PDA

View Full Version : Поредния пиян боклук отне живот



bouncer
21-05-2007, 18:01
Събота, 02:00, околовръстното на Добрич...
...полицейски патрул спира за проверка бързо движещ се авотомобил. шофьора спира, след което форсира БМВ-то и потегля с мръсна газ. няколко километра по-надолу при десен завой губи контрол и се забива в крайпътно дърво. в колата са той (29г.) и приятелката му (20г.) бърза помощ ги откарва в болницата в добрич, но момичето издъхва след няколко часа. после се оказва че бъпросния тарикат има 4 дела за шофиране в нетрезво състояние от 2004 насам и дори в момента на катастрофата кара без книжка. също така той е известен на полицията бабаит, който се изживява като местната мутра и тормози половината град. а момичето? момичето се казваше Цвети и е най-прекрасния човек който познавах!!! тя е наистина прекрасна....грешка - беше.....защо този дебил ще живее а Цвети няма? защо заради него това прекрасно момиче вече няма да се усмихва, да се весели и да радва околните? тя наистина беше прекрасен човек! един от малкото които съм обичал истински! надявам се да е отишла на по-добро място! нека почива в мир!

nikola_n
21-05-2007, 18:24
:(

Crusader
21-05-2007, 18:44
Въпрос:А защо въпросният изрод не е зад решетките, след като има толкова висящи дела :?:


Отговор: Щот сме бананова република :!:


P.S. И после що не одим да гласувам - Да го духат :!: Нема да правя поредната мърша /политик/ червив от пари, а в тая убита държава: 1-во - няма закони и 2-ро колкото ги има не се спазват от тия дето трябва да следят за това :!:

TaNo
21-05-2007, 18:52
Винаги тъка става, баси простотията може ли да умре човек заради тебе и дори виновника да не влезне в затвора бахти педераската държава плащаш си някви глупави пари вече никой не те закача а другия който заради теп е умрял няма да се варне нали тъка.....

filip
21-05-2007, 19:05
Явно може!Тази държава за нищо не става вече никои не си върши работата полицията спи (както винаги) всеки си прави квот си иска защото било демокрация и не му пука за другия!Жалко за момичето,а то че държавата няма да се оправи е ясно!Внимаваите и гледаите да не сте вие пазете се защото е ясно че оцеляването в тази държава е от тип "гледаи да не си ти" :cry:

AlfaRomeo
21-05-2007, 21:04
:heavy_cry: ....

Lucky
21-05-2007, 21:37
Въпрос:А защо въпросният изрод не е зад решетките, след като има толкова висящи дела :?:


Отговор: Щот сме бананова република :!:


P.S. И после що не одим да гласувам - Да го духат :!: Нема да правя поредната мърша /политик/ червив от пари, а в тая убита държава: 1-во - няма закони и 2-ро колкото ги има не се спазват от тия дето трябва да следят за това :!:

За съжаление си прав :(

morfius
21-05-2007, 22:01
:( :( :(
Манталитет и безнаказаност.

pr_00f
21-05-2007, 22:58
Много тъжна история, мамка му.

За съжаление обаче това е действителността в нашата любима Татковина.


п.с. Един макаров е под 200 лв. а патрона е 40ст.

bouncer
22-05-2007, 10:31
уви, каквото и да се каже нея вече я няма! само се надявам онзи изрод да си получи заслуженото!

raitchev
22-05-2007, 11:14
накрая с тази безнаказаност ще почнат вендета,
на принципа крумовите закони...

filip
22-05-2007, 14:25
Как ще си получи заслуженото като тук всеки си плаща и излиза чист!Мислех си че поне като влезнем в Европеиския съюз нещата ще почнат да се оправят ама явно съм бил Много заблуден :cry:

bouncer
22-05-2007, 17:03
позволявам си да покажа няколко снимки на Цвети, за да добиете представа за какъв лъчезарен човек говоря.... :small_cry:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135403

charmario
22-05-2007, 17:55
Моите съболезнования!

Дано не излезе от затвора тоя нещастник до края на дните си!

Ivan83
22-05-2007, 22:34
:( Добре де кво като е мутра да не би да е железния монах и да не го ловят куршумите :twisted: Трябва да го линчуват тоя според мене :idea: Дано Господ види и го накаже подобаващо

Mind_Control
22-05-2007, 22:40
уви, каквото и да се каже нея вече я няма! само се надявам онзи изрод да си получи заслуженото!

А защо това толкова прекрасно момиче се е движело с тоя бабаит??

Щото е била материалистка :frown:


иначе ако тя ми беше сестра например- тоя щеше да е в инвалидна количка сега..

BatVas
22-05-2007, 22:53
уви, каквото и да се каже нея вече я няма! само се надявам онзи изрод да си получи заслуженото!

А защо това толкова прекрасно момиче се е движело с тоя бабаит??

Щото е била материалистка :frown:


иначе ако тя ми беше сестра например- тоя щеше да е в инвалидна количка сега..

Жалко за момичето!!!С нищо не е заслужила тази участ- а онзи който се е правил на мъжкар и е виновен жив :(

Иначе си прав - - то има една приказка "Хубавите ябълки - прасетата ги ядат" - което ме навежда на мисълта , че някое прасе(женско) ще ме изяде. Ама съм скромен :oops:

pr_00f
22-05-2007, 22:55
Васе, това беше изклчително подходящо "скръбо" изказване в една такава весела тема.

odisey
23-05-2007, 11:07
Всеки сам избира при какъв шофьор да се вози или съответно да се се качва изобщо. А иначе този кретен съм сигурен, че ще си получи заслуженото. Не от държавата във всеки случай ...