PDA

View Full Version : Имали ли фенове на бойните изкуства



Ivan83
19-05-2007, 12:42
Ако има такива да кажат ако искат какво тренират някви мнения за различните стилове :)

Mind_Control
19-05-2007, 15:23
има :) тренирам ръкопашен бой. Преди това съм тренирал карате 4 години, но ръкопашния бой има много по голямо практическо приложение... Каратето е само ако ще ходиш по състезания и за демонстрации (същото важи за всички бойни изкуства практикувани масово..).

Ivan83
20-05-2007, 20:37
Ем не мисля че точно така ако тренираш сериозно било и то карате що да не се справиш на улицата където "Биячите" като замахнат селската ти е нужно само крачка в страни и те падат сами .А за ръкопашния бой СРБ ли имаш в предвид?

Пепи
20-05-2007, 21:27
Таекуондо ?
ДжуДжуЦу ?
Други ?!
Аз съм по бойните изкувства.

poznai
20-05-2007, 22:19
Аз съм по бойните изкувства. няква нинджа си викаш :)

Пепи
21-05-2007, 10:28
Аз съм по бойните изкувства. няква нинджа си викаш :)

Нинджа не ..
Значи , още от малък съм по бойните изкувства ...
Ще ви пратя снимка , когато съм при баретите на обучение , да ме видите какъв съм бил :)
Това е много добро средство за самозащита , не го уча заради думите и номерчетата , до сега много ми е помагало при самозащита , като са искали да ме оберат ...
Та , за тва си падам по бойните изкувства.
Ти кажи какво те интересува , може и да ти помогна с нещо , към некой и т.н.

Crusader
21-05-2007, 19:02
Айде малко оф...


И аз съм по бойните изкуства ма с помощни средства, аз ползвам АКС, ПМ, РПГ-7... :wink:

EvgeniiM
21-05-2007, 20:04
И аз кат кръстоносеца ма с по- цивилни боеприпаси - 9*19 , 44 магнум , 12* 76 ,

Lucky
21-05-2007, 21:39
Да бе вие двамата се по мързеливите бойни изкуства само с показалец :twisted: :wink:

VFTI
21-05-2007, 22:04
Аз тренирам Таекуон-до...Е вече малко по рядко веднъж на седмица 2 но потдържам форма :P Иначе само ITF

Ivan83
21-05-2007, 22:51
Ееее изглежда няма някой да тренира Muay Thai или kickboxing ?Само каратеки и някой който даже не за се допирали до РПГ ама го знаят как се нарича .А баретите тренират специализиран ръкопашен бой или нещо близко до вин чун ама е пръднало лекинко :)

pr_00f
21-05-2007, 23:01
някой който даже не за се допирали до РПГ ама го знаят как се нарича .

Хаха -тва баш на Влади да го кажеш дето е професионален военен - ще почина.

Alfa User
22-05-2007, 02:46
Нема лошо - те много народ така говорят, ма кат доде момента се вижда кой какво е виждал и какво е пипал ... ма не ми се говори вече, че доста се афектирах и от една друга тема...
Иначе за бойните изкуства - занимавал съм се със СРБ и малко от онуй изкуство на момченцата, дето от маските им се видят само дръпнатите очички - но предпочитам да не го ползвам, че се оди директно у затвора от него :twisted:

Mind_Control
22-05-2007, 11:25
Айде ако има навити да ви водя на една моя тренировка да се поизпотите малко :) сега в хубавото време тренираме само навън. Треньора ми е бил барета преди и вкарва елементи от тяхното обучение- много ме кефи мен :) ще има разни интересни елементи- катерене по въже, носене на камък, премятания- доста неща и все нестандартни :D офертата е за София, освен ако някой не иска да пътува насам.. Накрая и спаринг ще направим :)

EvgeniiM
22-05-2007, 14:41
Да бе вие двамата се по мързеливите бойни изкуства само с показалец :twisted: :wink:

пробвай 44-ката да видиш дали е само с показалец- справка Профф

pr_00f
22-05-2007, 14:49
Аз с мойте малки длани и къси пръсти не мога да го удържа тоз тупуз като издумка. Мамата си избубулецало.

EvgeniiM
22-05-2007, 15:11
Абе и аз предпочитам прашки :butt:

П.П. прее..хме темата

BatVas
22-05-2007, 20:12
Аз съм тренирал преди доста време - защитил съм и доста степени, ако бях по серьозен, още две степени и щях да защитя първи дан(за неразбиращите - това е черен колан) Учителя ми в момента е 4-ти дан- още поддържам връзка с него, ама не тренирам вече.
Абе за какви боеве говорите - аз съм тренирал за спорта и точно щот съм тренирал , винаги избягвам конфликти. Иначе съм ходил на младежки състезания ама началото на 90-те - най доброто ми класиране е 4-ти младежи - категория 62 кг(Карате До) във Велико Търново турнира за меча Калоян - иначе отборно бяхме трети - победиха ни от Ипон София

Ivan83
22-05-2007, 22:46
pr_00f освен Владито има и други военни :) Може да поспорим кой е по -професионален хахах.Най-добрата школа по киокошин е в Пловдив при Жоро Попов Там са налице един световен и един европейски шампион.А там колегата дето беше писал за баретите много ми е интересно какво ще стане ако излезнат срещу класен представител на Muay Thai .Ще замирише на печено баретско :D .Освен ако не го гръмнат никой не оспорва факта че са добри с оръжията.Здраве на всички !!!!

BatVas
22-05-2007, 22:49
pr_00f освен Владито има и други военни :) Може да поспорим кой е по -професионален........

Да не си бил и ти с него по мисии :wink:

Aquila
23-05-2007, 01:58
pr_00f освен Владито има и други военни :) Може да поспорим кой е по -професионален хахах.Най-добрата школа по киокошин е в Пловдив при Жоро Попов Там са налице един световен и един европейски шампион.А там колегата дето беше писал за баретите много ми е интересно какво ще стане ако излезнат срещу класен представител на Muay Thai .Ще замирише на печено баретско :D .Освен ако не го гръмнат никой не оспорва факта че са добри с оръжията.Здраве на всички !!!!

А ти тренираш ли Muay Thai ?

Ivan83
23-05-2007, 12:21
Дам ама тука в България няма добра школа поне в Пловдив няма .Има един тайландец Бони ама нещо в момента не идва серизно за това съм се записал на Бокс .Иначе като бях в Плевен тренирах в клуб "Скорпионите". Доста е добър препоръчвам го на тези който са от Плевен:) .Айде и другите да кажат кой стил е по-добър и да се обосновят ако не ги мързи хихихи

BatVas
23-05-2007, 14:36
................................. .Айде и другите да кажат кой стил е по-добър и да се обосновят ако не ги мързи хихихи..............

Този който е овладян до по-голямо съвършенство от конкретния човек :!:

Mind_Control
23-05-2007, 14:45
................................. .Айде и другите да кажат кой стил е по-добър и да се обосновят ако не ги мързи хихихи..............

Този който е овладян до по-голямо съвършенство от конкретния човек :!:

Много си прав :) Да не говорим, че 90% от боя е психика...

EvgeniiM
23-05-2007, 15:19
100% от боя е изненадата

Mind_Control
23-05-2007, 15:39
100% от боя е изненадата

има нещо такова.. и най- добрия ако го изненадат може да пропусне удар, но той няма да е фатален за него, защото се е научил да поема натоварване.. Точно тук идва психиката, защото ако не е тренирал човек реални ситуации се паникьосва след този пропуснат удар и става лошо, ако е тренирал просто го поема и след това си прави упражнението :D

Aquila
24-05-2007, 14:12
.Айде и другите да кажат кой стил е по-добър и да се обосновят ако не ги мързи хихихи

Като тренираш защо говориш глупости, приказки от рода 'Моя татко ще набие твоя татко' , неможе да ги говори човек, който полага усилия в спорта

Ivan83
24-05-2007, 18:33
Добре де може да не прозвуча съвсем правилно но кой бил издържал таква конфронтация от солидно подготвен Muay Thai боец в нито едно изкуство не се използват толкова оръжия (на тялото).Боксовата техника е също на ниво а за ударите с крака да не говорим low kick като техния и Каратистите не правят.Може слушал съм от хора че преди Shynkiokoshinkai се е практикувал с удари с ръце в главата но е имало смъртни случай така че ескиважи,отклони при тах не се тренират което си е голям минус според мен .Хайде който има мнение да добавя и успехиии!!! :D

ChinaLord
09-06-2007, 17:58
...подкрепям Thai-boxing , К1 и всички видове свободни борби там е истината.!!!