PDA

View Full Version : Смяна на съединител - Къде?



Stelth
09-09-2007, 14:27
Здрасти на всички. Аз отскоро ( 5 дена) съм горда собственичка на една Алфа 145, която обаче има нужда от смяна на съединителя. Ще ми препоръчате ли някое място във Варна където ще я свършат тази работа както трябва? Съединител мисля да купя от магазина до Дръзки.

stelt
09-09-2007, 21:46
Съжелявам за спама, просто ми направи впечатление че сме със сходни никове. Иначе за авточасти във Варна е най-добре да се обърнеш към колегите от този град. Имаме си тема във форума с телефони за взаимопомощ във всеки град. Успех. :wink:

kris11
09-09-2007, 22:53
Здрасти на всички. Аз отскоро ( 5 дена) съм горда собственичка на една Алфа 145, която обаче има нужда от смяна на съединителя. Ще ми препоръчате ли някое място във Варна където ще я свършат тази работа както трябва? Съединител мисля да купя от магазина до Дръзки.

Не си купувай оттам.
Иди на ул. Черна до старото Пикадили на ул Чаталджа.
От Новото Пикадили по ул "Битоля " където свършва завиваш надясно и веднага в първата в ляво.
Те работят с м-на "Авто център" - взимат част слагат , ако не съвпада нещо сменят . Сервиза се каза "Стефанови Ойл" тел. 303 922 .Започват от 9 часа.
Там сменях съединител комплект и скоростна кутия

ALFA CORSE
09-09-2007, 23:28
Алекс Моторс на разклона за Виница също работят с автоцентъра, за смяна вземат 100лв, но доста алфи са минали през тях.

Tinoto
09-09-2007, 23:37
Съединител Valeo зелено
може да се намери в доста магазини, въпроса е кой ще ти го сменя. Тези за които аз се сещам са до гарата, но май напоследък графика им е пълен доколкото знам поне до 20 септември, а смяна на съединител си е време...

Stelth
10-09-2007, 19:55
Много ви благодаря за отговорите :)

lan
17-09-2007, 10:56
Съединител Valeo зелено

моят съвет е всичко друго, само не това зелено Valeo... те са китайски и са меко казано боклуци...
на GTV-то на брат ми два дефектираха - първия на 12 хил.км, а втория на 800 !!! км. :evil: