PDA

View Full Version : Огледалце - счупено при кражба



tjman
14-09-2007, 09:41
Някой се е опитал снощи да ми краде едното огледало - не е успял ама го е счупил и там го е оставил (тука има много благословии по адрес на майка му и цалата му рода). Само стъклото е счупено - въпроса ми е има ли смисъл да ходя до застрахователите (колата е с пълно каско)?
Или да стискам зъби и да ходя да си купя едно ново и това е :)

Някой има ли подобен опит?

А и ако някой знае от къде може да си взема огледалце ... :)

diapper
14-09-2007, 09:43
Смятам че застрахователите ще го покрият се пак иди и виж :))
Успех

botsos
14-09-2007, 10:10
Ако нямаш белези за разбиване или всякакви неща от тоя сорт, които да потвърдят, че не си го счупил ти, 99% няма да ти го платят. Но, ако има такива белези са длъжни....

RaggaJungle
14-09-2007, 10:37
Някой се е опитал снощи да ми краде едното огледало - не е успял ама го е счупил и там го е оставил (тука има много благословии по адрес на майка му и цалата му рода). Само стъклото е счупено - въпроса ми е има ли смисъл да ходя до застрахователите (колата е с пълно каско)?
Или да стискам зъби и да ходя да си купя едно ново и това е :)

Някой има ли подобен опит?

А и ако някой знае от къде може да си взема огледалце ... :)

ако ти се налага да го сменяш, отиваи на някой морга и намирай блъсната алфа , и си зимай огледалото :D :D аз точно същия проблем имах и така направих. :wink: :D :D

trustworthy
14-09-2007, 11:22
След като има следи от счупване, т.е. следи от взлом, са ДЛЪЖНИ да ти изплатят, още повече самото счупено огледало ти е налично :idea:

tjman
14-09-2007, 14:12
След като има следи от счупване, т.е. следи от взлом, са ДЛЪЖНИ да ти изплатят, още повече самото счупено огледало ти е налично :idea:

Писаха ми стъкълце - обаче никъде не продаваха и
взех си цяло огледало - 50 лева от италианеца ... и си изгубих почти цял ден ... дано ми го признаят :)

trustworthy
14-09-2007, 17:03
Ми няма да ти го признаят, почти е сигурно. Трябваше да питаш колко пари ти отпуска 'експертната оценка'.

monimsl
14-09-2007, 18:00
Ако е имала остатъци от стъклото е трябвало да дочупиш корубата и щяха да ти го признаят цялото.
Да не отварям нова тема,скоро докато си карах и от хвъркнал камък се получи бая люспа на предното стъкло точно пред очите ми и е много гадно.Та въпроса ми е дали каското ще го покрие със смяна или ще го ремонтират,щото ремонт не ми се иска или ще трябва да го напукам лично.

trustworthy
14-09-2007, 18:43
покрива го ;) То много работи покрива каското, но застрахователите се преструват и ако не си гониш интереса обикновено те засилват яко :evil: