PDA

View Full Version : някои знае ли каква е тая кола?



lyuli
01-06-2007, 15:55
вчера я видях на Патриарха. не можах да я симам отпред и в мрежата не я намирам, а ми е любопитно.... Отзад пишеше само RS. ето я и снимката (за съжаление с телефона и не е мн. добра)

търтей
01-06-2007, 15:56
алди рс :roll2: :wink:

lyuli
01-06-2007, 15:57
добре дай ми снимка на колата отпред, че не мога да намеря кат' си такъв тарикат :) :D :lol:

ne0
01-06-2007, 16:01
R8

ne0
01-06-2007, 16:01
R8

властелина на пръстените

lyuli
01-06-2007, 16:02
R8

властелина на пръстените
tnxxx намерих я! супер си!

nicks1
01-06-2007, 16:03
Колежке, това чудо е Ауди RS8

MrX
01-06-2007, 16:04
http://data2007.hit.bg/Audi%20R8/Audi%20R8%2003.jpg

ииии че голяма излезе :oops:

търтей
01-06-2007, 16:07
добре дай ми снимка на колата отпред, че не мога да намеря кат' си такъв тарикат :) :D :lol:

eм те колегите турбо бързаци излезоха

viki
01-06-2007, 16:12
Много Убава кола :wub:
чия е ? :drive:

ne0
01-06-2007, 16:33
Колежке, това чудо е Ауди RS8

такоа нема още ;)

ne0
01-06-2007, 16:33
R8

властелина на пръстените
tnxxx намерих я! супер си!

ми да оббикновено ми викат 99+ ;)

bouncer
01-06-2007, 17:59
а най-странното е че Ауди официално отлагат премиерата на тази кола за края на 2008 г. поради непреодолими технически проблеми...
поради таз причина колежки считай се за мегакъсметлийка щото таз колица и в германия я няма!!!

georgyg
01-06-2007, 20:30
Тази кола и АЗ Я ВИДЯХ, КАКТО И ПРЕДПРЕМИЕРНАТА С-класа на Мерцедес, която ще се продава офицялно от Септември.

Това е най красивото Ауди което е правено.

Galeano
01-06-2007, 20:40
Не е ли те тва...ауди А5
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=9970

me_to_u
01-06-2007, 21:13
Не е ли те тва...ауди А5
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=9970
Тц, R8 е, както писа ne0 . Има и клипче в дата.бг-
http://violetkata.data.bg/My%20Videos/A ... 8%2001.MOV (http://violetkata.data.bg/My%20Videos/Audi%20R8%2001.MOV)
Даже изглежда има вече две в БГ-
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=5 ... tart=14920 (http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=565753&postdays=0&postorder=asc&highlight=audi&start=14920)
:roll: :roll:

Борил
01-06-2007, 23:08
а най-странното е че Ауди официално отлагат премиерата на тази кола за края на 2008 г. поради непреодолими технически проблеми...
поради таз причина колежки считай се за мегакъсметлийка щото таз колица и в германия я няма!!!


Ква премиера кви 5 леа бре, у Америка са продадени над 1200 бройки, а у Европа над 700 и тва до 28 Май. Вече сме Юни.

Az4o
02-06-2007, 00:13
Аз онзи ден я видях в Автолукс на Околомръсното .. чак и аз не повярвах ама .. факт :)

П.С. За малко да се надена в един Орел като се загледах .. :oops:

PEPI-2ALFA
02-06-2007, 00:24
В актуалния брой на Ауто Билд -11бр. има сравнение на модела с Порше 911 Карера 4S.

AlfaRomeo
02-06-2007, 00:32
Ауди Р8 е това даже оня ден го видях у Сф-то на Сити Кар го имат,нема да коментирам колата... :shock: :shock: :shock:

filip
02-06-2007, 00:58
Баси немския боклук както винаги де немогат да се мерят с италианците грозна с решетка на зил опит да достигнат висините на Ферари ама по добре да се захванат вместо коли да правят праскачки за лозе там още пазара не е стеснен може и да припечелват нещо :twisted:

AuDi_RuLzz
02-06-2007, 01:41
Баси немския боклук както винаги де немогат да се мерят с италианците грозна с решетка на зил опит да достигнат висините на Ферари ама по добре да се захванат вместо коли да правят праскачки за лозе там още пазара не е стеснен може и да припечелват нещо :twisted:

Koи висини на ферари ве цифко....кога ваще псевдо коли,постигнат 10% от това което ауди са постигнали,шти дам да ми цунеш гъзо паляк..Що едни от най мразените коли у Бг са фЯт и хАлфа?Щот са невероятно здрави и са на висините на хай ферари чак....у да те е.....

Борил
02-06-2007, 01:41
Баси немския боклук както винаги де немогат да се мерят с италианците грозна с решетка на зил опит да достигнат висините на Ферари ама по добре да се захванат вместо коли да правят праскачки за лозе там още пазара не е стеснен може и да припечелват нещо :twisted:

Баси гадната кола, а па гроздето разправят, че било още по-кисело.

pr_00f
02-06-2007, 09:23
Кисело, ама му слагаш захар - смачкваш го и го оставяш да отлежи. Па гледай тогава какво става :) :P

bass
02-06-2007, 09:36
Кисело, ама му слагаш захар - смачкваш го и го оставяш да отлежи. Па гледай тогава какво става :) :P

Ми боли глава от остатъчната захар :-P :D

pumukle
02-06-2007, 09:45
Koи висини на ферари ве цифко....кога ваще псевдо коли,постигнат 10% от това което ауди са постигнали,шти дам да ми цунеш гъзо паляк..Що едни от най мразените коли у Бг са фЯт и хАлфа?Щот са невероятно здрави и са на висините на хай ферари чак....у да те е.....
Ха-ха.....смешко!
Като карах халди и аз така се бех объркал кат теб....ма кво да ти обяснявам...като гледам колко мозък си излял в постовете си, е ясно, че няма да ме разбереш....

DJraceman
02-06-2007, 10:12
Господин AuDi_RuLzz това дето си го написал е типичен пример за нашта култура. Незнам кво си доказваш може би че си по-велик от другите хора като караш някво AUDI или само мечтаеш да кара6 незнам :!:
Просто трябва по-полека с обидите в форума... а по въпроса с здравината на колите то е ясно че всичко зависи от начина по който една кола се кара и най-вече от собственика.
А тия глупости че Audi или незнам си коя немска кола са най-здравите моля да ги ЗАБРАВИТЕ по простата причина че сме се събрали един куп луди с некакви глупави теории относно здравина повярвали сме си и аиде да купуваме всякакви барки само НЕ ИТАЛИАНСКИ и ако не ти харесва моля пиши в друг форум.

filip
02-06-2007, 10:12
АuDi_RuLzz баце аз ако слушам експертчетата като тебе знам какво ще ми кажат!Баце те тия италианците немогат да правят коли вземи си голф здрава ма тва че сервизите са пълни с немски коли то тва не се отбелязава!Немскато е наи здраво та те тава е! :lol: Знам ви аз!А чакаи и кожата запарва лятото няма смисал от нея нали вземи си плюш!Кво сте постигнали вие ве една кирлива победа в рали шампионата с ауди я виж lancia delta integrale а ми lancia stratos а във формула 1 оо да те италианските за нищо нестават даааа верваме ти сaмо че пред световните титли и боговете мълчат!A alfa romeo в световният шампионат за туристически автомобили!Ми че и френските коли ви бият по пистите смешковци измислили quatrro-to открили топлата вода само че не знаят за какво да я използват :lol: Любимата ми тема еи ще защитавам италианското до края на живота си ве еи нямаш шансове :twisted:!Новата решетка на audi тип камион краз!Казвам ви има пазар за праскачки за лозе не се излагаите с тези коли още може да спасите фирмата си :lol:

pr_00f
02-06-2007, 10:19
Баси и веселата темичка се заформя.
Внимавайте колеги - без обиди на личностна основа.
Иначе си я бива колицата, за която беше пусната темата ( първоначално) Аз на черното бяло няма да кажа.

п.с. И да си пиете хапченцата редовно.

търтей
02-06-2007, 10:21
п.с. И да си пиете хапченцата редовно.
аз хапчетата ги спрех и сега съм на сушени гъби :tongue:

DJraceman
02-06-2007, 10:31
Колата е много хубава но винаги 6те се появи един специалист и ше оклепа работата той се опитва да ни убеди че по хубаво от Ауди няма е да ама ми се струва че е объркал ФОРУМА

pr_00f
02-06-2007, 10:34
Баси немския боклук както винаги де немогат да се мерят с италианците грозна с решетка на зил опит да достигнат висините на Ферари ама по добре да се захванат вместо коли да правят праскачки за лозе там още пазара не е стеснен може и да припечелват нещо :twisted:


ЕТО ТИ ЕДИН СПЕЦИАЛИСТ - И ТО ГОЛЯМ
Каквото повикало - такова се обадило.

DJraceman
02-06-2007, 10:37
Много си прав колега :frown:

pumukle
02-06-2007, 10:38
Баси и веселата темичка се заформя.
Внимавайте колеги - без обиди на личностна основа.
Иначе си я бива колицата, за която беше пусната темата ( първоначално) Аз на черното бяло няма да кажа.

п.с. И да си пиете хапченцата редовно.
R8 Е наистина хубав топ автомобил за 300 000лв......
Само че спора се заформи обобщено за марките....не искам да обидя никой, но при положение, че съм имал 2 аудита и то хубави, а сега имам 2 алфи /и то не щото не мога да си купя пак халди/, не приемам критики и сравнвния, основани на голфаджийския фолклор, от човек, който едва ли дори се е качвал някога на Алфа Ромео /за другите италиански и немски марки не говря, защото нямам личен опит с тях, а съм човек който се стреми винаги да бъде обективен/.
Така че не съм искал никой да обиждам лично, а просто се опитван да сваля нещата на земята - по-близко до математиката и физиката и по-далечко от литературата и филмовото изкуство :wink:

MONI
02-06-2007, 10:40
Баси немския боклук както винаги де немогат да се мерят с италианците грозна с решетка на зил опит да достигнат висините на Ферари ама по добре да се захванат вместо коли да правят праскачки за лозе там още пазара не е стеснен може и да припечелват нещо :twisted:


ЕТО ТИ ЕДИН СПЕЦИАЛИСТ - И ТО ГОЛЯМ
Каквото повикало - такова се обадило.

Добре де човека си изказва мнението все пак е форум, не го кефи и тва е. Няма кой да го убеди в обратното ама колегата Ауди_Рулз го нарича цифка и т.н. което май нарушава правилата

П.С. И мен ме кефи това Ауди

pr_00f
02-06-2007, 10:40
Виж ми последното мнение

Борил
02-06-2007, 10:43
АuDi_RuLzz баце аз ако слушам експертчетата като тебе знам какво ще ми кажат!Баце те тия италианците немогат да правят коли вземи си голф здрава ма тва че сервизите са пълни с немски коли то тва не се отбелязава!Немскато е наи здраво та те тава е! :lol: Знам ви аз!А чакаи и кожата запарва лятото няма смисал от нея нали вземи си плюш!Кво сте постигнали вие ве една кирлива победа в рали шампионата с ауди я виж lancia delta integrale а ми lancia stratos а във формула 1 оо да те италианските за нищо нестават даааа верваме ти сaмо че пред световните титли и боговете мълчат!A alfa romeo в световният шампионат за туристически автомобили!Ми че и френските коли ви бият по пистите смешковци измислили quatrro-to открили топлата вода само че не знаят за какво да я използват :lol: Любимата ми тема еи ще защитавам италианското до края на живота си ве еи нямаш шансове :twisted:!Новата решетка на audi тип камион краз!Казвам ви има пазар за праскачки за лозе не се излагаите с тези коли още може да спасите фирмата си :lol:

Е как няма, като 80% от автопарка е немски ве, ма мен ако ме питаш то така по-кофти, по добре щеше да е да са 80% талянски, немаше да има задръствания, :lol: 2/3 от колите щеха са се у бокса и останалата 1/3 щехме си дзигаме на спокойствие :hehehm: За състезанията , не смятам те ограмотявам, щот скиам, че си компетент само ще попитам Talladega, IMSA, TransAm, Pikes Peak тия раЛти кво ти говорят, ма май нищо щот видим, че си компетент.

filip
02-06-2007, 10:43
Добре колата е страшна невероятна е супер красива и много мощна!Така пишат по пресата по рекламите значи е супер немска е качествена е съгласих се щом и феновете на италианското и се кефят!Поздрави :D Нали немците са написали по списанията че е наи добрата ок!

bouncer
02-06-2007, 11:35
колеги,
объркал съм се жестоко! отложено е Ауди RS8!!! обещавам да се самобичувам и да си посипя главата с пепел!

а иначе за колегата от щайга-клуба на Ауди: баце смени дилъра и се успокой малко да не ти претупа сърчицето че нещо си се превъзбъдил повечко! карай си щайгата и си говори че Алфа не струва, ама само се дръпни от бързата лента щото ние с трошливите алфи немаме време да се занимаваме с твойта мегатурбо яка щайга....Айде със здраве!

Борил
02-06-2007, 11:43
само се дръпни от бързата лента щото ние с трошливите алфи немаме време да се занимаваме с твойта мегатурбо яка щайга....Айде със здраве!

И кат се събуди чаршафа на топка и ти вир вода потен. :lol: :lol: :lol:

filip
02-06-2007, 11:57
Audi rs8 хм интерестно ама то небеше ли замислено да използва двигателя на Ламборгини с повишена мощност!А Ламборгини каква марка е маи е турска нали :lol: !Аз съм се возил в audi rs4 s4 i a8!Да rs4 наистина е добра бърза е 380 коня а и салона на recaro хваща окото обаче да ми кажеш че ферари са боклуци и се трошат това е гавра с италианската гордост на автомобилната промишленост а аз немога да приема това!Никои няма право да вика на ферари псевдо кола ясно ли ти е ве еи!И защо на наградите за автомобилен дизаин все италианци печелят защо Италия е страната с наи добър дизаин защо Загато Пинифарина Бертоне са от Италия не от германия!Харесваите си я!Да и в алфа съм се возил представете си не съм расал в саксия!

Борил
02-06-2007, 12:08
Audi rs8 хм интерестно ама то небеше ли замислено да използва двигателя на Ламборгини с повишена мощност!А Ламборгини каква марка е маи е турска нали :lol: !Аз съм се возил в audi rs4 s4 i a8!Да rs4 наистина е добра бърза е 380 коня а и салона на recaro хваща окото обаче да ми кажеш че ферари са боклуци и се трошат това е гавра с италианската гордост на автомобилната промишленост а аз немога да приема това!Никои няма право да вика на ферари псевдо кола ясно ли ти е ве еи!И защо на наградите за автомобилен дизаин все италианци печелят защо Италия е страната с наи добър дизаин защо Загато Пинифарина Бертоне са от Италия не от германия!Харесваите си я!Да и в алфа съм се возил представете си не съм расал в саксия!

Така, като те чета май само в луноход не си се возил, ма може и на тва да си се :lol: Гледам, че пак лъхаш компетенция, Ламборджини на кой е собственост :lol: VAG тва да ти говори нещо, май пак нищо. Нали тоя мотор дето е у ламбото е VAG концепция ве, мнооо ясно, че ще се слага в Ауди, нема го сложат у някой фЯт.

filip
02-06-2007, 12:29
Много добре знам на кои е Ламборгини и какво от това и Аston martin е на форд и Бугати е на wv и какво от това и не се казва Ламборджини а Ламборгини господин експерт!Ауди никога няма да стане на нивото на Ламборгини както и форд на нивото на Aston martin!А за колите в които съм се возил просто съм имал шанс повозил съм се rs е страшно много добра кола!Но ти ако имаш пари rs4 ли ще си вземеш или Ferrari :wink:

Слав
02-06-2007, 12:41
Защо млъкнахте бря?
Тъкмо ми стана интересно. :lol:

П.П. Ей т'ва булгарина многУ ПроЗто дживотно беее...мойто е най-хубаво и т'ва си е.
Очаквам сега някой да се регне от форумите на ЗАЗ и да пусне снимка на новия ЗАЗ Патриот и да се репчи, че по-убаво от ЗАЗ нема!Ей пълно е с комплексари и няма да се оправим заради простотия! :evil:

Лек ден!

lyuli
02-06-2007, 14:03
ей то каква тема се заформи, ужас.
Май не трябваше да пускам такава тема тука, ама ми беше любопитно. Така или иначе (грозна или хубава) колата е впечатляваща и не се среща често по улиците.
Но тъй като вече е ясно коя е и каква е, може би модераторите да я заключат темата.

ne0
02-06-2007, 14:37
май трябваше по-рано да я заключат ;)

virusalfa
02-06-2007, 16:31
ей то каква тема се заформи, ужас.
Май не трябваше да пускам такава тема тука, ама ми беше любопитно. Така или иначе (грозна или хубава) колата е впечатляваща и не се среща често по улиците.
Но тъй като вече е ясно коя е и каква е, може би модераторите да я заключат темата.Впечатляваща е колата,а тук собственика на сервиза на БМВ си е купил ноф фиат-Ф430 Спидер,червен :wink:

MainaCore
03-06-2007, 00:57
аз колкото и да не харесвам аудитата, искам да кажа, че това поне на дизайн много са го пипнали. не мога да си кривя душата колата откъм визия е страхотна. оттам нататък показателите и емоцията нямам идея какви са, предполагам, че са в типично немски стил /който се е докоснал до немската култура, знае какви са немците и как се забавляват/, но колата на външен радва ;)