PDA

View Full Version : Нов фен на марката - малко въпроси



pininfarina
25-07-2007, 11:06
Здравейте колеги, от няколко дни и аз вече карам Алфа. :-). Колата е модел 145 1.9 JTD 99г. Колицата много ми харесва и като вървене и като дизайн, това ми е първата Алфа, досега съм сменил няколко Фиата. По нея имам малко питания.
Не ми светят врътките на централната конзола за климатика и парното а също така и двата лоста на волана вечер. Някой снае ли как се разглобяват и лесно ли става смяната на крушките на тия места. Благодаря ви предварително.
При първа възможност ще кача снимки на колата, много и се кефя 8)

Yon
25-07-2007, 11:12
Не ми светят врътките на централната конзола за климатика и парното а също така и двата лоста на волана вечер. Някой снае ли как се разглобяват и лесно ли става смяната на крушките на тия места. Благодаря ви предварително.
При първа възможност ще кача снимки на колата, много и се кефя 8)

за лампичките на таблото виж тука:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=9483

Лостовете на по-новите не светят фабрично или поне аз не съм виждал.
Инак на някой боксери които светят се разглобява както на Типото. Пусни търсачка има и снимки :)

pininfarina
26-07-2007, 23:17
МНого ти благодаря за съдействието колега - още тази събота я разхвърлям. :)

charmario
27-07-2007, 18:00
Не ми светят врътките на централната конзола за климатика и парното а също така и двата лоста на волана вечер. Някой снае ли как се разглобяват и лесно ли става смяната на крушките на тия места. Благодаря ви предварително.
При първа възможност ще кача снимки на колата, много и се кефя 8)

за лампичките на таблото виж тука:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=9483

Лостовете на по-новите не светят фабрично или поне аз не съм виждал.
Инак на някой боксери които светят се разглобява както на Типото. Пусни търсачка има и снимки :)

Верно ли не светят на по-новите? Моите много ме кефят - супер удобно е. Много ми е странно новите да нямат... :shock:

Romeo
27-07-2007, 21:44
ле ле ле добре 4е моята е от старите та си ми светят лост4етата ве4ерно време кои знае кво е гадно да не ти светят :wink: маи си се минал с тоя нов модел 8) но както и да е колата сигорно е страхотна да и мьрка мотор4ето като тигар4е пьк тва 4е не и светят лос4етата все ще го преживееш 8) кьсмет по пьтищата