PDA

View Full Version : Удариха ми алфичката ..........



TS
13-11-2007, 01:23
:cry: На коня един ме удари отзад,Замина ми бронята,генерацията се отакчи,а и кората под резервоара се счупи.
Ебати на дрегера на тоя артист му отчете 1.39промила.. :roll: Аз не пия ,само по празници,пък и никога не карам пил.
Интересуваме от къде мога да си намеря въпросната кора която е под резервоара,и приблизително колко струва задната броня.Имам каско но изобщо няма да чакам,искам да си я оправя в най-скоро време.
Ако някои може да ми помогне от към информация ще съм му много благодарен.

santo_traficante
13-11-2007, 07:56
.Имам каско но изобщо няма да чакам,искам да си я оправя в най-скоро време.
я ходи при застрахователя и си заведи щетата :idea: надявам се си изчакал куките да ти напишат протокол и да му вдигнат книжката на трупчета на оня тупан дето пие и кара :twisted:
да плати един ремонт :twisted:

rtfm
13-11-2007, 08:00
Явно ги е изчакал щом е разбрал че е с 1.39 промила. И моя съвет е заведи си щетата и Отиди при италянеца за бронята и кората.

Alexanderbb
13-11-2007, 08:25
Добре дошъл в клуба. Аз не мога да разбера как такава голяма кола със сумати светлини все отзад я удрят. Аз засега имам 3 посещения в багажника.
А колегите казват правилно, първо при застрахователя за оглед после поправяш колата. И погледни дали не са криви и ламарините под бронята.
После един съвет от опит. Като слагаш новата броня я закачи само на горните болтове а долните не ги слагай. Много ще ти е от полза ако те нацелят пак.
А кората :( ми аз от една година не мога да си намеря такава

santo_traficante
13-11-2007, 08:34
Добре дошъл в клуба. Аз не мога да разбера как такава голяма кола със сумати светлини все отзад я удрят. Аз засега имам 3 посещения в багажника.
А колегите казват правилно, първо при застрахователя за оглед после поправяш колата. И погледни дали не са криви и ламарините под бронята.
После един съвет от опит. Като слагаш новата броня я закачи само на горните болтове а долните не ги слагай. Много ще ти е от полза ако те нацелят пак.
А кората :( ми аз от една година не мога да си намеря такавас твоя късмет си направо и за теглич :lol:

Alexanderbb
13-11-2007, 08:38
какъв теглич, по-скоро буфери като на локомотив

bass
13-11-2007, 12:01
И аз съм в тоя клуб - в деня, ПРЕДИ да завали снега, един младеж 84 набор ме натресе изотгъзнем :-/

niki-25
13-11-2007, 12:15
.Имам каско но изобщо няма да чакам,искам да си я оправя в най-скоро време.
я ходи при застрахователя и си заведи щетата :idea: надявам се си изчакал куките да ти напишат протокол и да му вдигнат книжката на трупчета на оня тупан дето пие и кара :twisted:
да плати един ремонт :twisted:
Незнам дали застрахователите ще му платят докато онзи не си получи наказателното постановление,защото над 1.2 се води бързо полицейско производство,и докато не му връчат постанолението застрахователите не изплащат щети.

lyuli
13-11-2007, 12:17
[quote=TS].Имам каско но изобщо няма да чакам,искам да си я оправя в най-скоро време.
я ходи при застрахователя и си заведи щетата :idea: надявам се си изчакал куките да ти напишат протокол и да му вдигнат книжката на трупчета на оня тупан дето пие и кара :twisted:
да плати един ремонт :twisted:
Незнам дали застрахователите ще му платят докато онзи не си получи наказателното постановление,защото над 1.2 се води бързо полицейско производство,и докато не му връчат постанолението застрахователите не изплащат щети.[/quote:3bku5kgp]

важното е да я опишат щетата, после той може и сам да си я направи, ако бърза....

nicks1
13-11-2007, 14:54
При Каско няма такова нещо. Отиваш и си завеждаш щетата. След това зависи колко ти е сериозен застрахователя. От една седмица до.........

nasty
13-11-2007, 15:25
Май изчисляват плащат и после те си взимат парите....
Иначе все 155-ци си харесват тия хаймани като гледам :D

TS
13-11-2007, 16:27
Всичко е ок,количката си има всичко.Остана само бронята да се пръсне. :D

santo_traficante
13-11-2007, 16:42
[quote=TS].Имам каско но изобщо няма да чакам,искам да си я оправя в най-скоро време.
я ходи при застрахователя и си заведи щетата :idea: надявам се си изчакал куките да ти напишат протокол и да му вдигнат книжката на трупчета на оня тупан дето пие и кара :twisted:
да плати един ремонт :twisted:
Незнам дали застрахователите ще му платят докато онзи не си получи наказателното постановление,защото над 1.2 се води бързо полицейско производство,и докато не му връчат постанолението застрахователите не изплащат щети.[/quote:17u0dgdy]оо плащат няма грижа :lol: мен ме удари един с "употреба" платиха ми по каско без грижа :lol: а на оня му отпада ГО и ще трябва да заплати щетите той..да си го съдят български имоти :lol: като е пил не му важат застраховките :D

Furious 155
13-11-2007, 23:56
Всичко е ок,количката си има всичко.Остана само бронята да се пръсне. :D

Офтипик, но ме интересува кората под резервоара откъде я намери? На моята я няма откакто я имам. С новото купе съм, ако имат разлики де!