PDA

View Full Version : Снимки от срещата във Варна - 12.08.07г.



DiabL0
12-08-2007, 21:32
Срещата беше СУПЕР !!!!!

iee
12-08-2007, 21:33
Ето малко снимки и от братята ви от Фиат:)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162405

DiabL0
12-08-2007, 21:37
още няколко снимчици ;) :evil:

DiabL0
12-08-2007, 22:03
:tooth:
тая снимка е върхът :lol:
аз като ти разправях да направиш едно кръгче, тиии......
другият път да се възползваш ! :evil: :bangin:

iee
12-08-2007, 22:08
:tooth:
тая снимка е върхът :lol:
аз като ти разправях да направиш едно кръгче, тиии......
другият път да се възползваш ! :evil: :bangin:

Даа и Мария да го вози , пък той да си пийва:)

phoenix
12-08-2007, 22:13
мнооого яка среща, после продължихме в тримата мускетари, че то не може само да гледаме, хубаво си е и като хапне и пийне човек. Иначе наистина прехода до сервиза беше много як, на Диабло алфата мнооого бяга не е истина. бяхме 20-тина коли в колона, все красавици....пу пу пу да не ни е уруки

DiabL0
12-08-2007, 22:19
мнооого яка среща, после продължихме в тримата мускетари, че то не може само да гледаме, хубаво си е и като хапне и пийне човек. Иначе наистина прехода до сервиза беше много як, на Диабло алфата мнооого бяга не е истина. бяхме 20-тина коли в колона, все красавици....пу пу пу да не ни е уруки
аз сега я карам само до 3 000 оборота (че нали имам проблемче) !! чакай да я оправя и да почна да и пълня оборотомера , пък ще видиш тогасссс......... :Bolt:

ALFA CORSE
12-08-2007, 22:23

iee
12-08-2007, 22:30
Ей, тези снимки от горе са супер!!!

Grim
13-08-2007, 08:51
Всички снимки са супер... благодаря на всички които са ми хванали колата в кадър... :wink:

coupe
13-08-2007, 17:08
сега като гледм снимките и си умирам от яд :( чувствам се наредена, че ме замъкнаха на Кранево вместо да дойда нататък с вас ... следващия път ще отменя всички ангажименти :!:

trustworthy
13-08-2007, 17:21
сега като гледм снимките и си умирам от яд :( чувствам се наредена, че ме замъкнаха на Кранево вместо да дойда нататък с вас ... следващия път ще отменя всички ангажименти :!:

E то и аз щях да се чуствам нареден, ако ме бяха замъкнали на Кранево на плаж през уйкенда :) Цяла северозападна България е там по това време

Sunny
13-08-2007, 18:56
сега като гледм снимките и си умирам от яд :( чувствам се наредена, че ме замъкнаха на Кранево вместо да дойда нататък с вас ... следващия път ще отменя всички ангажименти :!:
Аааа ши са сетиш ти ама ......... :roll: :lol:

nikola_n
13-08-2007, 19:44
:bravo: :big_bow_down: Това се казва среща :!:

DiabL0
13-08-2007, 20:10
аааммм... аз да питаммм...
там на светофара, дето се бехме наредили 3-те коли, някой снима отзад.... ама се прави на луд и непраща снимките/клипчето ?
неоспях да запоня кой и с каква кола беше... с периферното зрения видях в огледалото ... ама в момента в който тръгвах и......
аиде не се скатавайте де...

iee
13-08-2007, 21:19
аааммм... аз да питаммм...
там на светофара, дето се бехме наредили 3-те коли, някой снима отзад.... ама се прави на луд и непраща снимките/клипчето ?
неоспях да запоня кой и с каква кола беше... с периферното зрения видях в огледалото ... ама в момента в който тръгвах и......
аиде не се скатавайте де...

Няма ,бе човек. Зад вас бяха Емови с Темпрата, след тях бяхме ние. По-назад и да е снимал някой едва ли нещо ще се вижда.
Сега пак прегледах нашите снимки, няма нищо.
Някой размазани ги изтрих вчера, че то от високата скорост................ :Bolt: :D

phoenix
13-08-2007, 21:19
ние бяхме точно зад вас и ви дишахме във врата със баба Темпра, даже си мислех да ви изпреваря, ама си викам да не се засрамите,.....че се бяхте наредии едни JTD та на светофара, и нямаше откъде да ви изпреварря, за съжаление тъкмо да направя снимката на трима ви и фотоапарата загасна, щото му свършили батериите ужас, ама изтървахте яката снимка. Иначе много яко се бяхте наредили 3 коли в една лента
:jumping: :jumping: :jumping: и за да сме честни твоята се изстреля най-бързо, като почти наравно с теб беше Стилото, а 145-цата най силно изпушваше, като я настъпят

