PDA

View Full Version : За колегите с 156 2.4 ел.инст. help



Galeano
30-10-2007, 19:15
Сглобявам една такава в свободното време и пускам на ново ел сноповете та буксите ми идват малко в повече :shock: ,та в помощ ще са ми всякакъв снимков материал на 2.4 под декоративния капак на двигателя предимно на ел инст. Моля колегите които ровичкат под капака за помощ, мерси предвариелно. :) Схеми не мога да разчитам малко съм индианец по тоците. :)

mll
30-10-2007, 21:04
...че, кво толкова се мъчиш...викни някой от бургаските колеги да ти намине, па си направи фото колкото щеш, а и разгледай и си сравни нещата, да ти е лесно ...далеко съм,иначи бих наминал...успех...

samara
30-10-2007, 21:20
хе-хе, то ако ставало само с гледане...кучето щяло да е касапин :firstprize:
П.П...сори, не можах да се сдържа...успех :th_up:

Galeano
30-10-2007, 22:25
Ако има някой съвестен Бургазлия с желание да помогне тел "mll" след някой друг ден идвам до Варна, нещо против да ти погледна под капака? :)

mll
30-10-2007, 22:46
виж в срещи и мероприятия-кога са им сбирките на вашите и иди на място се запознай с колегите...сигурен съм че ще ти помогнат.... та поне за едно поглеждане става въпрос засега...а и тук сме за да си помагаме....а като изваш-зънкай...тва е най малкото което мога да ти помогна...и аз съм нов - от 2-3 месеца