PDA

View Full Version : 145 1.8 TS advice needed za 1 novobranec



IamPablo
21-09-2007, 09:04
Здравейте колеги ( вече и аз съм колега), ти остай че от 2 месеца имам книжка ами и вчера не ами оня ден си взех алфа, ей сега я оставих при майстора да я обслужи. 2-3 дена я карах както я взех от салона не съм и слагал даже въздух в гумите. трябва да ви кажа че съм много впечатлен( е***си мини самолета многоооо върви. Та да помоля за съвети от тия които имат същата. И неща които не трябва/трябва да направя. разхода на каде ви отива и т.н. Спека е : алфа 145 1.8 ТС февруари е 97г.
Още несхто според вас колко съм платил и колко е трябвало да платя? взех я от варна от салон, 1 собственик вкарана от италия( всичко и работи не е таркаляна не е чукана дори без забележки никакви, всички гуми и бяха даже нови, као гледам маслото сигурно е било сменено преди оня да е продаде) Абе пушка е.
Cheers

piqnica
21-09-2007, 09:13
Ами това, което според мен е най-важно да не правиш е именно да не се правиш на рейсър в градски условия, или когато има опасност за живота на другите. Няма лошо колата ти да е бърза и мощна, но само в случайте, когато наистина ти трябва :!:
Ако искаш да правиш разни изпълнения, има разни полигони за тази цел, ако не ги знаеш попитай някой, зависи от това къде живееш. Мисля, че това е добър съвет за младши рейсър, колкото до колата имаш цял форум със съвети, кога , как и защо да действаш :) Успех и безаварийно. И умната, ;) ако не .. русата :twisted:

IamPablo
21-09-2007, 09:23
Ами това, което според мен е най-важно да не правиш е именно да не се правиш на рейсър в градски условия, или когато има опасност за живота на другите. Няма лошо колата ти да е бърза и мощна, но само в случайте, когато наистина ти трябва :!:
Ако искаш да правиш разни изпълнения, има разни полигони за тази цел, ако не ги знаеш попитай някой, зависи от това къде живееш. Мисля, че това е добър съвет за младши рейсър, колкото до колата имаш цял форум със съвети, кога , как и защо да действаш :) Успех и безаварийно. И умната, ;) ако не .. русата :twisted:
Е все пак имайки предвид факта че съм ламя(пълна) не я настъпвам,. Е сега вчера малко ходих до Аксаково който е от варна знае и после се върнах по пътя през кичево за варна ЧЕ там има една отсечка 10 км прав пъ без трафик хубава настилка нам я настъпах до 190 ( после да призная ме фана шубето да я натискам над 190 ) все пак я имам от ден и нещо и не съм и сменял нищо още , ама рейсър изпълнения в Варна или когато не е нужно Не

arbalov
21-09-2007, 09:58
Одарил си бинго.Имам я. Варви като самолет.Гори6.5 до 15л на 100км

trustworthy
21-09-2007, 11:18
Трудно е да се каже каква е цената на конкретен екземпляр ;) Ела на някоя от срещите във Варна да я огледаме! ;)

IamPablo
22-09-2007, 01:35
Трудно е да се каже каква е цената на конкретен екземпляр ;) Ела на някоя от срещите във Варна да я огледаме! ;)
Кажи за тези срещи в варна, каде как защо телефон и т.н.

nikola_n
22-09-2007, 12:43
Трудно е да се каже каква е цената на конкретен екземпляр ;) Ела на някоя от срещите във Варна да я огледаме! ;)
Кажи за тези срещи в варна, каде как защо телефон и т.н.

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2594&start=960

kalata8
30-09-2007, 18:49
Ех много станаха с 1.8TS 8) Честито и много безаварийни! И моя съвет е ако ще я пробваш по добре на магистралата, аз поне само там си позволявам да се отпускам толкова

ivo_red
05-10-2007, 22:11
Одарил си бинго.Имам я. Варви като самолет.Гори6.5 до 15л на 100км :shock:
6,5?! :shock: Тва може, ако дадеш 5 кинта на някой манго да я бута..