PDA

View Full Version : въпрос за 156-ца



lyuli
22-10-2007, 12:19
дано не е много тъп, обаче това е положението.
влязах в един спор - има ли 156-ца с 2 врати???? моля ви кажете ми и дайте снимка ако е така. защото аз не съм чувала за такова животно и като гледам даже и WRC 156-ците ги гледам са си стандартни с х4 врати......

valjo
22-10-2007, 12:32
:lol: доста хора като не видят дръжките на задните врати и мислят че е двувратка; )))

няма 156 с 2 врати, освен ако не си ги завариш и китосаш отгоре ;)

pinko
22-10-2007, 12:32
дано не е много тъп, обаче това е положението.
влязах в един спор - има ли 156-ца с 2 врати???? моля ви кажете ми и дайте снимка ако е така. защото аз не съм чувала за такова животно и като гледам даже и WRC 156-ците ги гледам са си стандартни с х4 врати......

Няма и никога не е имало, даже и като прототип или концепт-кар.

Явно тоя всезнайко, с който спориш, се е заблудил от липсата на класически дръжки на задните врати.

hsr
22-10-2007, 12:35
дано не е много тъп, обаче това е положението.
влязах в един спор - има ли 156-ца с 2 врати???? моля ви кажете ми и дайте снимка ако е така. защото аз не съм чувала за такова животно и като гледам даже и WRC 156-ците ги гледам са си стандартни с х4 врати......

Няма и никога не е имало, даже и като прототип или концепт-кар.

Явно тоя всезнайко, с който спориш, се е заблудил от липсата на класически дръжки на задните врати.

Или пък може да е попаднал на някоя снимка правена на фотошоп,аз съм виждал много сполучливи.

lyuli
22-10-2007, 12:57
ох, добре, значи не съм съвсем изкуфяла ;)
той твърди, че я е видял (и то 2 такива!!!) на Горубляне!!!!!!!! чудя се какво може да е видял, може би друга кола..... пишело "156 twin spark GT"

PEPI-2ALFA
22-10-2007, 13:25
Много хора въобще не са в час с моделите на Алфите , така че не се чуди. А за дръжките :bouncing_smiley:

lyuli
22-10-2007, 13:27
Много хора въобще не са в час с моделите на Алфите , така че не се чуди. А за дръжките :bouncing_smiley:

странното е че тоя човек е имал Джулия на времето и се пише стар алфист.........

BatVas
22-10-2007, 14:43
"156 twin spark GT"

А може да бърка ГТ с 156 - кви са тия надписи - хем 156 хем ГТ :?: :idea: :roll:

Roberta
22-10-2007, 14:46
Хаха, заблудил се е човека. :lol:
Съвсем скоро един колега, разбиращ от коли, се опита да влезне в колата ми през предната седалка, защото задна врата нямало :shock: :lol:

pent
22-10-2007, 14:58
може да е видял 147? и да му се е сторила голяма и да я помислил за 156 :lol:

botsos
22-10-2007, 15:44
А, може и идея да си няма от номерацията на моделите на Алфа...... както аз идея си нямам от номерацията на магарцедесите......

lyuli
22-10-2007, 15:50
"156 twin spark GT"

А може да бърка ГТ с 156 - кви са тия надписи - хем 156 хем ГТ :?: :idea: :roll:

еми и аз това си помислих, обче колата струвала 7-8 хил., което е твърде малко за ГТ...... направо незнам. ако е било 156 ГТА, но и тя има задни врати + че не може да е на такава цена.....

raiders
22-10-2007, 23:51
Хаха, заблудил се е човека. :lol:
Съвсем скоро един колега, разбиращ от коли, се опита да влезне в колата ми през предната седалка, защото задна врата нямало :shock: :lol:

xaxa това ме уби, като си докарах моята беше към 12-12.30 тъмно като в г.., и на другия ден дедо ми вика, абе хубава кола, ама защо си взел с 2 врати, ядосва се човека, и като видя, че има и отзад :D , хехе, а в багажника ми бяха сложени 10 кутии с прах за пране от Германия, и като тръгнах към нас, един съсед полицай казал на баща ми, ей как мирише, сигурно нещо му слагат на катализатора :tooth: ароматизират го

MUROMAN
23-10-2007, 10:40
прост народ -слаба дьржава.

Old Fox
23-10-2007, 12:07
Не се учудвам почти всеки, който за пръв път влиза в колата ме кара да му мръдна предната седалка за да седне отзад. Рибата избиха обаче двама турци- седят гледат колата и си говорят нещо без да знаят, че ги слушам и накрая единят каза "Аааа джам-дръжка" :lol: :lol: :lol:

morfius
26-10-2007, 05:08
Идва един майстор домашен вкъши, а пред входа една сребриста 156... колегата си я снимаше да я продава, та го запитах за колко ей тъй от любопитство, а майстора вика... бе хубава кола и на вид и на големина, а и не е скъпа ама как можаха да я направят двуврата... :lol: :lol: :lol:
Трябваше на бас да се хванем и да го заведа до колата да се увери, че говори глупости 8)
Та нищо чудно с някой такъв да е бил спора...

morfius
26-10-2007, 05:09
Идва един майстор домашен вкъши, а пред входа една сребриста 156... колегата си я снимаше да я продава, та го запитах за колко ей тъй от любопитство, а майстора вика... бе хубава кола и на вид и на големина, а и не е скъпа ама как можаха да я направят двуврата... :lol: :lol: :lol:
Трябваше на бас да се хванем и да го заведа до колата да се увери, че говори глупости 8)
Та нищо чудно с някой такъв да е бил спора...