PDA

View Full Version : Някой имали....



krasy k
13-11-2007, 16:52
Колети,сигурно съм досаден,но вече ми писна от пишман майстори в регион Ловеч и Плевен.Имам някакъв проблем с предницата / скърца,тупка/ и никой неможе да каже какво е.Размествах гуми,"яздих" се на амортисьорите,правихме какви ли не тестове и нищо....Ходих къде ли не и и всеки майстор ми казва абсолютно различни неща.Само един излезе коректен и ми каза,че му трябва схема на предницата/той я нямал????/,за да не си прави експерименти да сменя по метода на изключването. Та на основното:ако някой има схема да ми я прати или поне да каже откъде да я изтегля и да я занесе на гаражния майстор,дето се врече да ми стегне колицата.Благодаря предварително!!!

Novachev
13-11-2007, 18:50
Може да са тампони на горни носачи най често те скърцат може да е от тампоните на долните носачи или от тампоните на стабилизаращта щанга кофти е че трудно се разбират защото при проверки със щанги натискане и прочие изглеждат здрави.
Има търсачка там има изписано МНОГО

vovata
13-11-2007, 19:57
За тупкането - тампони на стабилизаращта щанга :!:

krasy k
13-11-2007, 20:54
ОК,ако правилно съм ви разбрал да му кажа да ми смени всички тампони.Един майстор ми казваше на носачите,друг на стаб. щанга...Добре колеги,сменям всички тампони и дано се размине само с това!Чао и благодаря!

Novachev
13-11-2007, 21:27
Ти добре си решил да ги взимаш ама са си бройка 3 на долен 2 на горен по 2 10бр + 2 на стаб щанга общо 12 и ако смяташ да я караш колата е хубаво да потърсиш качествени тампони. а пък те са по скъпи.

Novachev
13-11-2007, 21:30
Пък за тропането може да има други причини, тампони амортисьори самите амортисьори може да тропат или рейката.

Stefan84
14-11-2007, 09:42
и при мен сега като застудя взе да скърца като каруца :? струва ми се че е някаде отзад :roll: дали ще са тампони :?: