PDA

View Full Version : Проблем с аларма "Алфаромео"



bibulse
23-08-2007, 14:26
Можеби въпроса ми не отнася за тоя раздел на форума,но понеже имам 156 я вклучвам тук.Та купих си наскоро алфа 156,която от италия си дойде с обурудвана оргинална аларма "алфаромео".Отначало работеше но после спря.Носих я на сервиз и ми казаха,че дистанционните неизлъчват(с нови батерии са).Траябвало някъв сервиз който се занимава с италиянски оргинални аларми като моята "алфа" аларма.Ако някой знае моля да помага!!!!

djeki
25-08-2007, 16:04
ами колега и мойта така дойде с аларма от италиа и не работеше алармата си е оригинална на алфа проблма бесхе че и при мен дистанционните не излъчваха и ги отворих и ги почистих сас спирт самото копченце дето го натискаш и сега нямам проблеми опитай и ти надявам се да съм ти помогнал по някакъв начин УСПЕХ и пиши какво е станало после

bibulse
27-08-2007, 17:51
Има си контакт,всичко си е нарет с копчета писти по платката и т.н.Като бях при сервиза техника го проба с апарат и при натискане пада мощноста на батериите следователно копчето бачка.А като пробва с апарат да ли излчва-НЕ :shock: :shock: :shock:

Violator
27-08-2007, 19:18
А моята само заключва и неще да отключва. Като искам да откючи само мига.

djeki
27-08-2007, 23:02
какъв е тоя апарат малко инфо да дадеш

bibulse
03-09-2007, 00:07
Ако искаш ми да инт. адреса си -ще ти пратя снимки