PDA

View Full Version : Италфест в новия брой на Топ Гиър



bouncer
12-11-2007, 12:18
излезе материала в новия брой на ТГ. лошото е че редакторите са го забили в задната част на списанието и са му отделили само 1 страница...пък и какви снимки са сложилииииииии...не е истина! от всичките снимки които изпратихме са избрали най-смотаните! ама пък материала е хубав!

valjo
12-11-2007, 17:04
аз го прочетох, и много маниащина има в статията :)

BatVas
12-11-2007, 17:10
аз го прочетох, и много маниащина има в статията :)

Да и на мен ми хареса този особен стил на статията :wink:

bouncer
13-11-2007, 11:33
брат ми е автора. във форума е BAKA. той е супер изрод! пише нечовшки. най-якото е че всичко което е написал е истина! и за средните пръстове на комионджиите и за недоспиването и всичко! и за автомивката! просто се счупих от смях като го четох. ВЕЛИК!!!

lyuli
13-11-2007, 12:22
някои да пусне снимка на материала, pls.......... :please:

proper
13-11-2007, 17:01
брат ми е автора. във форума е BAKA. той е супер изрод! пише нечовшки. най-якото е че всичко което е написал е истина! и за средните пръстове на комионджиите и за недоспиването и всичко! и за автомивката! просто се счупих от смях като го четох. ВЕЛИК!!!

Стила му е добър :) направо готин разказ :) супер!

KGB
15-11-2007, 01:57
Браво колега, стила ми хареса...

botsos
15-11-2007, 08:29
Ети и сканираната статия специално за Jyuli.

KGB
15-11-2007, 11:00
Толкова ли не можахте да си купите броя...както и този на АутоБилд.... :roll:


пс: хората от чужбина успяха да си ги набавят....вие...

lyuli
15-11-2007, 11:20
Ети и сканираната статия специално за Jyuli.

благодаря много ;)

ПС. затрупвам се от списания и просто е ужас, та за това......
намерих в къщи едни авто списания от 98-ма и ги разчиствах....
просто не ми се трупат такива работи, стигат ми тия, свързаните с науката, дето вече се чудя къде да ги слагам......

търтей
15-11-2007, 11:22
стигат ми тия, свързаните с науката

ква нАука кви 5 лева :lol: :lol: :wink: :lol:

kiler_4o
15-11-2007, 13:04
Е това вече е просто ... "...стига да си собственик на алфа...", на снимките само алфи ... е тук вече наистина има огромна дискриминация към другите, явно за някои от вас наистина е било алфа фест ... разбирам, че разправя май лична случка, но в статията се говори САМО за алфи ... добре, може да бяхме много по-малко от вас, но и фиат и ланчия дойдохме, нали ? Статията от друга страна ми харесва, но от тази ... просто нямам думи ... После защо не идвали фиати - еми очаквайте ги да дойдат ... то и без това почти никой няма да ги отбележи...

Abarth
15-11-2007, 13:15
Евалата пичове супер е статията,много добре написана :) :D

ZoE23
15-11-2007, 13:32
Хихи, даже и аЗ се видях на една от снимките :oops: Ще мина преЗ някоя вестникарска бутка да си го набавя :D

proper
15-11-2007, 13:51
Е това вече е просто ... "...стига да си собственик на алфа...", на снимките само алфи ... е тук вече наистина има огромна дискриминация към другите, явно за някои от вас наистина е било алфа фест ... разбирам, че разправя май лична случка, но в статията се говори САМО за алфи ... добре, може да бяхме много по-малко от вас, но и фиат и ланчия дойдохме, нали ? Статията от друга страна ми харесва, но от тази ... просто нямам думи ... После защо не идвали фиати - еми очаквайте ги да дойдат ... то и без това почти никой няма да ги отбележи...

Прав си колега...наистина си е ИталФест и е важно да се отбелязват всички участници.....неприятно, но съм сигурен че не е било умишлено.....но все пак е добре да не става така....

Kuku
15-11-2007, 13:56
Е това вече е просто ... "...стига да си собственик на алфа...", на снимките само алфи ... е тук вече наистина има огромна дискриминация към другите, явно за някои от вас наистина е било алфа фест ... разбирам, че разправя май лична случка, но в статията се говори САМО за алфи ... добре, може да бяхме много по-малко от вас, но и фиат и ланчия дойдохме, нали ? Статията от друга страна ми харесва, но от тази ... просто нямам думи ... После защо не идвали фиати - еми очаквайте ги да дойдат ... то и без това почти никой няма да ги отбележи...Крумчо, на всички е ясно, че реално не стоят така нещата, но наистина така изглежда, за съжаление :(

nasty
15-11-2007, 15:26
ххеех е аз го преживях че пишат само за алфи :D ,не съм бил на италфест-а ако бях щях и да съм по засегнат....
но щом автора е от форума малко глупаво се е получило ,знае че и от фиат и ланча са били там да спомене поне..

pent
15-11-2007, 15:34
ами не можем да упрекваме автора на статията, защото там той изразява личното си мнение. Никъде не пише че тази статия е за Италфест 2007. Момчето е маниак на алфа ромео и си е писал(и публикувал снимки) само за алфа ромео.

wrc
15-11-2007, 16:41
Я прочетете статията за Голф-а ГТИ с 650-те коня :lol: :lol: :lol: ,тоз мъж Джереми много ме кефи :lol: :lol:

KGB
15-11-2007, 16:55
ами не можем да упрекваме автора на статията, защото там той изразява личното си мнение. Никъде не пише че тази статия е за Италфест 2007. Момчето е маниак на алфа ромео и си е писал(и публикувал снимки) само за алфа ромео.

Абсолютно съгласен!!!


Още веднъж благодарности на Автора...

pr_00f
15-11-2007, 17:11
Абе в интерес на истината си пише Италфест .

"Чиято крайна дестинация е почти сектантската сбирка в Стара загора наречена Италфест"

Иначе статията ми харесва , но найстина е редно да се спомене че след като е Италфест е имало и присъствие на други марки освен Алфа.

п.с. Даже и моята кочина я има на снимка, брех да му се невиди .

п.п.с Та автора да има едно на ум за материала за следващият фест.

kiler_4o
15-11-2007, 19:35
Статията наистина е много добра, само това не ми харесва в нея...

lyuli
15-11-2007, 19:43
статията е супер. мноооооооого яка!
:respect:
направо съжалих, че не отидох........

ALFA155Ts
15-11-2007, 20:28
ама наистина колеги не е хубаво да се пренебрегват фиаторите чувал съм и други колеги така да коментират фиатите "там по на зад" защо нали наще дръгели са от един завод една и съща история споделят представете си че ние отидем на фиатов фест а то сигурно ще направят вече ........... и така да ни игнорират .... кофти е на мене специално ми става съвестно :frown: представете си че имате фиат вместо алфа и сте дошли тмна сабора вие същ ст стнли в 4 и сте мили колата до 6 преди да тръгнете за стара загора и накрая кво една думичка дори да не се спомене за вас "ФИАТ" вашия труд да се харесате да не се уцени а на момчетата от фият сигурно мъничко им трябва по една блага дума дори да беше се вмъкнала и съм сигурен че щяха да са доволни ама ..................................... :not-fair:

pent
15-11-2007, 21:11
ае момчета това да ви прилича на официалното прес съобщение "пост италфест 2007"? Където да пише 'спонсори бяха..., колите фиат бяха ... , колите алфа бяха...'.

на мен ми прилича на статия от типа 'вижте кво направих една събота сутрин', написана наистина с хъс!

това е сякаш аз да си хвана някой от сайтовете и да напиша как прекарах събота вечер :) и някой да негодува, че не съм написал как прекарах петък вечер :)

bass
16-11-2007, 08:16
ае момчета това да ви прилича на официалното прес съобщение "пост италфест 2007"? Където да пише 'спонсори бяха..., колите фиат бяха ... , колите алфа бяха...'.

В тоя ред на мисли (и леко встрани от темата), на сайта още седи на водеща позиция новината за "предстоящия" Италфест. А беше добре да има и "отчет" някакъв :-) Някой от вече утвърдените медийни професионалисти не ще ли да драсне два-три реда?
В "Още по темата" дори могат да се сложат линкове към публикациите в медиите или направо ПДФ-ите (със съгласието на авторите, разбира се).

pent
16-11-2007, 08:36
В тоя ред на мисли (и леко встрани от темата), на сайта още седи на водеща позиция новината за "предстоящия" Италфест. А беше добре да има и "отчет" някакъв :-) Някой от вече утвърдените медийни професионалисти не ще ли да драсне два-три реда?
В "Още по темата" дори могат да се сложат линкове към публикациите в медиите или направо ПДФ-ите (със съгласието на авторите, разбира се).

:offtopic:
много правилно и конструктивно колега bass :)

bad_bat
16-11-2007, 22:17
айде понеже тая година не е имало ферарита,мазератита и ламбота,догодина зимам книжка и си купувам 8ц,на брат ми мурси,а на другия ми брат 599...
мечтите са безплатни всепак :oops: :tongue2:

75 2.0 turbo
17-11-2007, 13:28
айде понеже тая година не е имало ферарита,мазератита и ламбота,догодина зимам книжка и си купувам 8ц,на брат ми мурси,а на другия ми брат 599...
мечтите са безплатни всепак :oops: :tongue2:
а подписа па ти е съвсем замечтан ...рва "3.0 16v " е някъв нов модел ГТВ наи вероятно :lol: :lol: :lol:

bad_bat
17-11-2007, 18:37
а подписа па ти е съвсем замечтан ...рва "3.0 16v " е някъв нов модел ГТВ наи вероятно :lol: :lol: :lol:
е къде са 599,мурси,8ц,гран туризмо и къде по-нависоко е гтв 3.0 16 вентила ;)
както вече казах в една тема:стана ли милионер ще поръчам от пининфарина да ми направят гтв с кръгли стопове и леки козметики по броните...

koolio
17-11-2007, 21:13
[quote="75 2.0 turbo":11i76jlp]
а подписа па ти е съвсем замечтан ...рва "3.0 16v " е някъв нов модел ГТВ наи вероятно :lol: :lol: :lol:
е къде са 599,мурси,8ц,гран туризмо и къде по-нависоко е гтв 3.0 16 вентила ;)
както вече казах в една тема:стана ли милионер ще поръчам от пининфарина да ми направят гтв с кръгли стопове и леки козметики по броните...[/quote:11i76jlp]
Браво, пич, високо се целиш! :clap2:
Само гледай да не си го поръчаш комби :lol: !

marian
27-11-2007, 19:59
Статията е мн.яка