PDA

View Full Version : нова тапицерия :)



Boxer_Power
15-07-2007, 14:27
ето малко снимки да се похваля с новата си тапицерия :)

vamfan
15-07-2007, 20:39
и кво ръчките дето дигат седалките са под тапицерията ли, гаднооооо

cvetelin
15-07-2007, 20:47
немаше ли некф друг цвят ... нещо като колата зелено
това жълтото найш ли ко бързо са мърля :)
за 2 -3 месеца ша стане .....

JORDI
15-07-2007, 21:10
Колега,тази материя каква е "дишаща кожа" ли? И на каква цена ако не е тайна?

Nasko_77
16-07-2007, 02:50
ето малко снимки да се похваля с новата си тапицерия :)Мда. Направи си по-нататък отворчета за ръчките дето се вдигат седалките, че така все едно... Ку Клус Клан. Ония закачулините :lol:

Boxer_Power
16-07-2007, 16:49
тъпите италянци навряли копчетата под тапицерията а ас са мъча да въртя стойките :D байа зор видях докато ги открия.а материята е някакъв порест полиестер дето не спарва,обаче със зелено не намерих за това жълтото най ми допадна като комбинация.а цената им е 40лв. и 45 с калъфа за волана :P

Nasko_77
16-07-2007, 17:46
тъпите италянци навряли копчетата под тапицерията а ас са мъча да въртя стойките :D байа зор видях докато ги открия.а материята е някакъв порест полиестер дето не спарва,обаче със зелено не намерих за това жълтото най ми допадна като комбинация.а цената им е 40лв. и 45 с калъфа за волана :PНяма такова нещо. На оргиналната тапицерия, ръчките са си отвън. Ако си я купил колата с някаква допълнителна тапицерия.... това вече е друга работа. Възможно е пак да са ти били отдолу :lol:

ak47
17-07-2007, 12:21
отвънка са дам, ма на мойта не се виждат, но съм си ги изкарал както си трябва :) ей ми на тапицерята ;)

Boxer_Power
17-07-2007, 17:45
няма как да са отвънка копчетата защото тапицерията е оригиналната ето виж каде са ги скрили :twisted:

Nasko_77
17-07-2007, 18:38
няма как да са отвънка копчетата защото тапицерията е оригиналната ето виж каде са ги скрили :twisted:Аз говоря за ръчките. Явно не сме се разбрали нещо :lol:

J_I_V_K_O
19-07-2007, 13:43
а имаш ли си на идея за претапициране на целият салон колко ще ми излезе, неискам калъфки виждам че е добре с тях но да си признаем честно че след време се растягат и седят малко кофти... на предната кола имах като твоите добре са но искам претапициране И ДА ПОДЧЕТРАЯ НЕ Е МОЕ ДЕЛО, ТАКА СЪМ Я ВЗЕЛ ето защо... 4ак ме е срам :oops:

ak47
19-07-2007, 14:46
братче ти къде си гледал като си копувал ? :?
за тавана нямам идея, тука някой вероятно ще знае, аз доколкото знам 145/146 имат много проблем с тавана, увисвал и нещо като при тебе. Аз за сега съм ОК. Претапицирането на седалка ще ти излезе дебело, не си заслужава според мен. По добре калъфка по поръчка (като при мен и после го преживаш) или 200 лв. за спортна седалка от Илиянци, пак ще е по добре. Четох преди, че някъв тапицер правил интериор на един от форума и той беше казал нещо като 35 лв. на врата... ама дори не помня кой и къде за съжаление... :(

J_I_V_K_O
19-07-2007, 14:55
на мен един тапицер днес ми каза 90лв само за тавана с негов матеял, някъф плюш та се замислям дали да не направя него и частично по седалките само там дето е скъсано и с малко геометрия може да се получи интересно :D

J_I_V_K_O
19-07-2007, 15:00
а и "любовта" е сляпа за някой неща нали знаеш :Bolt: :roll2:

ak47
19-07-2007, 15:14
аз си мислех че само аз си обичам колата :spiteful:

ми незнам точно какъв плюш. като в опелчета ли ? ми незная как е като цена честно казано, но трябва да го съчетаеш като цвят с сегашната ти тапицерия :? ;)

J_I_V_K_O
19-07-2007, 15:18
да определено :) то не много цветове си ходят с маслено зелено... май ще ми се наложи и на мен консултация с Photoshop...

tonov
19-07-2007, 18:41
Братле и моя салон е същия (на цвят де :lol: ) А за тавана има и по-просто решение, даже някъде бях пуснал снимки. Иначе 90лв. е добра цена за претапициране. Ма свалянето е мнооо кофти :?

пп: обади се ако минаваш към Мездра. Телефона ми го има в секцията за взаимопомощ

Boxer_Power
19-07-2007, 18:52
на мене тавана ми беше виснал преди да я купя,обаче човека в салона каза че ше я оправи тая дреболия като капарирам колата с част от капарото а то беше 250лв. после разбрах че го е оправил за 80 лева и то с нов плат :D и стана по добър от нов.

J_I_V_K_O
19-07-2007, 19:54
tonov ти да не си си пуснал алфичката за продаване ? че маи мернах онзи ден нещо подобно в мездра да се продава... :roll:

Nasko_77
19-07-2007, 20:31
Ще увисват таваните я. Като ги перат как няма да увиснат. Добре, че моя е чист и не са го квасили а си е изпънат като струна.

J_I_V_K_O
19-07-2007, 20:37
то на моя по скоро е лепен някъф друг върху старият 4е тези жълти петна все едно са от лепил "РИЛА" :twisted:

tonov
19-07-2007, 21:17
tonov ти да не си си пуснал алфичката за продаване ? че маи мернах онзи ден нещо подобно в мездра да се продава... :roll:

Абе засега неам такива намерения :lol: Не че нема и тоя момент да дойде. Нещо друго си видял. :wink:

J_I_V_K_O
19-07-2007, 21:21
абсолютно е възможно но ми хвана окото и беше светло синя :) за това като видят тая на снимката и ми светна нещо :idea: :D

Pharrell
19-07-2007, 21:49
а имаш ли си на идея за претапициране на целият салон колко ще ми излезе, неискам калъфки виждам че е добре с тях но да си признаем честно че след време се растягат и седят малко кофти... на предната кола имах като твоите добре са но искам претапициране И ДА ПОДЧЕТРАЯ НЕ Е МОЕ ДЕЛО, ТАКА СЪМ Я ВЗЕЛ ето защо... 4ак ме е срам :oops:

Няма ко да те е срам! Тези дето са я карали преди теб яко са я насрали. Май са си бърсали задниците в тоя таван :laser:

J_I_V_K_O
19-07-2007, 21:55
:roll2: хахах има нещо такова... но като се качиш и такава красавица и като погледнеш тавана и се появява нотка на "отчаяние и отвръщение" :evil:

charmario
20-07-2007, 09:20
Ще увисват таваните я. Като ги перат как няма да увиснат. Добре, че моя е чист и не са го квасили а си е изпънат като струна.

Колега, пусни пак снимки на твоя салон да му се порадваме, че ми е домъчняло за него :roll:

charmario
20-07-2007, 09:25
:roll2: хахах има нещо такова... но като се качиш и такава красавица и като погледнеш тавана и се появява нотка на "отчаяние и отвръщение" :evil:

Ама верно кат у Бейрут са ти направили таванеца. Мисля, че 90 лв. си е оферта да ти го оправят. Съвсем различно ще се чувстваш вътре (демек още по-кеф щи е 8) )

bilbo
20-07-2007, 12:41
тъпите италянци навряли копчетата под тапицерията а ас са мъча да въртя стойките :D байа зор видях докато ги открия.а материята е някакъв порест полиестер дето не спарва,обаче със зелено не намерих за това жълтото най ми допадна като комбинация.а цената им е 40лв. и 45 с калъфа за волана :P

Ама ти май си падаш по жълтото :) , като гледам и фиатчето си го нагласил така :D

bilbo
20-07-2007, 12:47
на мен един тапицер днес ми каза 90лв само за тавана с негов матеял, някъф плюш та се замислям дали да не направя него и частично по седалките само там дето е скъсано и с малко геометрия може да се получи интересно :D

С 90 лв направо си капитан. На мен за същото ми искат 175 лв само за работа.

Nasko_77
20-07-2007, 15:01
Ще увисват таваните я. Като ги перат как няма да увиснат. Добре, че моя е чист и не са го квасили а си е изпънат като струна.

Колега, пусни пак снимки на твоя салон да му се порадваме, че ми е домъчняло за него :roll: Е ти пък ся :)

Detron
07-08-2007, 08:28
Колеги, може ли някой да обясни по-подробно как се свалят подглавниците на предните седалки? Заради тях не мога да си сложа новата тапицерия. Четох във форума, че ставало със завъртане навътре на пластмасовите държачи. Пробвах с всичка сила откъм предната седалка, пробвах и откъм задната. Не знам коя е вярната посока, но не става. Моля за съвет!

morfius
07-08-2007, 16:49
Колеги, може ли някой да обясни по-подробно как се свалят подглавниците на предните седалки? Заради тях не мога да си сложа новата тапицерия. Четох във форума, че ставало със завъртане навътре на пластмасовите държачи. Пробвах с всичка сила откъм предната седалка, пробвах и откъм задната. Не знам коя е вярната посока, но не става. Моля за съвет!
Поразтърси се из темите - има си бутони за откачането им, даже един колега ги беше нарисувал къде са.