PDA

View Full Version : Писаха ми два акта за един месец ..



Alfa Pilot
28-10-2007, 18:33
Първия беше за 32км/ч отгоре а втория за 40км/ч отгоре, сега резултата е 3-4 месеца без книжка. Искам да питам дали някой познава адвокат който може да ми помогне и дали въобще има шанс да се измъкна по някакъв начин. При условие че само глобите ще са 400лв. съм готов да се изръся доста.

hsr
28-10-2007, 18:44
Колега,не искам нито да те отчайвам нито да те подтиквам към каквото и да било,но начина за сажаление е само един-да бутнеш някой лев където трябва.Не те карам да го правиш,но ако все пак решиш трябва да действаш преди да е излязло наказателното постановление.

koolio
28-10-2007, 19:15
Колега, имаш ЛС :wink: .
Колкото до бутането- актовете и наказателните постановления в повечето случаи са толкова неграмотно написани, че спокойно могат да паднат при обжалване.

hsr
28-10-2007, 19:44
Ми щом можете да се оправите законно-действайте.
Аз лично бих предпочел да си изтърпя наказанието,ма всеки сам си решава. :roll:

Alfa Pilot
28-10-2007, 19:47
Колега,не искам нито да те отчайвам нито да те подтиквам към каквото и да било,но начина за сажаление е само един-да бутнеш някой лев където трябва.Не те карам да го правиш,но ако все пак решиш трябва да действаш преди да е излязло наказателното постановление.

Ако някои може да ме насочи към такъв човек че му бъда безкрайно благодарен, достатъчно отчаян съм, всичките ми планове за зимата пропаднаха.
Забравих да пиша че първият ми акт е от Кюстендил а втория от Дупница. Ако това може да помогне във втория акт не са писали чия собственост е автомобила и са писали че живея в Кюстендил, а аз отдавна се водя в София.

hsr
28-10-2007, 20:00
Колега,не искам нито да те отчайвам нито да те подтиквам към каквото и да било,но начина за сажаление е само един-да бутнеш някой лев където трябва.Не те карам да го правиш,но ако все пак решиш трябва да действаш преди да е излязло наказателното постановление.

Ако някои може да ме насочи към такъв човек че му бъда безкрайно благодарен, достатъчно отчаян съм, всичките ми планове за зимата пропаднаха.
Забравих да пиша че първият ми акт е от Кюстендил а втория от Дупница. Ако това може да помогне във втория акт не са писали чия собственост е автомобила и са писали че живея в Кюстендил, а аз отдавна се водя в София.

Ами това ще ти помогне дотолкова,че ще мине повече време докато си получиш постановлението (при получаване на което ще трябва да се разделиш с книжката си за посочения в него период :( ) от София може би 2-3 месеца :roll: Което пък е в твой плюс,защото ще имаш повече време да действаш .