PDA

View Full Version : Левия мигач остана да свети постоянно?



monimsl
04-09-2007, 14:48
Левите мигачи блокираха така да се каже.Бушона за мигачите е здрав,както и размардах релетата-но нямаше ефект.Изгаси се само със махане на клемата на акумулатора.Стрелката за наляво също свети постоянно.Като дадеш мигач на дясно или аварийни само пръцъква веднъж и това е.Въртях ключа на паркинг светлини но няма промяна.
Ако махна релето на мигачите и аварийните трябва ли да угаснат,и кое точно се пада това реле(мисля че е някое от горната редица ама на пипине не можах да усетя кое като прицъква.)
Ако бях написал толко и на изпита колкото във този пост сигурно да го бях изкарал ама здраве да е. :D :D

Mury
04-09-2007, 16:24
Да нямаш проблем с лоста за включване на мигачите :idea: :idea:

monimsl
04-09-2007, 17:14
Възможно е да имам проблем със лоста,макар че до сега съм нямал,но при положение че махнах едно по едно всички релета,които са на конзолката със бушоните и продалжава да си свети.
Лоста го бутах нагоре надолу ама неще.
Та ако махнеш релето не трябваше ли да угаснат или това реле не е там.

tonov
04-09-2007, 19:15
Според дебелите книги релето за мигачите е на отделно табло вляво от това с бушоните :roll: Потърси го там. Според мен то е виновника

Mury
05-09-2007, 11:37
Ааааа значи релето е залепнало 100% но на 145/6 релето за мигачите въобще не е под волана,а е отляво на него,под декоративния елемент на таблото/той се маха лесно само на щипки е/ :idea: :idea: сега се сетих щото с Бобо ремонтирахме релетата на мойта старата и на неговата :idea: :idea:

monimsl
05-09-2007, 17:57
Мдаа релето е до волана отляво,след като го махнах угаснаха.
Сега ще взема едно ново или от италянеца и ще се пробва.
Мерси ви.

Boxer_Power
05-09-2007, 19:01
а на мене стоповете ми светят когато не е на контакт колата и ги натисна,това нормално ли е?

nikola_n
05-09-2007, 19:03
а на мене стоповете ми светят когато не е на контакт колата и ги натисна,това нормално ли е?

да

Boxer_Power
05-09-2007, 19:05
не знаех мисля че само когато е на контакт трябва да светят :?