PDA

View Full Version : Звук на двигател Ми То мултиеър 135 коня



alfa racer GTA
27-04-2023, 19:53
Малко се пише в тази тема, което е хубаво, защото сигурно няма проблеми, но да попитам тези с мултиеър двигателите:

"Този звук на свободен ход на двигателя на място(преди форсирането) нормален ли е :
https://www.youtube.com/watch?v=gb0D3YfJZiQ

Днес гледах едно такова 135 коня, беше доста омазано отстрани по турбопътищата и дори в до лната част на двигателя отстрани и отзад - пластмасови тръби и гумени маркучи в долната част бяха като подгизнали от масло - тоест личеше си, че маслото е от скоро и имаше доста прах, по тях, но не суха, а направо пропита с масло.
Отделно зоната на декоративната пласмасова кора над двигателя около щеката и капачката за наливане на масло в двигателя бяха омазани - дали когато са наливали, дали от друго...

А двигателя на празен ход звучеше като моят дизелов петак, но забързано. Това "тракане" на клапани, повдигачи или каквото е нормално ли е за мултиеър двигателя?

Звукът на двигателя беше като от клипа горе(на свободен ход когато е двигателя), но без момента(времето на форсиране).

Някакси много тракане за бензинов двигател? Или това са клапани или нещо друго типично за мултиеър двигателя?

ivopifeca
30-04-2023, 14:30
СПОРЕД МЕНЕ,тоя боклук не го мисли повече,тва се едно съм отвил пробката на маслото и съм го карал на пълна газ