PDA

View Full Version : Ще става търкала...



Aquila
24-08-2007, 07:48
честито на печелившите:
http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1086787 и отговора на мангалите http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088502

търтей
24-08-2007, 09:40
божке
ми то и в едната и в другата организация може да има само дебилни пионки :lol:

търтей
24-08-2007, 10:38
по-добре четете тук

http://dnevnik.bg/show/?storyid=370841

SFINKS
24-08-2007, 10:50
не ставайте пионки . не се хващайте на тая история с етническото напрежение и бля бля . всичко е инсценировка на старите ченгета в БСП за да се създаде диверсия и отклоняване на общественото внимание от истинските проблеми в държавата . И не на последно място медиите са за ибане щото няма сензаций в летния сезон и от мухата слон правят за медииен рейтинг

s_romeo
24-08-2007, 11:03
а бе от какъв зор са ни не знам. ама като гледам униформата на тия от нац гвард с тия тиранти и с късите им панталонки ми приличат на нещо средно между мистър бийн и ония с немските носии. а бе общо взето са много смешни.

а за медиите колегата е много прав. те иначе няма какво да правят ако сега не раздухваха нещата!

tokata_pz_flex
24-08-2007, 11:05
Абе прав е , ама много искам господ да ми даде един калшник , и да ми каже ` трепи ги наред мангалите ` 1 нема да оставя :evil:

Crusader
24-08-2007, 13:04
Бе и така не става, аз също изпитвам презрение към мангалите и понякога малко съжаление и на мен господ дал АК, ма не бива да се ползва отсам границата. Нагледах се на това до какво водят етническите размирици - не Ви трябва подобно нещо :!:
Вярно ако ги подкараме, ще пострадат, но няма да изчезнат а пак ще изпълзят като зараза от канала, да не говорим какъв че е международният отзвук, неминуемо ще пострадат и българи, не мислите ли че живота на всеки българин е по-ценен от живота на всички мангали на света - аз мисля и за това не искам да предизвиквам съдбата.
Но ако някой се опитва да създава противодържавни структури, неразрешени от закона, то тогава за това има полиция и нека тя се намеси и приложи закона с пълната му сила върху главите на въпросната мангалска грвардия. Къде е бе оня пияндурник министъра на ВР, какво правят прочутите му тайни служби и контраразузнаване, питам какво щеше да стане ако 200-300 българи се бяха развилняли и убили някой мангал, щеше ли полицията да ги гледа безучастно и до кога в тая педалска държава ще се прилагат двойни стандарти по отношение на етническите групи...все риторични въпроси.
Не бива да избухват етнически размирици, то това ще стане поради факта че полицията не реже из корен всеки нагъл опит за нарушаване на етническия мир. Дано не дава господ, ние да вършим работата на полицията, защото това ще означава край на държавността в сегашния и вид... :!:

Боже пази България...от политиците и :!:

търтей
24-08-2007, 13:28
като спрете да правите разлика на цигани турци арменци пембенистанци и прочее и се усетите че всички са българи няма да има проблеми :idea:

"етнически мир" е просто безумен лаф на хора които искат да създават напрежение с мазни популистки цели :idea:

Alexanderbb
24-08-2007, 13:51
Търтей не си съвсем прав. Как да сложиш под един знаменател циганин с всички останали дето ги изреди. За тях каквото и да кажеш поне хората (особено пък турците) работят като всички, трепат се за една мизерна заплата и найстина са си като останалите граждани на тази страна. А циганите какво правят. Освен рядки изключения не знаят какво е работа, само да чопнат нещо и най-вече дърважата да ги храни с помощи. От твоите и моите данъци. Като не си плащат тока никой нищо не им казва а ти я се забави с един два дена и веднага ти врътват бушона. в болниците и поликлиниките винаги първи се вреждат за талони а хората дето имат найстина нужда плащат като балъци нищо че манго не знае какво е здравна вноска. Аз живея в Младост. Ако знаеш какъв катун се е завъдил в ливадите до 4 част ум ще ти зайде. Цял ден швъкат с каруците, ровят из кофите а колко кражби стават. И естествено никой не ги гони че те са дискриминирани и нямат какво да ядат. А като го питаш що не се хване на работа той вика ааааа аз не искам нискокфалифицирана за малко пари. А това че е ходил до трети клас на училище няма значение. Или пък да си видял циганин да си дупчи билет в градския транспорт.

Yon
24-08-2007, 15:39
ми приличат на нещо средно между мистър бийн и ония с немските носии. а бе общо взето са много смешни.


Не са смешни , направо са трагични.... и кво преди доста години трепеха подобни формирования Евреи сега цигани ли?? Аре бегайте си пийте хпчетата...

petko
25-08-2007, 23:45
брей, как са копирали лятната униформа на SS :shock:
.

blank_jack
26-08-2007, 00:29
като се имат предвид демографските тен*денции в Бълга*рия, само след 5-6 години на врата на всеки работещ ще тежи по още един безработен циганин

Alfa Pilot
26-08-2007, 02:40
Не знам дали някой е бил скоро в град Трън. Но в това в което се е превърнал след 20-30 години най-много ще се случи в цяла България според мен.

Nasko_77
27-08-2007, 19:58
Ей пичове!
Я елате да ви сложим да поживеете малко ДО Столипеново и тогава ми говорете кой бил смешен или трагичен.
Тея "смешните" ще ги залюбите много на бързо щото полицията само вдига рамене :idea:
И след като Полиция и Държава не си вършат работата..... и човек сам трябва да се оправя.... аз тая Гвардия с две ръце я подкрепям.

s_romeo
27-08-2007, 21:06
Не съм ромео, а жена му и често чета форума с неговия ник, както и днес.

Обръщам се конкретно към Наско_77 не ми казвай, че като живееш близо до циганска махала ще заобичаш нац гвардия. 'щото не знам дали си представяш какво ще стане, ако една полу- да не казвам нелегална групировка почне да ги треби.За уточнение до скоро живеех и родителите ми продължават да живеят в блок, който си има цигани и въобще са пръснати във всеки блок по семейство две да се интегрират :x ама само уж.

И аз съм на мнение, че като не се прави разлика между малцинства всичко ще е ОК, ама нейсе държавата прави, а от там и хората. Да не забравяме обаче, че и ако към един циганин подходиш като към равен и това е в негов ощърб, той веднага вика "ама аз съм малцинство и това е дискриминация".
И относно работата съм съгласна. Викат мене не ми дабат добра работа, 'щото съм циганин и плащат малко, а то в същност е, защото няма образование.

Да си кажа имам един приятел, който казва, пък и се съгласявам с предложението:
"В Австралия аборигените като искат да си ходят по пишки си имат резервати и никой не ги тормози, нито тормози страната, ама не, ние ще ги интегрираме. Ами направете им резервати и там да се множат и да се крадат по между си!!!!!

И като за край да кажа, че не съм расист и познавам цигани, които учат, работят и общо взето не правят цигански работи. Е, такива хора ги уважавам и то много, защото на тях им е коствало много повече, за да постигнат това, което са в момента.

Мога да посоча като пример чо0век ,когото не познавам лично, но се възхищавам - доктор Чирков.

Nasko_77
27-08-2007, 22:30
Не съм ромео, а жена му и често чета форума с неговия ник, както и днес.

Обръщам се конкретно към Наско_77 не ми казвай, че като живееш близо до циганска махала ще заобичаш нац гвардия. 'щото не знам дали си представяш какво ще стане, ако една полу- да не казвам нелегална групировка почне да ги треби.За уточнение до скоро живеех и родителите ми продължават да живеят в блок, който си има цигани и въобще са пръснати във всеки блок по семейство две да се интегрират :x ама само уж.

И аз съм на мнение, че като не се прави разлика между малцинства всичко ще е ОК, ама нейсе държавата прави, а от там и хората. Да не забравяме обаче, че и ако към един циганин подходиш като към равен и това е в негов ощърб, той веднага вика "ама аз съм малцинство и това е дискриминация".
И относно работата съм съгласна. Викат мене не ми дабат добра работа, 'щото съм циганин и плащат малко, а то в същност е, защото няма образование.

Да си кажа имам един приятел, който казва, пък и се съгласявам с предложението:
"В Австралия аборигените като искат да си ходят по пишки си имат резервати и никой не ги тормози, нито тормози страната, ама не, ние ще ги интегрираме. Ами направете им резервати и там да се множат и да се крадат по между си!!!!!

И като за край да кажа, че не съм расист и познавам цигани, които учат, работят и общо взето не правят цигански работи. Е, такива хора ги уважавам и то много, защото на тях им е коствало много повече, за да постигнат това, което са в момента.

Мога да посоча като пример чо0век ,когото не познавам лично, но се възхищавам - доктор Чирков.Ти що си разбрала, че искам да ги требят? :roll:
Един въпрос: Ти какво би сторила на куче дето го храниш, а то те лае и хапе?
Държавата храни циганите.... ток, вода, нови къщи, помощи а те хапят мамка му. Кражби, обири, изнасилства, побоища, джебчийство, проституция,измами,хулиганство и убийства. Това е поминака им, знаеш. Викат... "ще убием всички Българи" :shock:
А ся де :roll:
И за тая интеграция съм много скептичен щото поговорката за вълка е 100% вярна :wink:
Айде накарай паразит по рождение сам да се ТРУДИ за прехраната си :)
А от милиони примерно... да ми изкараш само стотина дето са свясни... не става.
Много ги разлигавиха... това е жалката истина. Сега ще им сърбаме попарата яко.