PDA

View Full Version : Получих невероятно пожелание за Р.Д.



rtfm
11-10-2007, 14:09
Днес получих невероятно пожелание за рождения си ден и съм трогнат та държа да го споделя.


Санде,
Ч.Р.Д. и нека най-мощния двигател да те ппедвижва към върха, най-стабилното окачване да те държи винаги на прав път, най-якия ксенон да осветява пътя на успеха ти, най-черните гуми да оставят черта след теб в историята, най-силната музика да те съпровожда през целия ти път, който изживей на 10 000rpm.

търтей
11-10-2007, 14:10
ех тоя джек лондон бе :wink:

mim
11-10-2007, 14:13
т.е. ни напомняш да ти честитим :D

да добавя значи - най-красивата кола да е в ръцете ти и най-красивата жена да е в краката ти


упс, леле какво казах и аз http://clubalfaromeo.com/forum/images/smiles/icon_redface.gif :D

proper
11-10-2007, 14:13
Днес получих невероятно пожелание за рождения си ден и съм трогнат та държа да го споделя.


Санде,
Ч.Р.Д. и нека най-мощния двигател да те ппедвижва към върха, най-стабилното окачване да те държи винаги на прав път, най-якия ксенон да осветява пътя на успеха ти, най-черните гуми да оставят черта след теб в историята, най-силната музика да те съпровожда през целия ти път, който изживей на 10 000rpm.

:birth1: :band:

Да си жив и здрав колега. Само хубави работи да ти се случват!!!

rtfm
11-10-2007, 14:16
Мерси, мерси.

pr_00f
11-10-2007, 14:26
РД значи а ?
Ми Жив и Здрав да си.
И си чети user manuals :)

stelt
11-10-2007, 21:14
:birth1:

diapper
11-10-2007, 21:17
Днес получих невероятно пожелание за рождения си ден и съм трогнат та държа да го споделя.


Санде,
Ч.Р.Д. и нека най-мощния двигател да те ппедвижва към върха, най-стабилното окачване да те държи винаги на прав път, най-якия ксенон да осветява пътя на успеха ти, най-черните гуми да оставят черта след теб в историята, най-силната музика да те съпровожда през целия ти път, който изживей на 10 000rpm.

:birth1: :band:

Да си жив и здрав колега. Само хубави работи да ти се случват!!!