PDA

View Full Version : за докторите.......



75 2.0 turbo
23-09-2007, 22:24
реших да пусна тая тема тъи като от доста време насам наблюдавам комерсиализирането на здравната ни система :? което е тъжно естествено :cry: но.......винаги има изключения от правилото :D
тея дни направих едно посещение при лекар които върна надеждата в мен :P след като му се обадих по телефона ...излезе на улицата измести си колата (естествено алфа ромео ) за да мога да паркирам.....а смятам че на колегите от софия им е ясно какво значи да паркираш около общината в делничен ден .....посрешна ни изключително подобаващо дори ни почерпи .......както разбрах в последствие имал рожден за което му честитя честито и да си ни жив и здрав да радваш сектантите а и не само тях....

хиляди благодарности на ЕВГЕНИИ-М

netsurfer
23-09-2007, 22:33
мани го тоз ве ... нито може да пие, нито нищо :lol:

EvgeniiM
23-09-2007, 22:57
реших да пусна тая тема тъи като от доста време насам наблюдавам комерсиализирането на здравната ни система :? което е тъжно естествено :cry: но.......винаги има изключения от правилото :D
тея дни направих едно посещение при лекар които върна надеждата в мен :P след като му се обадих по телефона ...излезе на улицата измести си колата (естествено алфа ромео ) за да мога да паркирам.....а смятам че на колегите от софия им е ясно какво значи да паркираш около общината в делничен ден .....посрешна ни изключително подобаващо дори ни почерпи .......както разбрах в последствие имал рожден за което му честитя честито и да си ни жив и здрав да радваш сектантите а и не само тях....

хиляди благодарности на ЕВГЕНИИ-М

благодаря за признанието, работата ми е най-голямата страст и да помогна на когото и когато мога за мен е удоволствие

deq
23-09-2007, 23:16
Браво! :birth1:

AlfaRomeo
24-09-2007, 00:11
Браво,ДОкторе :)

proper
24-09-2007, 00:37
реших да пусна тая тема тъи като от доста време насам наблюдавам комерсиализирането на здравната ни система :? което е тъжно естествено :cry: но.......винаги има изключения от правилото :D
тея дни направих едно посещение при лекар които върна надеждата в мен :P след като му се обадих по телефона ...излезе на улицата измести си колата (естествено алфа ромео ) за да мога да паркирам.....а смятам че на колегите от софия им е ясно какво значи да паркираш около общината в делничен ден .....посрешна ни изключително подобаващо дори ни почерпи .......както разбрах в последствие имал рожден за което му честитя честито и да си ни жив и здрав да радваш сектантите а и не само тях....

хиляди благодарности на ЕВГЕНИИ-М

благодаря за признанието, работата ми е най-голямата страст и да помогна на когото и когато мога за мен е удоволствие


Ауууууу тоз станал нов човяк бе :):) ц.ц.ц.ц..ц Браво Браво
Я виж и в подписа кви хубави уреди си имаш :):)

ne0
24-09-2007, 01:27
тоя не работи ли в един нощен клуб?

BatVas
24-09-2007, 14:16
реших да пусна тая тема тъи като от доста време насам наблюдавам комерсиализирането на здравната ни система :? което е тъжно естествено :cry: но.......винаги има изключения от правилото :D
тея дни направих едно посещение при лекар които върна надеждата в мен :P след като му се обадих по телефона ...излезе на улицата измести си колата (естествено алфа ромео ) за да мога да паркирам.....а смятам че на колегите от софия им е ясно какво значи да паркираш около общината в делничен ден .....посрешна ни изключително подобаващо дори ни почерпи .......както разбрах в последствие имал рожден за което му честитя честито и да си ни жив и здрав да радваш сектантите а и не само тях....

хиляди благодарности на ЕВГЕНИИ-М

Евгени е НОМЕР ЕДНО!!!
Кога си имал рожден ден бре ??? Не знаех - затова съм пропуснал да го поздравя, но нека всичко хубаво и пожелано от него му се сбъдва (поздравче на патерици) :roll:

EvgeniiM
24-09-2007, 14:21
Мерси мерси, не съм празнувал, щеше да се чуе, за феста го оставих , там и подаръци съм приготвил :lol:

BatVas
24-09-2007, 14:27
Мерси мерси, не съм празнувал, щеше да се чуе, за феста го оставих , там и подаръци съм приготвил :lol:
Ей да знаех - вчера бях приготвил едно 15 годишно и ей така без повод консумирахме малко с Кирето - поне да знаехме да го пием с повод- за твое здраве. :wink:
Аз след 25 дневно прекъсване на алкохола започнах по малко да тренирам с по 50-100 грама. Дано не ме боли вече стомаха :roll:

EvgeniiM
24-09-2007, 14:33
аз след добруджанската ракия не близвам втора седмица, и така съм решил до 5-ти