PDA

View Full Version : Въпрос



petko
01-09-2007, 21:47
Колеги,
дали VW Турег e на рама или не е ?
Просто не ми е ясно къде да попитам :?

.

deq
01-09-2007, 22:03
VW си имат форум ,май :roll: та питай там

J_I_V_K_O
01-09-2007, 22:05
VW си имат форум ,май :roll: та питай там
:th_up:

hsr
01-09-2007, 22:10
VW си имат форум ,май :roll: та питай там
:th_up:
Е там не са ли на почит едни по-други модели :lol:

deq
01-09-2007, 22:12
http://vwclub-bg.org/
малко е объркан форума,не е така като нашият подреден,ама все пак пробвай :wink:



Е там не са ли на почит едни по-други модели :lol:

:headbang: :bowdown: :bowdown: :hehe:

petko
01-09-2007, 23:52
Ами погледнах във форума там и попрочетох това онова и останах с впечетление, че там форумниците са на по 18 19 години,карат Голф 2 или 3 пред раЗпадане и са с основно обраЗование, темата и там я пуснах, но отговор не очаквам понеже ми се струва че Турег там само на картинка са виждали :?

.

deq
02-09-2007, 00:03
Ами погледнах във форума там и попрочетох това онова и останах с впечетление, че там форумниците са на по 18 19 години,карат Голф 2 или 3 пред раЗпадане и са с основно обраЗование, темата и там я пуснах, но отговор не очаквам понеже ми се струва че Турег там само на картинка са виждали :?

.

Всъщност се разрових из интернет и до колкото разбрах не е на рама, а е самоносещо се купе както при леките автомобили.Дано съм ти била полезна,ако искаш пак питай тук -там,но след много статии това прочетох.Успех!

J_I_V_K_O
02-09-2007, 00:48
Ами погледнах във форума там и попрочетох това онова и останах с впечетление, че там форумниците са на по 18 19 години,карат Голф 2 или 3 пред раЗпадане и са с основно обраЗование, темата и там я пуснах, но отговор не очаквам понеже ми се струва че Турег там само на картинка са виждали :?

.

не подценяваи хората, и на живо може да са го виждали :rotfl:

^Pamuka^
02-09-2007, 01:10
E вие много взехте да злословите.
И не обиждайте така хората и форума.
Аз съм регистриран там от доста време и съм получил доста компетентни мнения.
Вярно нямам наблюдение върху разделите за голф 2/3, но относно раздела за ретро автомобили (основно за костенурки става въпрос) съм много доволен и благодарен на хората които пишат там. Нямам мнение, че са ограничени и с "основно обраЗование".

RoMeO_156_GTA
02-09-2007, 12:45
не е на рама, а е самоносещо се купе както при леките автомобили
:th_up: Почти всички нови SUV са разработени така ,дори новия ML :shock: А за crossover-ите са си на платформата на леките автомобили .Пример с Hyundai Tucson ,който е на платформата на Hyundai Coupe :wink:

deq
03-09-2007, 01:11
дори новия ML :shock: А за crossover-ите са си на платформата на леките автомобили .Пример с Hyundai Tucson ,който е на платформата на Hyundai Coupe :wink:

:shock: ааа,не го знаех за него