PDA

View Full Version : TRENDi печели фанелка Alfa Romeo за оригиналност на подписа.



madboy
03-06-2007, 00:24
TRENDi печели фанелка Alfa Romeo от Краси Рангелов за оригиналност на подписа си:

Мненията са като задниците - всеки си има!
:clap2: :clap2: :clap2:

Нека да се обади за да си я получи!

Crusader
03-06-2007, 08:17
В тоя ред на мисли, целият лаф е " Мненията са като задниците - всеки има, но не винаги е уместно да го показва" :wink:

morfius
03-06-2007, 10:51
Това със задниците е по разпространено за оправданията :)

TRENDi
03-06-2007, 11:26
:D благодаря.


В тоя ред на мисли, целият лаф е " Мненията са като задниците - всеки има, но не винаги е уместно да го показва"

Аз съм го изплагиатствал от 1 филм с Клинт Истууд ("Мръсният Хари" май беше). Там е както си го ползвам в подписа, но добавката също се връзва. :wink:

lyuli
04-06-2007, 13:07
В тоя ред на мисли,
" Мненията са като задниците - всеки има, но не винаги е уместно да го показва" :wink:

но на някои са им по-красиви :) значи ли това, че и мненията им са по-правилни??? хихи значи всички мене трябва да слушате ;) :grandpa: (еййййййййй умря ми циганката дето ме хвалеше ;))

MrX
04-06-2007, 13:22
В тоя ред на мисли,
" Мненията са като задниците - всеки има, но не винаги е уместно да го показва" :wink:

но на някои са им по-красиви :) значи ли това, че и мненията им са по-правилни??? хихи значи всички мене трябва да слушате ;) :grandpa: (еййййййййй умря ми циганката дето ме хвалеше ;))

аааа не е казано че като се прави аналогия м/у твърдения има следствие за закономерност(лелеее ма го сглобих и аз едно) :P

virusalfa
04-06-2007, 14:49
А най-оригиналната фанелка стои на моя подпис :wink: