще чи струва смяната на веригите те колите пише че са на по 130К за 10 години ама моя Фокус е на 11 години взех го от мото пфое на 27км и сега е 367К ��

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •