PDA

View Full Version : Вантотрейд или друг сервиз?



St.Valentine
06-10-2007, 18:29
Здравейте колеги. Планирам до 3-4 дни да си взема и аз една италианска красавица. Това на което съм се спрял е 156 2.0 ТС от Горубляне за 8350 лв. Колата е запазена, с кожен салон и леки външни забележки. Понеже не разбирам, много от коли бих искал да я закарам до някои сервиз където да и направят диагностика....ДВГ, Ходова част,електроника и др. Говорих с продавача, който каза че няма проблем да я закараме където и да е, и ми предложи Итал Сервиз.Четох обаче доста негативни отзиви за този сервиз и за това реших да попитам тук. Да ли да не отида до Вантотрейд който е близо, или до Бобо който е доста по далеч? Не е проблем за мен ако трябва и репатрак ще наема (около 30 лв ми казаха че струва) ако се наложи. Просто искам да я видят за да ми кажат дали е читава и ако трябва колко ще ми струва подмяната на частите, които са заминали.
Благодаря Ви предварително за отговорите и се надявам и аз скоро да съм от щастливите собственици на италианските красавици :)

Hristo_156
06-10-2007, 20:49
Нвсякъде от изброените места ще ти направят диагностика като хората. Последно бях в Итал сервиз където ми смениха маслото в хидравликата - работиха добре момчетата. Във ванто съм ходил доста пъти, но там все има много работа и зор и чакане докато минеш. Имат си всичкото оборудване. Там обаче ми превъртяха пробката на картера. Според мен е до това на кой монтьор ще попаднеш и дали баш в този момент му се работи.
Аз лично бих избрал Бобо.