PDA

View Full Version : КАТ - Най-долната инстанция !!!



nastybg
24-09-2007, 17:26
Така чета си аз из форума разни сметки и ценички:


Комбинациите от еднакви или поредни цифри струват между 30лв. и 7000лв., а "номер по избор" струва точно 50 кинта :wink:

ААВВ, ВВАА, АВВА, ВАAВ, АВАВ, ВАВА- 30лв.
АВВВ, ВАВВ, ВВАВ, ВВВА - 50лв.
АААА - 1000лв.
НАДПИС ПО ИЗБОР - 7000лв. (тук не съм много сигурен за цената)
НОМЕР ПО ИЗБОР, РАЗЛИЧЕН ОТ ПОСОЧЕНИТЕ - 50лв. (това, което те интересува теб) :wink:

Отиваш в КАТ и като регистрираш колата подаваш една молба, че искаш точно определен номер, след което:
-Ако го има наличен - монтират ти го и си тръгваш!
-Ако го няма наличен - дават ти временен талон с временни номера, с които да караш колата, докато излезе номера, който си заявил и тогава отиваш да ти го монтират 8)
Надявам се да съм ти бил полезен и ако имаш други въпроси - питай ;)

... чуда се за какво да се мъча да си сложа номер с пари, корупция и т.н. и решавам днес да регистрирам колата в една Европейска д-ва( за България говоря) отивам в 7 - опашката лети до 8 и нещо бях вътре, оправям документите и 9.30 съм на канала да се преглежда, до 10.00 вече се реда за подаване на документите и тука започва веселбата. :ranting: По това, което четох аз искам номер 2х2 цифри като искам да са точно определени числа и е около 100лв(без 60лв, които се дават попринцип) и питам за номера, на гишето ми казват - "на плазмата ще се появят номера ще си избирате от тях", е хубава ама тая плазма да сабере 15-20 комбинации, ако мойта я няма кво правим :? Обяснение няма.Е ок, после разбрах, че комбинациите днес започват с 97, а мойта е близко и отново лъч надежда.Седя чакам(с още 15 човека) и отивам да питам !
Аз:кога ще изкочат тея номера
Отговор:питайте началника, ако каже, че днес ще има номера по избор чакайте, ако не утре"
АЗ:ШОК И ПАНИКА - добре значи може и изобщо да няма за днес така ле :?:
Отговор:Питаите началника !
Аз:Добре, аз идвам тука готов да платя каквото е нужно за номер по избор - който всъщност е избор от 15тина номера и ако съм на края на опашката може да взема каквото остане или по-лошо да не остане и да чакам за утре така ли ???
Отговор:Има си началници, аз както виждате си върша работата
Решавам, че няма да им правя густо на всичките държавници и ще се реда и чакам да последно след 2.30-3 часа се чува - Обадиха ми се номера днес няма да има, който иска за утре :brickwall:
И така след като затрих 3 часа да стоя прав се наредих на каса-та платих си обикновен номер чаках секви обедни почивки и други говнярщини, за да ми дадат номера и в 3 и нещо ми връчиха номерата :shock: естествено никое с никое число не си приличаха

ПП. Е затова предпочитам корупцията, давам колкото трябва и знам, че ще ми се свърши работа, еб*м ти държавата - следвам всички възможни и тъпи процедури и накрая ме почерпиха с един по-топъл
ПП2. Малко се улях с писането, но да стоя близа 10 часа за тоя дето клати гората и да ме помолят да дойда утре ми е в повечко !!! :cussing:

Ако някой му предстой рег. в КАТ София му честитя предварително :furious:

santo_traficante
24-09-2007, 17:38
преди няколко дена минахме по същия път :spiteful: но пътя за хубав номер вече явно не е това :spiteful:
п.с. той е ясен вече но за следващата кола ако имам мерак за хубав номер :lol:

petko
24-09-2007, 18:22
Колега,
преди да пишеш постове, първо ПРОЧЕТИ ЗАКОНА, и после се оплаквай тук. А що се отнася до корупция и БЕЗЗАКОНИЕ , ти си първия който ще писне, като дойдат двама с дебели вратове и ти вЗемат колата и ако имаш наглоста да се оплачеш да дойдат и допалнително да те пребият , явно не помниш какво беше в началото на 90 те години, че да караш хубава кола се искаше РАЗРЕШЕНИЕ от ВИС 2 :twisted:
Така, че по полека, има си Закони това е положението, така е и в Австрия.

.

Kuku
24-09-2007, 18:45
Насти, ти молба подаде ли?
Защо не са ти дали временен талон, докато излезе твоя номер от серията?
Или има промяна в процедурата, или си пропуснал нещо :roll:

Alexanderbb
24-09-2007, 19:38
Извинявай ама може ли да ми обясниш тая щуротия с номерата. Какво значение има какво ти пише на табелата на бронята. Да не би да ги виждаш докато караш. Аз имам две коли и ако щеш вярвай на нито една от двете не им знам номерата. Не искам да те засягам ама ми прилича на избиване на комплекси това парадиране с някакви си цифри

code
24-09-2007, 19:56
Извинявай ама може ли да ми обясниш тая щуротия с номерата. Какво значение има какво ти пише на табелата на бронята. Да не би да ги виждаш докато караш. Аз имам две коли и ако щеш вярвай на нито една от двете не им знам номерата. Не искам да те засягам ама ми прилича на избиване на комплекси това парадиране с някакви си цифри
Лошото е, че и в КАТ някои служители разсъждават така и се е.ават нарочно с момчето, като си плаща човека да си слага какъвто си иска номер нали така?!? То и татуировките нямат смисъл ама хората си ги правят, като искаш да си различен с нещо то си е твоя работа.

nastybg
24-09-2007, 21:30
Колега,
преди да пишеш постове, първо ПРОЧЕТИ ЗАКОНА, и после се оплаквай тук. А що се отнася до корупция и БЕЗЗАКОНИЕ , ти си първия който ще писне, като дойдат двама с дебели вратове и ти вЗемат колата и ако имаш наглоста да се оплачеш да дойдат и допалнително да те пребият , явно не помниш какво беше в началото на 90 те години, че да караш хубава кола се искаше РАЗРЕШЕНИЕ от ВИС 2 :twisted:
Така, че по полека, има си Закони това е положението, така е и в Австрия.

.
Не съм човека на, който трябва да обясняваш за ВИС-аджии и т.н., а и 90-те минаха :lol:


Насти, ти молба подаде ли?
Защо не са ти дали временен талон, докато излезе твоя номер от серията?
Или има промяна в процедурата, или си пропуснал нещо :roll:
Еми иначе за какво съм стоял на 31-во гише като прани ГАЩИ днеска 3 часа според тебе - молба подадох чаках там и накрая ми казаха ела утре, ако искаш.Питах- колата тука в гаража ли да я оставя, отговора беше не неможете тук да я оставите.Никакви времени глупости не са ми предлагали общо взето следвах всякакви глупости, за да ми кажат елате утре, а аз колата без номера нема да я разкарвам всеки ден да им виса от 7 часа на тия мурдари !!!




Извинявай ама може ли да ми обясниш тая щуротия с номерата. Какво значение има какво ти пише на табелата на бронята. Да не би да ги виждаш докато караш. Аз имам две коли и ако щеш вярвай на нито една от двете не им знам номерата. Не искам да те засягам ама ми прилича на избиване на комплекси това парадиране с някакви си цифри
Лошото е, че и в КАТ някои служители разсъждават така и се е.ават нарочно с момчето, като си плаща човека да си слага какъвто си иска номер нали така?!? То и татуировките нямат смисъл ама хората си ги правят, като искаш да си различен с нещо то си е твоя работа.
:wink: Мерси за подкрепата колега

Nasko_77
24-09-2007, 21:36
Абе има и по-долни. "Паркинги и Гаражи" се именуват :lol: