Results 1 to 5 of 5

Thread: Винетка за паркиране синя зона в центъра?

  1. #1
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default Винетка за паркиране синя зона в центъра?

    Имам МПС води се на мое име. Съответно искам да взема винетка за синя зона,но от центъра за градска мобилност казаха,че трябва да съм с адре по лична карта на адреса на новото ни жилище. Жетана обаче,си е с този адрес,но колата е на мое име. Казаха да я впиша в големия талон като ползвател на колата и щели да ми издадат винетка? Как става това? Какви документи са необходими?


    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  2. #2

    Default

    Според мен трябва да си изкараш бележка от общината за настоящ адрес, и тогава няма да могат да ти откажат. Има постоянен ( по лична карта)и настоящ адрес( където действително живееш) . По лесно ще е отколкото да променяш талони.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    От градска мобилност казаха,че мога с настоящ за месец и копие от договор за наем на жилище в центъра,аз не съм под наем та ще трябва да сменя личната карта. Искат и колата да е с адрес в центъра.

    Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #4
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    С настоящ адрес от общината и копие от свидетелството за граждански брак трябва да стане. След като апартаментът се води на името на съпругата няма да има нужда от договор за наем. Не би трябвало да се налага да сменяш лична карта.
    alfa romeo sprint 1984

  5. #5
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Сега говорих пак с градска мобилност. Другия вариант е да ида в КАТ да сменя талоните и да я упомена като ползвател на колата,след това в свободен текст като декларация или нещо от сорта да и разреша да ползва колата,с тази декларация и нот.акт на имота да иде да вземе стикер. Баси и сложнотията,макя му и трън.

    Едит:
    Току що смених талона на колата,жена ми е вписана като ползвател в талоните.
    Необходими документи.
    Декларация на собственика на МПС-то в свободен текст,че дава право на ползване на МПС,попълне и данни от личните карти на собственик и ползвател.
    -Лична карта
    - копие от лична карта на ползвателя
    -полица за ГО
    удоволствието струва 13лв.
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •