PDA

View Full Version : емоционално ....



odisey
09-09-2007, 01:33
Мърррррррррр 1000 оборта ... таблото свети...задна и излизам от паркинга ... първа, ляв мигач и съм на пътя...звукът е невероятен...усещам го с цялото си тяло .. тихо, но настръхвам..леко натискане на педала на газта и колата се изстрелва напред - шофьор и автомобил едно цяло ... с нетърпение очаквам всеки следващ завой- обичам прецизността с която пътят бива изяждан за секунди .. черната кола подскача ва пътя при всяка смяна на предавките, двигателят мърка... и ръмжи яростно ... съединител, леко чуквам газта и съм на трета .. 4000 оборота ... 8 свещи пулсират в очакване на резкия натиск от страна на крака ми ... не закъснява... усещам седалката по гърба ми, а колите около мен изчезват от огледалата ... прекрасно е, не искам да спира.. ляв завой, кръговото на 4и км и съм на цариградското ... 100 км/ч 5 скорост ... има ли нещо по прекрасно ?

odisey
09-09-2007, 01:40
===

proper
09-09-2007, 02:13
Колега мисля, че си влюбен в "любовницата" :) :) снимката е красива...

ivo_red
09-09-2007, 02:25
Налага ли се да я продаваш? :drive: :drinking:

gigi
09-09-2007, 02:55
Оххх нямам си аз вече QV ама как пък се изгаврих с едни днеска. Наслаждавам се на печката и на Сливница спирам на кръстовището с Опълченска до мене след малко се нареждат мазда 323 есперо и мерцедес 124, без да подозирам че тия се гонят от преди това. Та включвам си първа и тръгвам за мене леко около мен само пилежи та сменям си аз на 2200 максимум и се кефя на звука от турбото, виждам ги аз тия че се гънат нещо ама по скоро бях тръгнал да се возя и продължавам да сменям около 2000. Тия минаха с по една две коли и на светофара на Ботев тоя с маздата (който пристигна и първи) сваля джама и нещо маха, та чувам аз по едно време "ей човеек мног добре върви тоя дизел едвам те минах ама тия двамата 3 пъти ги бегам вече ама се пак съм с японка". Умрях да се смея, и в тоя момент светва зелено та викам я да се поизгавра с тия и си карам с тях до към 50 и като настъпих тия не разбраха какво стана на светофара с Мария Луиза гледаха :shock: :shock: :shock: а оня с японката "най бързия" спря две коли преди мене :lol: :lol:

odisey
09-09-2007, 09:11
Налага ли се да я продаваш? :drive: :drinking:

не ми говори още ме е срам че си го и помислих даже :D АНАТЕМА ! :D никво продаване

ShoxXx
09-09-2007, 10:02
Оххх нямам си аз вече QV ама как пък се изгаврих с едни днеска. Наслаждавам се на печката и на Сливница спирам на кръстовището с Опълченска до мене след малко се нареждат мазда 323 есперо и мерцедес 124, без да подозирам че тия се гонят от преди това. Та включвам си първа и тръгвам за мене леко около мен само пилежи та сменям си аз на 2200 максимум и се кефя на звука от турбото, виждам ги аз тия че се гънат нещо ама по скоро бях тръгнал да се возя и продължавам да сменям около 2000. Тия минаха с по една две коли и на светофара на Ботев тоя с маздата (който пристигна и първи) сваля джама и нещо маха, та чувам аз по едно време "ей човеек мног добре върви тоя дизел едвам те минах ама тия двамата 3 пъти ги бегам вече ама се пак съм с японка". Умрях да се смея, и в тоя момент светва зелено та викам я да се поизгавра с тия и си карам с тях до към 50 и като настъпих тия не разбраха какво стана на светофара с Мария Луиза гледаха :shock: :shock: :shock: а оня с японката "най бързия" спря две коли преди мене :lol: :lol:

Ти продаде QV-то и смени класа веднага... 8)
Безаварийно ти пожелавам и да й боднеш един чип, че да ти е съвсем кеф. :wink:

trustworthy
09-09-2007, 10:16
...Ти продаде QV-то и смени класа веднага... 8) ...

То на това QV явно му е било писано тепърва да пати :)

gigi
09-09-2007, 12:38
Ти продаде QV-то и смени класа веднага... 8)
Безаварийно ти пожелавам и да й боднеш един чип, че да ти е съвсем кеф. :wink:
Мерси мерси ама аз вече съм праснал чипове и на двете и филтри и квот може хихи :twisted: :twisted:

Kuku
09-09-2007, 14:45
Аз не можах да разбера, как не те беше грех да продадеш слънчевото "QV" на онЗ бургаски серсемин и вандал :lol: