Log in

View Full Version : Привет!



Дани
26-08-2007, 21:12
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ!!!
И...огромни извинения, затова, че пиша за пръв път, а съм регистрирана преди месеци!
Просто си забравих и потребителското име и паролата и ...много е глупаво, но сега някак си се сетих и пиша веднага. Още с влизането "омотах конците", защото без да се усетя - създадох си видите ли, темичка "нищо не знам", която в момента наистина не знам къде съм я пуснала!!! Кръстих я така, защото предполагам, че освен многото истински спецове по Алфа Ромео, тук изневиделица връхлитат и такива като мен, които имат щастието да притежават една прекрасна количка, но нищо не разбират от там нататък за нея - подръжка и т.н. Да не говорим, че горе-долу нищо не разбирам и от форуми. Надявам се, че модераторите няма да ме нахокат!
Поздрави на всички!!! :D

J_I_V_K_O
26-08-2007, 21:16
не се притеснявай, не си сама с това че нерабираш мн от форуми :wink:

BatVas
26-08-2007, 21:23
Добре дошъл в форума. :!: :D

J_I_V_K_O
26-08-2007, 21:27
Добре дошъл в форума. :!: :D

дошла, колега ;)

ivo_red
26-08-2007, 21:31
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ!!!
И...огромни извинения, затова, че пиша за пръв път, а съм регистрирана преди месеци!
Просто си забравих и потребителското име и паролата и ...много е глупаво, но сега някак си се сетих и пиша веднага. Още с влизането "омотах конците", защото без да се усетя - създадох си видите ли, темичка "нищо не знам", която в момента наистина не знам къде съм я пуснала!!! Кръстих я така, защото предполагам, че освен многото истински спецове по Алфа Ромео, тук изневиделица връхлитат и такива като мен, които имат щастието да притежават една прекрасна количка, но нищо не разбират от там нататък за нея - подръжка и т.н. Да не говорим, че горе-долу нищо не разбирам и от форуми. Надявам се, че модераторите няма да ме нахокат!
Поздрави на всички!!! :D

Не е зле да напишеш каква кола караш в подписа си 8) и добре дошла!

tokata_pz_flex
26-08-2007, 22:50
Добре дошла и от мен :) Надявам се колата да те радва много ! Ако имаш проблеми се обаждаи , доста си ми близо и мога да помагам ;)

Grozdan
26-08-2007, 23:48
Здравей и Добре дошла :D

JORDI
28-08-2007, 00:17
Добре дошла и от мен! :D Надявам се знаете, че освен кавалери във форума имате и колежки, които са на особена почит и уважение,каквито се надявам и вие да постигнете! :D Естественно, ако имате свободно време и се разровите има интересни раздели където може да напишете нещо повече за себе си и за семейството си,но на първо време пишете за колата си и за проблемите с нея :!:
Сорри, да не съм обидил някой от админите,че му отнемам функциите,но ми се струва колежката има проблем с прередакцията на подписа си/щом цял ден не го е оправила :roll: / , и нека някой и разясни това :!:

valjo
28-08-2007, 08:00
здравей и от името на администрацията ;) добре дошла и не се притеснявай, никой не се е родил научен, а и знаенето "за форуми" едва ли е от първостепенна важност;) каквото ти трябва - ние сме насреща :)

trustworthy
28-08-2007, 10:50
Добре дошла, колежке! На първо време може да кажеш каква е колата ;)

Търновска_алфа_фенка
28-08-2007, 18:55
Ей ти си ми баш колежка. Аз обаче и кола нямам и не разбирам кой знае колко от всичките й джаджи, въпреки че ужасно много се радвам на марката, дори и само отстрани :?
Та мисълта ми, е че не си единствена май
А и колегите са страхотни :!:
Добре дошла! :D

RoMeO_156_GTA
28-08-2007, 23:26
Добре дошла във форума колежке 8)

А по въпроса за колата .... май това е отговора видят в друга тема :wink:

А, забравих: Алфа 145, 16 V, T S

alfatras
29-08-2007, 00:51
Добре дошла колежке и почти съгражданке :D Ако има проблеми с колата се обаждай-ще помагаме с каквото можем а пък ти ще ни носиш вода от извора :wink: !