PDA

View Full Version : Кофти случка :(



stelt
24-05-2007, 11:05
Тая сутрин в осем часа, една кака, спейки зад волана ме засече и сега съм със сгънат преден десен калник и поражения по бронята.
Не е нещо много сериозно, ама ми се развали достатъчно настроението.
Утре ако идвам във Варна ще съм с ранен автомобил :cry: .

filip
24-05-2007, 11:35
Много гадно :cry:!Важното е че не си пострадал и удара не е бил сериозен!Пожелавам ти бързо да излезе от бокса :wink:

cvetelin
24-05-2007, 11:40
ееееее кога успя бе!

stelt
24-05-2007, 11:52
ееееее кога успя бе!
Ами белите стават изневиделица. Както днес е почивен ден и няма много движение се намери кой да се натресе в мен.

cvetelin
24-05-2007, 12:01
ееееее кога успя бе!
Ами белите стават изневиделица. Както днес е почивен ден и няма много движение се намери кой да се натресе в мен.

ужас!
и ся кво ?
вари да я оправяш

stelt
24-05-2007, 12:11
ееееее кога успя бе!
Ами белите стават изневиделица. Както днес е почивен ден и няма много движение се намери кой да се натресе в мен.

ужас!
и ся кво ?
вари да я оправяш

Нали се сещаш че със застрахователите ще мога да общувам чак в понеделник :( .
Сега ще трябва да си я карам така.

KGB
24-05-2007, 12:18
Ако за колата няма проблем да се движи....ела с нея...ако не искаш да я караш така, ела с Цветелин или някой друг....

trustworthy
24-05-2007, 13:56
Ако за колата няма проблем да се движи....ела с нея...ако не искаш да я караш така, ела с Цветелин или някой друг....

Цветелин няма да идва, но нашият Боян ще води Русенската/Великотърновската група насам в петък. Може с него нещо да комбинирате идването поне

cvetelin
24-05-2007, 14:06
Ако за колата няма проблем да се движи....ела с нея...ако не искаш да я караш така, ела с Цветелин или някой друг....

Цветелин няма да идва, но нашият Боян ще води Русенската/Великотърновската група насам в петък. Може с него нещо да комбинирате идването поне

нищо не е сигурно!!
ще се опитам !!

wrc
24-05-2007, 14:53
Ей че кофти,ама не се ядовай много щом не е голяма беля.Най-добре си идвай с количката,обаче вземи и таз заспалата кака да й отворим очите,......и не само :lol: :lol: :lol:

stelt
24-05-2007, 15:23
Ударът е само козметичен, но предполагам се сещате какво ми е криво сега.
Иначе за идването - ако успея да дойда ще съм си с колата.