PDA

View Full Version : Предлага се високоплатена работа-СОФИЯ!!!



VFTI
03-09-2007, 20:15
Важи за София...Или ако някой иска да пътува всеки ден от страната :D

Изисквания:
Възраст 18-**години.

За предпочитане млад амбизиозен човек, който знае как да харчи големите заплати по тунинг :twisted: Сериозно трябва ...амбизиоциозен, човек който да се занимава само с работата-в смисъл трябва пълен работен ден...>Ако сте студенти--?задочно става...

Работа е с пълен работен ден сутрин от 8-9 часа.
Длъжноста е СПЕДИТОР в голяма транспортна фирма :wink:
Собственика на тая фирма ми е познат, та ви гарантирам отлично заплащане и многооо привилегии--> Почивни бази в италия, гърция, хотели яхти и т.н.. Човека е много сериозен и си търси сериозно момче/момиче за работа... Плаща винаги много точно и дори повече, ако вижда че се работи..С две думи--> бизнесмен който не му пречи колко ще плаща стига да се върши работа :wink:

За тези от София//Поема пътни разсноски--> не се церемони за некви суми изразходвано гориво и некви сумички по засичане и т.н.. Ако нямате автомобил, ще ви се осигури служебен :wink: Както казах, важно е работа да се върши...
Задължително е да имата книжка категория Б или поне да си изкарате

:wink:

В какво се състои работата...Не е някава твърда работа да се забиете по 8 часа в офиса и да гледате документи...Напротив има понякога дори седмици в които ще го давате много леко...Дори може да няма и никакви доставки :wink: Та ще ви плащат да си карате колата и да си пиете кафето..ще има седмица обаче в които ще се поработва....Работата на спидитора е да се занимава с изпращане и получаване на камионите с различни стоки от Италия...Това вкл. и пътуване по някога до Калотина- какво са 40км. по този перфектен път до там... Той трябва да урежда кой камион кога да тръгне, кой кога да се върне от Италия, дали има свободни камиони и прочие за доставяне на различни стоки...Един средноинтелегентен човек много бързо ще усвои занаята и ще се справя безпроблемннно :wink:

Първите 3 месеца НЯМА да сте сам, а ще имате човек, който да ви въведе в работа, ще ви се обяснява помага и т.н. докато започнете да се справяте сам :wink: Аз лично много се блазня, но студентсвото преди всичко :)

Така какви изисквания има още:
- Да владеете Италиански - той е задължителен--> АКО не владеете то ЩЕ БЪДЕ ПЛАТЕНО за вашето обучение :wink: Рядко ще ви се налага да го ползвате, но този език е един вид застраховка :wink:
- Да сте сериозен както казах с желание за работа и развитие
- Категория Б за шофиране....

Както казах работа е прекрасна за един млад човек, който иска да си изкарва сериозни парички и да си оправи бъдещето, като същевременно не ангажиран с Студенство и прочие....

Заплащане:
ОСНОВНО: започвате от 700-800лв. това е първите месеци....След като влезете в работа и започнете да работите самостоятелно ГАРАНТИРАНО увеличени и заплата от 1000++лв... Ако сте добри плюсовете може спокойно да стигнат първоначалната ви заплата :!:

...За осигуровки едва ли трябва да споменавам...там ако имате нужда ще ви осигуряват и на по голяма работна заплата :wink:

Не забравяйте и пари за пътни разходи които ще ви се дават на ваш личен автомобил или служебен :wink: Както казах, въпросния човек не се цигани за некви сумички и едвам да ви стиска заплатата и да ви иска отчети до 1 стотинка!
Също така --? почивни бази в Италия, Гърция-- тука ще вкл. и 1-2 служебни яхти в Италия, но това са привилеги за тези, които наистина докажата, че са хора на които може да им се има доверие :wink:

Друго изискване е да ме черпите по бира, ако започнете :D

Няма изисквания за завършено Висше образование, но кандидатите с такова и работа по специалността са с предимство...Както казах нужно е да сте един средноинтелегентен човек с желание за работа :wink:


>>>>>>>>>>>>>>>>>

Всички кандидатите да пратя няколко реда на ЛС: Може да е автобиография, а може да просто няколко НЕформални изречения с които да изразят умения и желание...

Желателно е споделите възраст, образование и едно име..Също така и телефон...

Пак повтарям може просто да нахврърляте няколко изречения, няма да се правят някакви проверки за етикет...Все пак пишете на МЕН :wink:

П.П
Моля да бъда извинен за евентуални правописни грешки!

П.П Кандидати с АЛФА РОМЕО са с предимство :lol: :lol: :lol: :lol:

VFTI
03-09-2007, 23:17
Вечер ъп и лека вечер :P

tokata_pz_flex
04-09-2007, 01:48
Колега аз съм в студентски постоянно поцчти и работя в Марсилия . Взимам също добри пари , ама мн обичам да карам ;) та ако искапш в сряда като си доида да се видим да говорим сериозно . Кажи на този човек че съм наистина сериозен . Ако искаш му даи номер да ми звънне : 0898868080 - Тодор

Nasko_77
04-09-2007, 12:26
Дай нещо и за пловдив