pininfarina
13-08-2007, 21:35
ние бяхме точно зад вас и ви дишахме във врата със баба Темпра, даже си мислех да ви изпреваря, ама си викам да не се засрамите,.....че се бяхте наредии едни JTD та на светофара, и нямаше откъде да ви изпреварря, за съжаление тъкмо да направя снимката на трима ви и фотоапарата загасна, щото му свършили батериите ужас, ама изтървахте яката снимка. Иначе много яко се бяхте наредили 3 коли в една лента
:jumping: :jumping: :jumping: и за да сме честни твоята се изстреля най-бързо, като почти наравно с теб беше Стилото, а 145-цата най силно изпушваше, като я настъпят

За твое сведение колега, на светофара 145-цата тръгна на обороти на празен ход. Просто нямаше как да се съберем 3 коли на едно платно. Предпочитам да карам по внимателно. Който иска да се доказва, си има места за тази цел. Ако бяхме тръгнали да се дърпаме поне един щеше да е извън пътя. А все пак не сме се събрали да си правим мръсно - нали?

DiabL0
13-08-2007, 21:42
ето кой е бил с фотоапарата..... язък... щеше да стане голяма снимка :evil:
то фията нали беше с разни тракшън контроли... едно друго... :lol:
а 145-цата вади Убийствен звук !! като ме изпреварии и :shocking:
нормално е според мен да пуши след чипване !! всяко предимство си има и недостатъци !

DiabL0
13-08-2007, 21:43
ние бяхме точно зад вас и ви дишахме във врата със баба Темпра, даже си мислех да ви изпреваря, ама си викам да не се засрамите,.....че се бяхте наредии едни JTD та на светофара, и нямаше откъде да ви изпреварря, за съжаление тъкмо да направя снимката на трима ви и фотоапарата загасна, щото му свършили батериите ужас, ама изтървахте яката снимка. Иначе много яко се бяхте наредили 3 коли в една лента
:jumping: :jumping: :jumping: и за да сме честни твоята се изстреля най-бързо, като почти наравно с теб беше Стилото, а 145-цата най силно изпушваше, като я настъпят

За твое сведение колега, на светофара 145-цата тръгна на обороти на празен ход. Просто нямаше как да се съберем 3 коли на едно платно. Предпочитам да карам по внимателно. Който иска да се доказва, си има места за тази цел. Ако бяхме тръгнали да се дърпаме поне един щеше да е извън пътя. А все пак не сме се събрали да си правим мръсно - нали?
Спор няма.... дори аз мислех да отстъпя в последствие... ама като видях че нетръгна и продължих...
а бе важното е да става лудницата и да се забавляваме яко !

phoenix
13-08-2007, 21:58
абе каквото и да си говорим с темпрата щях да ви изям и тримата най-отляво през насрещното, само ми трябваше да натисна НОС-а:boost: , ама се отказах, трябваше да прибера фотоапаратчето :D 8) Нищо лично, не съм искал да обидя никой, и трите колици са супер, искам и аз Алфа, ама 156, може и Капа пак 2,4 JTD, че баба Tempra, много слабичка с този малкия мотор.

trustworthy
13-08-2007, 22:59
Бе стига сте се превъзнасяли по тея дизели, бе :lol: Аман от такива като вас! Одимяли сте района. Затова имаше такъв пушек над града като се прибирах по Аспарухов мост :P

Иначе ми е интересно зелената 145-ца как се държа, сравнена с 156-цата на Диабло и стилото, което предполагам е на колегата 9966 и е вече с чип :roll:

Sunny
13-08-2007, 23:32
Еми ще одимят района я :) то T.S. не кади като кюмюр :lol:.
А и T.S. се е доказал като бегачка :go: нема за каде да се пъним , то за това и бяхме затворили колоната

DiabL0
14-08-2007, 00:50
Иначе ми е интересно зелената 145-ца как се държа, сравнена с 156-цата на Диабло и стилото, което предполагам е на колегата 9966 и е вече с чип :roll:
ами какво да ти кажа, 1-во стилото е без чип ! 2-ро 145-цата много бяга ! 3-то аз не се давах, въпреки че карах до 3 000 оборота :lol:
иначе от мен пушек неможеш да видиш :evil:
а относно тея счупени дизели, аз лично се чудя кои кара такива коли още... тва дизела не е като колата... това е нещо по-съвършенно :lol: :oops:

coupe
14-08-2007, 15:12
вие май лудницата си я правите тука във форума :drive:

boian
14-08-2007, 15:18
Не знам дали само във форума, ама като бях с 146-та по Аспарухов мост карах 140км/ч, а другите /те се знаят/ ме изпреварваха като пътен знак. А всички варненски баби са фенки на DiabL0 :D

pr_00f
14-08-2007, 16:02
Браво колеги супер среща сте спретнали, много градове трябва да се учат от вас.

п.с И спазвайте правилника, какви са тези 140 км/ч ? :shock:

borko9966
14-08-2007, 16:03
ами друдата среща да я направим на магистралата и да видим коя кола колко варви

trustworthy
14-08-2007, 16:12
Не знам дали само във форума, ама като бях с 146-та по Аспарухов мост карах 140км/ч, а другите /те се знаят/ ме изпреварваха като пътен знак...

Кажи си, кажи! Ще ти олекне. И за баира преди Кичево им разкажи! :) Нека знаят :lol:


..п.с И спазвайте правилника, какви са тези 140 км/ч ? :shock:

Тя толкова не можеше да вдигне, бе, споко ;) :lol:

borko9966
14-08-2007, 16:18
ама тука колегите са много силни пък на срещата като чуха за гонка и се изпокриха

coupe
14-08-2007, 16:18
аз какво да кажа като миналата седмица на магистралата точно преди слънчево както бях със 160 км/ч и започна да ми играе оборотомера и ми падна мощността, карах редом с ладите после със 100 :((( заради един глупав кабел... :furious:

NIGHT^WALKER
14-08-2007, 16:33
Карайте колеги карайте днеска чета във вестника къде слагали камери за наблюдение по пътищата, така че умната вече да не си получаваме актовете по пощата. А следващата среща се замислете къде да бъде защото с тая Морска Гара става пълен ужас и добре че в Неделя нямаше много хора по плажовете иначе хептен нямаше да има къде да спрем.

ALFA CORSE
14-08-2007, 16:42
На полиграфията кръстовището сложиха камери преди около седмица...

borko9966
14-08-2007, 16:45
да на снимат като искат :D може да станем по известни пък

NIGHT^WALKER
14-08-2007, 16:48
ще им искаме записи да са гледаме у форума каква паплач сме и как си караме в града :)

boian
14-08-2007, 17:42
Е, с тоз баир на Кичево направо преля чашата. Ама сега със 156 вече ми олекна, мое се пробваме пак на баира :D. Само с Tinoto трябва да се срещна като тест пилот да преценим колко умрели магарета имам под капака.

iee
14-08-2007, 18:28
А следващата среща се замислете къде да бъде защото с тая Морска Гара става пълен ужас и добре че в Неделя нямаше много хора по плажовете иначе хептен нямаше да има къде да спрем.

По този повод се замислихме дали няма да е добре, ако я направим срещата на паркинга на Метро. Сигурно няма да е възможно всеки път на Булавто.На Метро май няма кой да ни изгони ми се струва.

Ааааа, за камерите.Вече има по доста кръстовища из центъра и всеки ден се увеличават.

ALFA CORSE
14-08-2007, 18:33
Не забравяйте, че и мястото трябва да си остане едно и също колкото се може повече време, да не кажа постоянно, а не да се сменя през среща/две :)
Като изключим сегашната (лятна) навалица на морска гара, мястото не е лошо, защото след като се съберем там отиваме, където решим.

DiabL0
14-08-2007, 19:51
според мен, морска гара трябва да остане отправна точка...
събираме се там и решаваме къде ще се ходи.
след околко месец ще намалее навалицата там и няма да има проблем

borko9966 :
Несе впрягай ! тука всички сме се събрали да си чешем езиците, не че на срещата си поплюваме ...

pininfarina
14-08-2007, 20:03
ама тука колегите са много силни пък на срещата като чуха за гонка и се изпокриха
Колега, ще трябва да си намериш някой друг за гонки, аз поне изгубих интерес към Стилото, пробвахме се на два пъти в неделя и не мислч че моге да ми покаже нещо по-различно занапред, освен ако не го чипосаш.видях го колко върви. А за гонки честно да ти кажа винаги съм предпочитал терени като Аладжа манастир а не магистрални пропускания.

DiabL0
14-08-2007, 20:12
ама тука колегите са много силни пък на срещата като чуха за гонка и се изпокриха
...... А за гонки честно да ти кажа винаги съм предпочитал терени като Аладжа манастир а не магистрални пропускания.

Напълно подкрепям !!!
Аз съм навит на отсечката Варна-Бургас . Има си всичко, но предимно яко завои . Еи там се вижда кой може... и коя кола е по-добрата...

trustworthy
14-08-2007, 20:34
Колеги, предлагам да не залитаме много по тея улични гонки :idea: Нека поддържаме името на дисциплинирани шофьори!

За разгаряне/гасене на страсти си има бензиностанция Лукойл на изхода на Варна в посока Шумен ;)

Иначе аз също поддържам мнението, че срещите трябва да си останат на Морска Гара, събираме се в рамките на половин час и после накъдето ни скимне.

boian
14-08-2007, 21:55
Тъй както чета само дизелите се пънат за гонки. Де е на Иво Пунтото да ви накъса шортите :D

trustworthy
14-08-2007, 22:42
Тъй както чета само дизелите се пънат за гонки. Де е на Иво Пунтото да ви накъса шортите :D

Бе не знам за турбо-бензините, ама вчера набих един пасат 1.8 моноинжекция. Той беше на газ, а а аз с включен климатик. Страшна гонка беше :lol:

beer
14-08-2007, 23:41
Тъй както чета само дизелите се пънат за гонки. Де е на Иво Пунтото да ви накъса шортите :D


Тука е и дебне :D Обаче го е срам да се обади,че все не може да долети на среща :?
Обаче да накаже някой печка може и да искочи изнивиделица отнякаде :!:

NIGHT^WALKER
15-08-2007, 01:04
Само гледай да не ти докарам една печка дето наказва масово особенно вървящи бензини. :twisted:

Grim
15-08-2007, 09:02
и такива котлони съм чувал че има.... :hehe:

borko9966
15-08-2007, 11:01
и аз съм фен за аладжата

Petrov
15-08-2007, 15:30
Колега, трябва да осъзнаеш, да преглътнеш и да се примириш с факта, че винаги ще има хора с по-бързи коли от твоята и че ще им гледаш задните номера независимо дали пушат повече или не. И с тея състезателни простотиики осъзнаваш ли при една гонка кво можеш да направиш и колко хора можеш да избиеш. Съжелявам, че си продадох печката иначе с радост бих ти направил една скоростна в един планински участък /тежък/ където не минават коли, но където можеш да видиш кво значи майсторско шофиране, а не бърза кола.

borko9966
15-08-2007, 15:38
който го е страх от мечки да не ходи в гората а пък такива като теб дето използват думата ако ... колко съм ги слушал

beer
15-08-2007, 16:52
Само гледай да не ти докарам една печка дето наказва масово особенно вървящи бензини. :twisted:

Aз говоря за печките от сектата бре:idea: :D Знам аз кой дизелови бегачки можеш да ми докараш :wink: Обсъдихме го въпроса,последния път като се видяхме май!

Незнам за мен ли се отнася написаното по горе от "Petrov"!Ама няма да си правя труда да му отговарям :wink:Тея хипотези и предположения... :roll: На който не му върви колата се с планинско заплашва :idea:

borko9966
15-08-2007, 17:26
за мене беше иначе откаде трагна разговора и каде отиде скоро мойе и да започнем да се заплашваме на бой

borko9966
15-08-2007, 17:29
а пък като си купя трактор 6те ги пробваме и на планинско :D

Petrov
15-08-2007, 17:42
г-н borko9966,

1-во не ми е ясно кой го е страх от мечки и ми се струва, че нещо не ти е ясно какво исках да ти кажа?!?!? И тва ще стане като порастеш (на акъл)! /или като направиш някоя беля (пази боже)!/
2-ро "Ако" няма, то гащи цапа и мирише, а аз не съм го споменавал!
3-то онова за порастването в т.1 отговаря идеално на поста ти където се споменава бой.
4-то и трактор да си купиш все ми е тая, обаче мисля, че на всички им е станало ясно, че те е яд и че не можеш да преглътнеш горчивината от тва, че си гледал задния номер на алфата!
По тази моя част от предния ми коментар защо нямаше коментар от твоя страна?

Лека вечер и успех в гонките следващия път!

borko9966
15-08-2007, 17:46
за вапросната алфа съм си казал мнението на собственика и но ако мисли6 4е 6те ме изпревари винаги мийем да проверим това

Petrov
15-08-2007, 18:00
"и но ако" нещо се обърка, само немога да разбера толкова ли те боли?
И как искаш той да те задмине, след като ти неможа да го минеш... това мисля, че го видяхме?!?!?!
Преглътни го колега, ако неможеш едно такова нещо да преглътнеш, незнам как ще се оправяш в живота, но то тва си е твой проблем!

ALFA CORSE
15-08-2007, 18:04
Разговора можете да си го продължите на лични съобщения или в общи приказки :!: