PDA

View Full Version : Въпрос за номер-а ?



AlfaRomeo
02-06-2007, 00:35
Искам да питам някои знае ли дали мога да си взема номер-а от КАТ от града в които съм,и като отида си купувам колата от друг град да несе занимавам там със КАТ,само да си закача номерата които се водят на мен и да си докарам колата за града,говорим за Транзитни Номер-а ? Другите е ясно...? Благодаря дано някои могне нещо да обади :) ;)

Derry
02-06-2007, 01:20
Не вярвам да стане. Колата като се регистрира нали минава преглед и там зяпат това онова, в талона нали трябва да напишат регистрационите номера, на рама и на двигател. Има и фирма някаква дето взима пари за тая работа.

AlfaRomeo
02-06-2007, 01:31
АЗ питам за транзитните номер-а то и там ли се вади талони работи ? Иначе за нормалните знам,че нема да стане просто... :wink: :idea:

Yon
02-06-2007, 09:35
АЗ питам за транзитните номер-а то и там ли се вади талони работи ? Иначе за нормалните знам,че нема да стане просто... :wink: :idea:

Кажи на джамбазите намясто да сложат транзитни номера и с тях си я закарай до Търново. Ако не се съгласят си търси колесар :) http://www.smailiki.nm.ru/nac/nac22.gif

Naso
02-06-2007, 11:31
Или си извади на място транзитните номера след покупката. Аз така направих. По принцип става бързо :roll:

AlfaRomeo
02-06-2007, 11:39
Благодаря,значи неможе както мислех.Ще е по другия начин със номер-а от там и със тях ще се кара... :idea: