PDA

View Full Version : багажник за 147



muffka
25-06-2007, 07:12
Някой знае ли от къде мога да намеря багажник за 147 , 3 врати.
До момента съм намерила единствено оригинален на алфа който да става. Но ми се иска да занм дали на някоя друга марка става за моя модел. Много ми се иска да са две релси, но проблем има да се закачи задната.

lyuli
25-06-2007, 15:17
ами аз разпитвах тука в един магазин до "Капри" обаче за 3-вратите си е проблем. може би само оригиналния става..... аз реших да не рискувам разни измислени и си реших проблема с калъфи за бордовете и ги слагам в купето, ама не те знам ти какво искаш да пренасяш ;)

muffka
25-06-2007, 20:05
за момента и аз успявам да си събера дъските и платната в купето, но проблема ми е че не мога да си взимам кучетата с мен като ходя да карам и ще ми е около милион пъти по лесно да ги качвам калъфите направо на багажника.

lyuli
26-06-2007, 09:09
еми успех с търсенето.
btw на автосалона се предлагаха доста видове багажници. Там не намери ли нещо подходящо?

trustworthy
26-06-2007, 09:23
за момента и аз успявам да си събера дъските и платната в купето, но проблема ми е че не мога да си взимам кучетата с мен като ходя да карам и ще ми е около милион пъти по лесно да ги качвам калъфите направо на багажника.

Простете за офтопика, момичета :oops: , но имам приятел кайт-сърфист, бивш уйнд-сърфист. Решението е VW пасат :) всичко влиза вътре - дъски, платна, гакове, хора, животни...

muffka
26-06-2007, 09:25
само че пасата не е алфа, така че не става , а мен ако питаш за целта наи доброто е нисан навара

trustworthy
26-06-2007, 09:35
само че пасата не е алфа, така че не става , а мен ако питаш за целта наи доброто е нисан навара

:) Имам и познат с навара. Удобен е, но каросерията често се ползва от граждани с будна съвест като кошче за боклук :? Пък и цената е малко по друга, а и също не е алфа.

За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

lyuli
26-06-2007, 11:00
За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

търтей
26-06-2007, 11:02
За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)
:roll2:

trustworthy
26-06-2007, 11:24
За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

Да. Стига да е с ремарке отзад. Това е най-нефункционалното 'комби' евър :)

lyuli
26-06-2007, 12:26
За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

Да. Стига да е с ремарке отзад. Това е най-нефункционалното 'комби' евър :)

що бе? на мен ми изглежда ок, ама нямам по-близки наблюдения.....

търтей
26-06-2007, 12:44
За съжаление, не съм виждал някой от сърф-дружинката да движи с алфа. Ще питам все пак, де

да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

Да. Стига да е с ремарке отзад. Това е най-нефункционалното 'комби' евър :)

що бе? на мен ми изглежда ок, ама нямам по-близки наблюдения.....
ела от другата страна на цариградско да ти го покажа на живо този псевдобагажник :)

lyuli
26-06-2007, 12:46
да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

Да. Стига да е с ремарке отзад. Това е най-нефункционалното 'комби' евър :)

що бе? на мен ми изглежда ок, ама нямам по-близки наблюдения.....[/quote]
ела от другата страна на цариградско да ти го покажа на живо този псевдобагажник :)[/quote]

къде т'ва? мога да скокна и сега?

търтей
26-06-2007, 12:48
да, може би спортния вагон на Алфа е най-подходящ за такива цели ;)

Да. Стига да е с ремарке отзад. Това е най-нефункционалното 'комби' евър :)

що бе? на мен ми изглежда ок, ама нямам по-близки наблюдения.....
ела от другата страна на цариградско да ти го покажа на живо този псевдобагажник :)[/quote]

къде т'ва? мога да скокна и сега?[/quote]

офис експрес сградата
ако ше идваш драсни ми на кю-то да се разберем