PDA

View Full Version : Стартер?



blank_jack
08-08-2007, 20:15
Някой сменял ли е стартер - ориентировъчна цена...? Също така ми е мн интересно как се свалят корите на вратите - просто купето се напълни с вода, след като понеделник вечерта колата загасна в половин метрова локва и купето се напълни до жабката с вода....!!!! :idea: 350 километра от Приморско до тука никаф проблем и на края... бутай .. вода до кръста .. двигателя е засмукал вода ... за щастие стартера се е прецакал и нищо не съм изкривил като се опитах веднага да я запаля... иначе абсолютно всичко е мокро и пълно с вода, включително и двигателя .. та да видим кво ше става ....

Alagar_
09-08-2007, 11:38
Ебати ужаса човек....плаче ми се като те слушам.

gpopivanov
09-08-2007, 11:40
колега, искрено ти съчуствам. Преди месец в пловидв, при големите наводнения, се наложи да си оставям колата на пракинг и да се прибирам с джип. Луда работа

viliivanov
09-08-2007, 12:49
леле много неприятно. Направо мога да си пръсна тиквата ако ми се случи подобно нещо. Много съжалявам за колицата колега! Е, тя ще се оправи, ама самото преживяване много кофти.. А за стартер и идея си нямам...

gorang
09-08-2007, 16:41
дано по мотора няма поразии, иначе за стартерите има едни факири до водната палата като тръгнеш към Била по бул. Марица - занеси го да го видят...

blank_jack
11-08-2007, 05:51
дано по мотора няма поразии, иначе за стартерите има едни факири до водната палата като тръгнеш към Била по бул. Марица - занеси го да го видят...

мерси, те вече ми го смениха - той е пластмасов и едва ли нещо ще става от стария ... както и да е - поне леко се отървах, явно колата е загаснала точно на време и стартера се е прецакал, което реално е спасило двигателя ... та основно ... консумативи .. масла, филтри, свещи и стартера ... странното е че колата звучи различно... и се чудя колко това е нормално... като се сменят свещите може ли да се получи нещо такова? Също така докато я карах днес на 2 пъти рязко загуби мощност - единственото което се сетих е пистовия ремък да е преплъзнал ( възможно ли е това? )

Dexer
11-08-2007, 10:01
дано по мотора няма поразии, иначе за стартерите има едни факири до водната палата като тръгнеш към Била по бул. Марица - занеси го да го видят...

мерси, те вече ми го смениха - той е пластмасов и едва ли нещо ще става от стария ... както и да е - поне леко се отървах, явно колата е загаснала точно на време и стартера се е прецакал, което реално е спасило двигателя ... та основно ... консумативи .. масла, филтри, свещи и стартера ... странното е че колата звучи различно... и се чудя колко това е нормално... като се сменят свещите може ли да се получи нещо такова? Също така докато я карах днес на 2 пъти рязко загуби мощност - единственото което се сетих е пистовия ремък да е преплъзнал ( възможно ли е това? )
Колега, няма логика да губи мощност заради преплъзващ обслужващ ремък. Може би някаква влага по токовете ти има още и затова са аномалиите...