Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: problem s oborotite

  1. #16

    Default

    здр. пак направих всичко така както каза свалих моторчето да го погледна но вси4ко си беше наред оплатнението е като ново а вьтре нямаше какво да се чисти... и сега вече незнам какво да правя..

  2. #17
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Ами аз бях писал ама моята играеше от калпав бензин - свърших го заредих и изчезнаха. сега скоро пак след зареждане зайграха малко - допълних ОМВ 100 и пак се оправиха.
    Няма гаранция че е от това ама пробвай.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #18

    Default

    и това направих сипах за 30 на лева супер 100 ама пак и мени само си мисля че е от оплатненията на колекторите 4е сами на цепени и 4 те.. или от накраиника след дебитомера че е рязан нешто заради газта дет са и слагали мойе и от там да ми лапа вуздох и да мени оборотите.. благодаряти жсе пак за саветите..

  4. #19
    Анти Тунинг alfaracer's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    344

    Default

    Виж какво ти написах:
    "Клатеше ми оборотите заради прецакан(пробита мембрана) регулатор на бензина и ми блъскаше бензин през управляващия маркуч."
    Провери дали не ти блъска бензин от там, и на други коли се е случвало.
    Alfa164 T.S 148++ HP
    Alfa156 T.S 144 - коня, ама на хартия.

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    258

    Default

    колега, дай да ти изчистят дюзите (100лв в софия) и си смени (ако ти мирише на бензин) маркучите за горивото и на 90% съм сигурен че проблема ти ще се реши! Поне така се оправиха моите ядове.
    Поздрави.


    С Alfa Romeo НА КРАЙ СВЕТА

  6. #21

    Default

    мерси щте пробвам и така...

  7. #22
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    на мен ми го направи същото нещо онзи ден. направи го 4- 5 пъти и от тогава никакви проблеми? Дали може да е било и от кофти нафта? колата е Суперка ТД


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  8. #23
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    А последното мнение по темата е от преди почти година и половина
    13.03.09 г., 09:38
    Гледайте малко бе хора .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #24
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    е нова тема ли трябва да отварям,след като вече има писано по този въпрос,независимо че е от преди 1 година всяко ново нещо е добре забравено старо


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  10. #25

    Default

    molq te kolega nameri me v Skype- petar.milchev.krachunovski iskam da pogovorim

    ---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

    Quote Originally Posted by ggoolldd View Post
    да маиго намерих след като го изкльча започва да работи добре без да се колебаят оборотите но работи на 1100оборота. след като го вкльча отново работи на 900об. но двигателят неработи равномерно има леки промени на оборотите..Ако го оставя изкльчено имали някакъв проблем и дали щте харчи пове4е така..
    моля те колега намери ме в Скъпе -петър.милчев.крачуновски искам да поговорим
    Last edited by maneca164; 05-08-2010 at 00:48.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •