PDA

View Full Version : Проблем с ICQто....



KGB
11-10-2007, 01:41
Както си бях логнат и изведнъж гледам ИСКюто минало офф-лине, викам чакай да видя какво става и се опитах да го свържа и ми даде, че ПАРОЛАТА или Акаунта са ми грешни.... :shock:


Пробвах да се логна и нищо и нищо пак същото...пиша си паролата и номера и пак дава това....пробвах от от джобния комп и от там същото.

Ще е много лошо ако някой ми е прецал акаунта и не мога да си влезна пак там....ползвам го от 10 години това чудо....да ги еба в газа тия.

proper
11-10-2007, 01:57
някъде писал ли си паролата скоро?? съобщения до някой, Емайли..
дублира ли се паролата ти ж Кю-то с някоя в Сайт, който не мое много му се вярва???

KGB
11-10-2007, 02:50
Не ама май като гледам и чета ще го пиша бегало това ICQ....връзка с отдел за обслужване на клиенти няма по Американски.

Абре 10години добре беше, ма май ще е това....само на Скупе ще минаваме.

coolboby
11-10-2007, 07:12
ICQ-то ти от АБВ ли е? Защото могат да ти влязал в ICQ от АБВ пощата..провери в ИСТОРИЯ като си влезеш в майла..дали някой се е опитвал чрез таен въпрос да е научкал отговора и да е влязал в пощата и да ти е направил мизерия....
Аз лично по тоя начин съм влизал в мейли :)

Colombo
11-10-2007, 07:20
Както си бях логнат и изведнъж гледам ИСКюто минало офф-лине, викам чакай да видя какво става и се опитах да го свържа и ми даде, че ПАРОЛАТА или Акаунта са ми грешни.... :shock:
Това ми се е случвало доста пъти. Никой не ми е крал акаунта, просто нещо се бъгва при тях понякога. Доколкото знам има някаква защита срещу претоварване на сървърите и ако много се мъчиш да влезеш ти блокират акаунта за известно време, така че не го мъчи много. Случвало ми се е няколко часа да ми казва, че ми е грешна паролата, случвало ми се е и цяла седмица да не мога да вляза. Проблема си го реших като спрях да ползвам ICQ :D

KGB
11-10-2007, 11:03
АБВ поща нямам.....

Иначе и аз така мисля да направа, да не го ползвам няколко дни да видя какво ще стане....ако се оправи оправи ако не здраве да е...така било писано.

raitchev
11-10-2007, 12:38
qip това е истината поддържа юзерите на icq и на още няколко чат програми
icq-то много цикли и е тежко само проблеми с него

p.s
http://qip.ru/

proper
11-10-2007, 12:50
qip това е истината поддържа юзерите на icq и на още няколко чат програми
icq-то много цикли и е тежко само проблеми с него

p.s
http://qip.ru/

аз съм от много време с qip и на комп-а и на GSM-a и засега съм мега доволен :)

trustworthy
11-10-2007, 13:22
Е то като клекне ICQ-сървъра, ако ще през скайп и мирка да минаваш, пак гориш ;)

KGB
11-10-2007, 15:44
най вероятно са ми откраднали ИСК номера шибаните руснаци...така,че май ще каза бай бай на иск-то.

pent
11-10-2007, 15:52
брат, пробвай с друга програма и на друг порт да се свържеш....

пробва ли от друг комп... доставчика да не ти е резнал някой порт?

KGB
11-10-2007, 16:01
Пробах и от на Гринго офиса с джобния комп. пак не става

търтей
11-10-2007, 16:02
да си го закачал към мейл ицк-то?

Tornado
11-10-2007, 19:46
Отскоро и аз съм разочарован от кюто.До последно го мислех за най-бързия и сигурен начин за трансфер на файлове ,но отскоро нещо не работи както трябва.

deadairplane
12-10-2007, 06:16
Торнадо, ти там кадето си каквото и да ползваш се няма да го има. Иначе разликата е че за трансфернеш фаил с icq кат не стане директно става със чрез сървъра и то много бавно ама важното е че става. За това в твоя случай даже и не можеш да мечтаеш за по добро, щото другите не винаги работят. :idea:

Walker
12-10-2007, 08:42
Пробвай през самия сайт на icq да влезнеш. В смисъл... там има лог система през която можеш да си направиш разни настройки. https://www.icq.com/karma/login_page.php