PDA

View Full Version : Застрахователи без маркировка.



1115
28-05-2007, 14:36
Знаете ли компания, която засрахова без да маркира колите. Много ме дразнят тези маркировки и затова досега застраховах във Витоша. От скоро вече искат и те маркировка.

ne0
28-05-2007, 14:40
Знаете ли компания, която засрахова без да маркира колите. Много ме дразнят тези маркировки и затова досега застраховах във Витоша. От скоро вече искат и те маркировка.

ми то астрата май не се нуждае от маркиране......

georgyg
28-05-2007, 15:38
Евроинс не искат :wink:

santo_traficante
28-05-2007, 15:45
искат защото зачестиха отлитанията за Македония и братска Румъния коли без маркировка без стикери и т.н...

Alexanderbb
28-05-2007, 16:47
Булстрад само ти лепят една малка лепенка със симпатична костенурка на дясното предно стъкло

akula
28-05-2007, 17:02
Булстрад само ти лепят една малка лепенка със симпатична костенурка на дясното предно стъкло

на мен пък нищо не ми залепиха...Бравата - 2 години, Алфата от февруари . Никога с нищо не са ми лепили джамовете :wink:

TRENDi
28-05-2007, 20:36
Булстрад само ти лепят една малка лепенка със симпатична костенурка на дясното предно стъкло
:wink:

И маркировката е : 4 снимки на колата по диагоналите. Имам си костенурчета аз на моята :D .

Crusader
28-05-2007, 21:14
Лелеее, ква държава сме, купуваш си 10 годишна кола и ти съдират кожата банда застрахователи и автокрадци /едните имат доста общо с другите/ щото да я платиш скапаната кола още един път :shock: , баси мойта като дойде - не е имала аларма и никога не е маркирана /не знам дали е била застрахована тип "каско"/ и кво италянеца да не е треперел над нея да не би някой да му я крадне...

Дееба и скапаната държава и застрахователи и бандити и всичко :!:

Galeano
28-05-2007, 21:30
Лелеее, ква държава сме, купуваш си 10 годишна кола и ти съдират кожата банда застрахователи и автокрадци /едните имат доста общо с другите/ щото да я платиш скапаната кола още един път :shock: , баси мойта като дойде - не е имала аларма и никога не е маркирана /не знам дали е била застрахована тип "каско"/ и кво италянеца да не е треперел над нея да не би някой да му я крадне...

Дееба и скапаната държава и застрахователи и бандити и всичко :!:

Така си е да му е.. м.. дано за вбъдеще се оправят нещата.От друга страна пък щетите са си хубава работа :)

JORDANGT
29-05-2007, 00:27
В Български Имоти НЕ искат аларма и маркировка :idea: