PDA

View Full Version : Полудяват ли като видят Алфа ?!?



georgievst
26-05-2007, 19:47
Прибирам се днес към Бургас по автомагистрала Тракия. Карам си нормално в лявата лента със 130, натоварен с двете деца, жената и други хора. Започвам изпреварване на група коли, като тази която беше най-отпред беше Шкода Фабия такси, празен, говореше си по телефона и държеше кормилото с един пръст. Изпреварих го и тъкмо да се прибера в дясно чувам страшен рев. Този чайник така изрева и започна да ме изпреварва от дясно, че ако бях малко по разсеян щях да го метна в канавката.
Не ми е първия подобен случай. Имам чувството, че като видят Алфа всички избиват комплекси.
При Вас има ли подобни случки?

Galeano
26-05-2007, 20:35
Да така е аз имам много такива случаи.Един тир го влачих с 50км от Стара загора до Карнобат защото беше празен и караше с 20 а като взех да го изпреварвам настъпа а насреща ми идваха коли.Изпреварих го и взех да карам бавно като тръгна да ме минава и стигне до средата аз настъпвах и така докато накрая не отби от пътя :lol:

poznai
26-05-2007, 21:45
ами вярно си е :)
и аз полудявам кат видя алфа :D

TRE GAZELE
26-05-2007, 22:34
Вярно си е :lol: ,те и като видят Ланча си е същото,абе май италианското ги дразни много :wink:

П.С. Много ги страх от тез талянци... :lol: страх лозе пази май се казваше :lol:

morfius
27-05-2007, 01:00
Де да беше само от алфите, ела да видиш какво става като изпревариш някой с ладичка :shock: :Bolt: :lol: :twisted: 8)
Някои хора просто се чудят къде да си измерят пишките... :evil:

Grozdan
28-05-2007, 20:39
Наистина ние с алфите се явяваме големи дразнители,а защо е така не знам?! :?

Antaris
28-05-2007, 22:02
Ами например защото е автомобил който те КАРА да правиш щуротии :D
и да дразниш движещите се остатъчни налепи, навлеци и др. нормални хорица просто тръгнали на кротка заспала разходка с колите си, и имали глупостта да се "подмотват" пред теб туткай ки те :lol:

Neokill
29-05-2007, 01:14
Аз пък ги дразня като карам супер бавно ..... :wink:

KGB
29-05-2007, 02:02
Не знам дали си внушавам, но моята колица привлича страшно много кретени...всеки втори почва да се състезава да се прави на интересен и т.н.

С 159ката ако съм, правят път и не смеят нищо да кажат.

Със Субарото,Шкодата или Волвото като съм все едно ме няма на пътя.

Спореден мен Алфата е марка дразнеща голяма част от БГрите...защото ограмна част са си взели колата коята "разбиращата маса" харесва...а по заможните си взимат Ауди,Мерцедес или БМВ, за да си избият комплексите, а не защото харесват определената марка.

А ние с Алфите в по-голямата си част взимаме това което ни харесва, а не това което другите харесват, за да се докажем пред тях. Другото което страшно ги дразни е факта, че Алфите са колите с най-добър дизайн...а когата си по-красив или по-нещото си от някой...той винаги се опитва да те настигне, ако не може се опитва да те мачка.

santo_traficante
29-05-2007, 08:04
това ми хареса :lol:

cvetelin
29-05-2007, 08:17
Не знам дали си внушавам, но моята колица привлича страшно много кретени...всеки втори почва да се състезава да се прави на интересен и т.н.

С 159ката ако съм, правят път и не смеят нищо да кажат.

Със Субарото,Шкодата или Волвото като съм все едно ме няма на пътя.

Спореден мен Алфата е марка дразнеща голяма част от БГрите...защото ограмна част са си взели колата коята "разбиращата маса" харесва...а по заможните си взимат Ауди,Мерцедес или БМВ, за да си избият комплексите, а не защото харесват определената марка.

А ние с Алфите в по-голямата си част взимаме това което ни харесва, а не това което другите харесват, за да се докажем пред тях. Другото което страшно ги дразни е факта, че Алфите са колите с най-добър дизайн...а когата си по-красив или по-нещото си от някой...той винаги се опитва да те настигне, ако не може се опитва да те мачка.

къде ви е авто парка да дойда да го разгледам :)

Grim
29-05-2007, 08:54
Де да беше само от алфите, ела да видиш какво става като изпревариш някой с ладичка :shock: :Bolt: :lol: :twisted: 8)
Някои хора просто се чудят къде да си измерят пишките... :evil:

и като стана въпрос за пишки: не си събувайте гащите когато двама си мерят пишките....

cvetelin
29-05-2007, 09:00
вие си внушавате ... човека просто се е объркал нещо с шкодата...

Yon
29-05-2007, 09:42
Във Велико Търново(вероятно и на други места из прованса) прави впечатление поради рядкото разпространение на Алфите останалите коли правят път и не се натискат , а който се е пробвал (от "по- скъпите" марки) е бил безжалостно посечен :tooth:
Рядко но все пак се е случвало да се прибирам в дясно, даже да спирам за да не се бутуряса ревящия от ляво в опити да откъсне волана див дивак във возило с кученце на задното стъкло:roll:

slav40
29-05-2007, 11:15
:offtopic:
Петък следобяд около 14.00 - 14.30 Във Велико Търново,видях може би 5-6 Алфи (156) - Не са много НЕразпространени - станаха като ладите .............

hondoman
29-05-2007, 11:52
Да вярно е това за алфите но и за хондите като мойта сьщо е така само като я видят примерно ако карам по бавничко и почват с мечтателните си изпреварвания и карания да се докажат колко им варвят колите аз така правя карам си бавно и вече като ме изпреварят такива 4-5 мечтателя и издухвам после :D

Abarth
29-05-2007, 15:04
Да вярно е това за алфите но и за хондите като мойта сьщо е така само като я видят примерно ако карам по бавничко и почват с мечтателните си изпреварвания и карания да се докажат колко им варвят колите аз така правя карам си бавно и вече като ме изпреварят такива 4-5 мечтателя и издухвам после :D
Бяла ли ти е хондата с номер СО :P

RoMeO_156_GTA
29-05-2007, 19:28
.. Във Велико Търново,видях може би 5-6 Алфи (156) - Не са много НЕразпространени - станаха като ладите ........
нещо напоследък се появиха 156-ци , особено черни :shock: То наистина сЕ 1 на кило ги вземат :shock: Пък и някои като гледам от сега са паметници :shock: :evil:

Btw то напоследък не виждам много ладички :roll: обаче за сметка на това Голфове (3) и Опели (Астра ...) бол :shock:

morfius
29-05-2007, 19:51
:offtopic:
Петък следобяд около 14.00 - 14.30 Във Велико Търново,видях може би 5-6 Алфи (156) - Не са много НЕразпространени - станаха като ладите .............

То ако не знаеш... алфите имат доста родство с ладите (Фиат 124) :lol:

slav40
30-05-2007, 01:17
Дааа братовчеди/ки са :lol:

hondoman
30-05-2007, 08:37
Не сива е хонделата ми :wink:

hondoman
30-05-2007, 08:39
Регистрацияа ми е СА :wink:

hondoman
30-05-2007, 10:16
Може да си я виждал ако ходиш често на ОМВ-то на Бояна там ходя често :wink: