PDA

View Full Version : Сar alarm remote starter - някой слагал ли си е такова?



lyuli
30-08-2007, 10:55
кажете какво мислите за тая джаджа и дали в BG могат да я монтират.
някой слагал ли си е такова?

car alarm remote starter

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/car-alar ... QQtcZphoto (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/car-alarm-remote-starter-3-remotes-2-sensors-FM_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33721QQihZ012QQitemZ 220125188716QQtcZphoto)

или това

http://cgi.ebay.com/RV-boat-car-alarm-r ... dZViewItem (http://cgi.ebay.com/RV-boat-car-alarm-remote-starter-3-remotes-2-way-pager_W0QQitemZ220141934126QQihZ012QQcategoryZ9482 9QQtcZphotoQQcmdZViewItem)

raitchev
30-08-2007, 11:34
аз познавам един агент който прави такива неща, палиш от дистанция, климатика се включва ако искаш и т.н може и любима музика да звучи :)
но доколкото знам май трябва да не е на скорост паркирана колата

lyuli
30-08-2007, 11:40
аз познавам един агент който прави такива неща, палиш от дистанция, климатика се включва ако искаш и т.н може и любима музика да звучи :)
но доколкото знам май трябва да не е на скорост паркирана колата

да точно за такава джаджа става въпрос. Искат да ми правят подарък (в щатите тия работи са много ефтини) и се чудя заслужава ли си и дали има кой да ми го монтира.....

търтей
30-08-2007, 11:46
монтирането е лесно
само дето тая джаджа е мислена за автоматици :wink:
не че не става и на кола с ръчни скорости но трябва да оставяш на ръчна и изключена от скорост

raitchev
30-08-2007, 11:47
аз лично не бих си сложил :wink:
но щом ти го подаряват сложи си :))
ще го изнамера този да го питам дали се занимава още с това...

raitchev
30-08-2007, 11:48
монтирането е лесно
само дето тая джаджа е мислена за автоматици :wink:
не че не става и на кола с ръчни скорости но трябва да оставяш на ръчна и изключена от скорост

а зимата за я оставяш на ръчна може и да не трагнеш макар и с добре подгрята кола

търтей
30-08-2007, 11:53
а зимата за я оставяш на ръчна може и да не трагнеш макар и с добре подгрята кола

а тя ще тръгне колата и на ръчна бе :wink: се пак има няма 120 кончета :wink:

raitchev
30-08-2007, 12:00
а зимата за я оставяш на ръчна може и да не трагнеш макар и с добре подгрята кола

а тя ще тръгне колата и на ръчна бе :wink: се пак има няма 120 кончета :wink:

хехе оправи си ръчната :)
аз не мога да мръдна ако е дигната...

koolio
30-08-2007, 12:25
аз лично не бих си сложил :wink:
но щом ти го подаряват сложи си :))
ще го изнамера този да го питам дали се занимава още с това...
Въпросният случайно да е карал (или все още да кара) Ланча Дедра?

raitchev
30-08-2007, 12:31
аз лично не бих си сложил :wink:
но щом ти го подаряват сложи си :))
ще го изнамера този да го питам дали се занимава още с това...
Въпросният случайно да е карал (или все още да кара) Ланча Дедра?

нямам идея, този агент беше хазяйн на един приятел и ме беше офертирал за аларма + тази джаджа за около 200 кинта не помна точно

търтей
30-08-2007, 12:43
а зимата за я оставяш на ръчна може и да не трагнеш макар и с добре подгрята кола

а тя ще тръгне колата и на ръчна бе :wink: се пак има няма 120 кончета :wink:

хехе оправи си ръчната :)
аз не мога да мръдна ако е дигната...

разликата в конете ни е значителна :wink: (мойта не е 120 :lol: )

trustworthy
30-08-2007, 13:22
...разликата в конете ни е значителна :wink: (мойта не е 120 :lol: )

Е като не е 120 викаш, си суркаш задния мост и няма проблеми, а? :lol: Щото мойте 105 успяват да мръднат колата на ръчна, ама не е там работата.
Я по-добре да не спамите в темата на момичето. Амаха 8)

търтей
30-08-2007, 13:25
...разликата в конете ни е значителна :wink: (мойта не е 120 :lol: )

Е като не е 120 викаш, си суркаш задния мост и няма проблеми, а? :lol: Щото мойте 105 успяват да мръднат колата на ръчна, ама не е там работата.
Я по-добре да не спамите в темата на момичето. Амаха 8)

аз задния го суркам с вдц-то :wink:

rtfm
30-08-2007, 13:43
Аз съм чъвал че тия джаджи са само за бензинови коли защото нещо не се справяли с подгряването.

JUGiTO
10-04-2008, 15:08
някои имали идея колко пари в1рвят такива чудеса :lol: :lol: i ot каде мога да си набавя :)

Бобби
10-04-2008, 15:35
Екстрата си я бива :wink: ....пробвал съм на една А6(служебна)....зимата си е много гот :idea:

Galeano
10-04-2008, 17:22
Най новото е, вчера видях един дето си слезе зключи си колата и си замина, а тя продължаваше да работи и изгасна сама след около 2 минути. :shock: това е много тарикатско за турбо колите за по добро охлаждане :D

lyuli
11-04-2008, 10:07
някои имали идея колко пари в1рвят такива чудеса :lol: :lol: i ot каде мога да си набавя :)

тук са скъпи, но в щатите са за без пари, ако има кой да ти го донесе.....
аз още не съм се сдобила :?

Alfa User
11-04-2008, 16:27
Абе тва е таралеж в гащите... Преди няколко години един познат размаза кола, купена преди няколко дена - оставил я на скорост, съответно забравил, и решил да се изфука пред некви мадами. В резултат на фукнята, Ауди-то му остана без предница след като се заби в къщата отсреща. Така че според мен тази "екстра" е страшно лесно да се превърне в "играчка-плачка" :roll:

lyuli
11-04-2008, 17:07
Абе тва е таралеж в гащите... Преди няколко години един познат размаза кола, купена преди няколко дена - оставил я на скорост, съответно забравил, и решил да се изфука пред некви мадами. В резултат на фукнята, Ауди-то му остана без предница след като се заби в къщата отсреща. Така че според мен тази "екстра" е страшно лесно да се превърне в "играчка-плачка" :roll:

пък и на моята ръчната й замръзва зимата и незнам (въпреки, че доста бързо се оправя като работи двг) така че и аз се чудя. пък и изобщо нямам навик да я оставям на ръчна.....

gallena
11-04-2008, 19:26
Монтажът е без проблем ако искаш пиши на ЛС :D