PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ ШАМПИОН!



Detron
27-05-2007, 20:24
Отборът на Левски е отново шампион. За 25-ти път шампион, 26 купи на България и 13 дубъла с двете купи. Честито, момчета, върха сте! Радвате цяла България. Зарадвайте ни скоро и с победа в Шампионската лига! Прекрасна игра в последния мач с Литекс. Разгромяващ резултат. Само така, Само Левски!

proper
27-05-2007, 21:10
6:2 с Литекс си беше кефче разбира се :) :) :)

по-важното е че сме поставен отбор в Шампионската лига и дано жребия е готин!

vikoalfa
27-05-2007, 21:25
:gives[1]: :dyrvo_v_kenefa:

MUROMAN
27-05-2007, 22:33
:gives[1]: това ще стане тази година с вас => :spell:

BasicElement
27-05-2007, 23:41
:gives[1]: това ще стане тази година с вас => :spell:

Или това : :firstprize:

:D

virusalfa
28-05-2007, 09:11
Левски и ЦСКА ако не купуват мачове,са най-нещастните отборчета в страната.За следващия сезон да очакват от Пирин и от Беласица здрав секс като играят тук.Само тия педеруги да не си продадат задниците,ще ги видим и Левски, и ЦСКА. Видяхме ги за купата,ако не бяха дузпите,едната купа щеше да е по-в зелено :wink:
П.П. Видяхме и "хентелигентната" говежда агитка,съставена от пияндурници и тревомани какво направи на стадиона в Стара Загора-жалка картинка!!!

cvetelin
28-05-2007, 09:25
феновете на Левски = кретени!!!

как можаха да начупят стадиона в Стара Загора. Тва не са фенове, а сбор на олигофрени!!! Иначе да са живи и здрави и им пожелавам тази година 20 гола в ШЛ (ама да им вкарат). Не са отбор който заслужава да бъде между най-големите в Европа!!! И никога няма да бъде отбор който заслужава да бъде там!!!

ShoxXx
28-05-2007, 09:55
:lol: :lol: :lol: :lol:
Много сте смешни с това плюене! :lol: :lol:

virusalfa
28-05-2007, 10:06
:lol: :lol: :lol: :lol:
Много сте смешни с това плюене! :lol: :lol:По-добре смешни,отколкото грешни,брат ми :roll: А нещо да сме излъгали между другото?А?! ЕГА на Наско Сираков щерките му оправдаят фамилията си! По-долен селяк няма!

virusalfa
28-05-2007, 10:08
Отборът на Левски е отново шампион. За 25-ти път шампион, 26 купи на България и 13 дубъла с двете купи. Честито, момчета, върха сте! Радвате цяла България. Зарадвайте ни скоро и с победа в Шампионската лига! Прекрасна игра в последния мач с Литекс. Разгромяващ резултат. Само така, Само Левски!Колко бяха дузпичките за говедцата?А картоните за кои бяха,за селянчетата от Ловеч,нали? :censored: :censored: :censored:

cvetelin
28-05-2007, 10:14
:lol: :lol: :lol: :lol:
Много сте смешни с това плюене! :lol: :lol:

що да плюеме? видя ли кво направиха със стадиона в Стара Загора?

колко пъти си го виждал това явление в Европа и то с агитка на отбора шампион и носител на купата на страната? Като го видиш кажи!
Лецки не е отбор и никога няма да бъде! А относно феновете ... кретени и олигофрени!
Позор за "родния футбол" ПОЗОР! За пореден път!

Ще решиш ти финал за купата на страната с дузпа в продължението... боже боже ... това само в България може да стане .. и то на ЛецКи.
Да не припомняме още паметни мачове как ЛеЦки прави 3-ти гол в 96-та минута в 4 минутно продължение .. и пак за купата на България ...
Да не припомняме още паментни моменти ...

akula
28-05-2007, 10:30
:lol: :lol: :lol: :lol:
Много сте смешни с това плюене! :lol: :lol:

що да плюеме? видя ли кво направиха със стадиона в Стара Загора?

колко пъти си го виждал това явление в Европа и то с агитка на отбора шампион и носител на купата на страната? Като го видиш кажи!
Лецки не е отбор и никога няма да бъде! А относно феновете ... кретени и олигофрени!
Позор за "родния футбол" ПОЗОР! За пореден път!

Ще решиш ти финал за купата на страната с дузпа в продължението... боже боже ... това само в България може да стане .. и то на ЛецКи.
Да не припомняме още паметни мачове как ЛеЦки прави 3-ти гол в 96-та минута в 4 минутно продължение .. и пак за купата на България ...
Да не припомняме още паментни моменти ...

А пък ние само ще си припомним "ЗУЛУ из КУЛУ" и няма да коментираме повече :wink:

morfius
28-05-2007, 11:44
:firstprize: Само ЛЕВСКИ 8)

На плювалниците :hehe: :fuckoff:

cvetelin
28-05-2007, 11:52
:firstprize: Само ЛЕВСКИ 8)

На плювалниците :hehe: :fuckoff:

Само Чорни оле!

akula
28-05-2007, 11:56
Само Чорни оле!

По добре Чорни, отколкото Мангал :Tease: :Tease: :Tease: :Tease: :Tease:


:firstprize:

ne0
28-05-2007, 13:58
Гергов каза наздраве!

virusalfa
28-05-2007, 14:41
:firstprize: Само ЛЕВСКИ 8)

На плювалниците :hehe: :fuckoff:Така като ти гледам писанията,и ти си от говеждата агитка.Левски може да е отбор,ама феновете са му...

pent
28-05-2007, 15:00
http://gong.bg/uploads/photo_topics/200705/photo_big_980.jpg

http://gong.bg/uploads/photo_topics/200705/photo_big_981.jpg

morfius
28-05-2007, 15:21
:firstprize: Само ЛЕВСКИ 8)

На плювалниците :hehe: :fuckoff:Така като ти гледам писанията,и ти си от говеждата агитка.Левски може да е отбор,ама феновете са му...

И какво за феновете му, като във всяка по-голяма група ги има всякакви, да не мислиш, че на всички им е кеф от простотиите на вандалчета?

А дразнителчето си го изпросихте... :hehe:

Krasi86
28-05-2007, 16:43
кои какво и да говори левскии тая година играха приличен фудбол но още доста трябва да почакаме да стигнеме нивото на по голямите одбори :!:

BasicElement
28-05-2007, 19:38
Много тежка тема ще дойде тази :D
Що се отнася до вандалите, т.нар. "фенове" - естествено, че всеки отбор си има такива ... няма как.
Действителността обаче е такава : левски си играе много приличен футбол, постигна успехи в Европа и то в новата футболна история, а не през средата на миналия век, когато футболът не е имал нищо общо със сегашния.
Четвърт-финал за УЕФА и групи на Шампионска лига в две последователни години ... желая успех на ЦСКА и на останалите в догонването ;)
С толкова млад отбор, такива постижения са си по-скоро за похвала, отколкото за псувни. Ще ме прощавате.
Дано някой ден влезем с два отбора в шампионската и там да се доказват и Левски, и ЦСКА.

Хайде със здраве !

Crusader
28-05-2007, 21:07
Много хубаво изказване колега!

Мисля че човек трябва да може да понася и загубите /както и загубите на любимите му отбори/ Идиоти има във агидките на всеки отбор - тва е ясно, обаче накой да ми каже че съм "еди какво си" щото съм фен на Левски - ще му кажа "Да го духа :!: " /без извинение/

А Левски е отбор, много преди някои други да са били такива....

Ай със здраве, честито и наздраве :!:

BatVas
28-05-2007, 22:14
http://www.vbox7.com/play:d7e07bcf

Ами това е!

Как , защо, ама...., къде . ...все неща за оправдание на хора неприемаши загубата :!: :?: :!:

JORDANGT
29-05-2007, 00:24
[quote="Cvetelin"]феновете на Левски = кретени!!


А на Дун(х)ав=обгазени
Пожелавам ви 20 ама загуби в А група сезон 2067г.

PS:А иначе заради такива като в Ст. Загора спрях да ходя на мачове :(

cvetelin
29-05-2007, 08:23
феновете на Левски = кретени!!


А на Дун(х)ав=обгазени
Пожелавам ви 20 ама загуби в А група сезон 2067г.

PS:А иначе заради такива като в Ст. Загора спрях да ходя на мачове :(

абе кво намесваш дунав бриа :)
те па кво са ти виновни. говорим за говедата:)

айде айде няма да се дракаме повече , пожелавам на ЛецКи същите успехи като миналата година в шамшионската лига. да са живи и здрави :)

TRENDi
29-05-2007, 11:07
айде айде няма да се дракаме повече , пожелавам на ЛецКи същите успехи като миналата година в шамшионската лига. да са живи и здрави Smile

Тогава и аз ще пожелая на ЦеЦКА-та същите успехи в Шампионската лига като миналата година :wink:

PEACE

cvetelin
29-05-2007, 11:09
айде айде няма да се дракаме повече , пожелавам на ЛецКи същите успехи като миналата година в шамшионската лига. да са живи и здрави Smile

Тогава и аз ще пожелая на ЦеЦКА-та същите успехи в Шампионската лига като миналата година :wink:

PEACE

нещо комплекси ... усещам ..

TRENDi
29-05-2007, 11:18
айде айде няма да се дракаме повече , пожелавам на ЛецКи същите успехи като миналата година в шамшионската лига. да са живи и здрави Smile

Тогава и аз ще пожелая на ЦеЦКА-та същите успехи в Шампионската лига като миналата година :wink:

PEACE

нещо комплекси ... усещам ..

Хах, не ве то т`ва от теб го видях. Просто си коментираме тука нали?!

БТВ И аз на мачове отдавна не ходя, защото на 2 пъти покрай сухото (олиготата) щеше да изгори и мокрото (аз).