PDA

View Full Version : Най-опасните коли за 2007 г.



lyuli
16-11-2007, 13:37
Нама ни в челната десятка на най-опасните коли !!!!!!!!!
ето кои са там:
Nissan 350Z
Hyundai Accent,
Toyota Matrix/Pontiac Vibe,
Kia Rio,
Chevrolet Aveo и
Suzuki Reno/Forenza.
На 11-о място е Ford Focus,
следван от Jeep Liberty,
Dodge Dakota,
Chevrolet Cobalt/Pontiac G5,
Nissan Xterra,
Saturn ION,
Chrysler PT,
Honda S2000,
Toyota Scion tC и
Mazda3.
и целия материал: http://news.automedia.bg/read/2361.html

SFINKS
16-11-2007, 14:14
като гледам моделите тази статистика е валидна само и единствено за USA

Гарантирам ти че ако статистиката е за Италия примерно , Алфа ще е в класацията :wink:

proper
16-11-2007, 14:15
"Например Nissan 350Z има около два пъти по-голямо ниво на смъртност от средното за спортните коли. Причината е, че моделът е част от група превозни средства, които обикновено се карат от по-млади, с по-малък опит или с по-рисково поведение шофьори, а не някакъв дефект на колата, пояснява Ръс Рейдър от Insurance Institute for Highway Safety (IIHS)"

Просто тъпо са озаглавили статията........по тази логика каруцата на пра-пра-пра дядо ми (ако е имал) е най-сигурното возило....щото я кара спокоен и възрастен човек...... а шофьорите на Алкайда са най-слабите шофьори понеже има голяма смъртност.......:):):) Шегувам се разбира се :):):)

Naso
16-11-2007, 15:44
Тойота виждам, вече са в класацията :)

proper
16-11-2007, 15:53
Тойота виждам, вече са в класацията :)

:):):):):)

SFINKS
16-11-2007, 16:27
напълно нормално , TOYOTA е на първо или второ място по продажби в USA :wink:

а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град

Mury
16-11-2007, 16:30
напълно нормално , TOYOTA е на първо или второ място по продажби в USA :wink:

а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град

Ти май вече трябва да се пренасочиш към друг форум ми се струва :idea: :idea: :idea:

SFINKS
16-11-2007, 16:32
:spam:

cvetelin
16-11-2007, 16:38
напълно нормално , TOYOTA е на първо или второ място по продажби в USA :wink:

а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град

Ти май вече трябва да се пренасочиш към друг форум ми се струва :idea: :idea: :idea:

ми покажи му посока ... и ко пренасочвай:)

Gogata
16-11-2007, 16:41
напълно нормално , TOYOTA е на първо или второ място по продажби в USA :wink:

а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град

Пич,не мислиш ли,че нещо взе много да ги прехвалваш тези Тойоти?! :idea: Аз като човек работил в сервиз на Тойота мога да кажа много истини за тези коли... Купил си си нова кола-хубаво,ама постоянно да се хвалиш колко велики били Тойота,вземи почини малко,а? :wink:

Mury
16-11-2007, 16:41
напълно нормално , TOYOTA е на първо или второ място по продажби в USA :wink:

а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град

Ти май вече трябва да се пренасочиш към друг форум ми се струва :idea: :idea: :idea:

ми покажи му посока ... и ко пренасочвай:)

Ко да му я показвам,той и без това,откакто влиза в този форум,друго освен спор или спам не е написал :idea: :idea: :idea: Посоката е ясна,ма незнам дали феновете на Тойота имат форум,а имат е са видех :twisted:

Naso
16-11-2007, 16:42
... а там Алфа сигурно има по 2-3 във всеки по-голям град


Те и Ферари-тата са горе долу толкова...

SFINKS
16-11-2007, 16:45
Кога пък съм хвалил Тойота ?????/ айде намери един пост дето съм бил хвалил Тойота

Тука никой май не вдяна смисъла на спора по тая тема
написах че така направена статистиката е валидна за USA ... и че не е меродавна за Европа или за Италия примерно

ай сектир от спамери

Mury
16-11-2007, 16:52
И кво като не е меродавна,нали повечето от тези коли се продават и в Европа :idea: :idea: демек всеки си прави сам изводите :idea: :idea: :idea:

SFINKS
16-11-2007, 17:00
въпрос :
кой от тези модели се продава толкова масово в Европа че да има достатъчно катастрофи с него и да влезе в челните места на подобна класация :

Nissan 350Z
Toyota Matrix/Pontiac Vibe,
Suzuki Reno/Forenza. ,
Jeep Liberty,
Dodge Dakota,
Chevrolet Cobalt/Pontiac G5,
Nissan Xterra,
Saturn ION,
Chrysler PT,
Honda S2000,
Toyota Scion tC

отговор :
нито един

да ви прави впечатление че в тази класация няма нито един наистина масов автомобил в Европа като : Фолцваген,Опел,Фиат , МБ , БМВ , АУДИ,АЛФА РОМЕО и така нататък .......

ето това беше смисъла на това което казах в предните постове и което никой не разбра :wink:

Mury
16-11-2007, 17:18
Радиото си е радио,са казали хората,на всека манджа похлупак :idea: :idea: :idea:

SFINKS
16-11-2007, 17:21
ся па радио....
може би понеже няма нищо смислено с което да да отговориш на предният ми изключително конкретен пост и въпрос че става въпрос за коли дето нямат нишо общо с Европа ..

lyuli
16-11-2007, 20:47
въпрос :
кой от тези модели се продава толкова масово в Европа че да има достатъчно катастрофи с него и да влезе в челните места на подобна класация :

Nissan 350Z
Toyota Matrix/Pontiac Vibe,
Suzuki Reno/Forenza. ,
Jeep Liberty,
Dodge Dakota,
Chevrolet Cobalt/Pontiac G5,
Nissan Xterra,
Saturn ION,
Chrysler PT,
Honda S2000,
Toyota Scion tC

отговор :
нито един

да ви прави впечатление че в тази класация няма нито един наистина масов автомобил в Европа като : Фолцваген,Опел,Фиат , МБ , БМВ , АУДИ,АЛФА РОМЕО и така нататък .......

ето това беше смисъла на това което казах в предните постове и което никой не разбра :wink:

дори и да е щатска тая класация, там се карат доста Фолцваген, МБ , БМВ , а те не присъстват в нея.............. така че пак си правете изводите

Dexer
16-11-2007, 20:56
ц-ц-ц, е не го оставихте човека н аспокойствие да си хортува по темите и туй то..... :hehehm:

odisey
16-11-2007, 22:59
А бе оставете човеко на мира само го храните :!:

VFTI
18-11-2007, 20:32
А бе оставете човеко на мира само го храните :!:

Да трябва и да го поят :spiteful: :spiteful: :twisted: :twisted: А одисей :P

П.П
Не се сдържах :oops:

А сами може да видите сектантсвото към тойота в някои постове в тази тема:

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... c&start=15 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=15641&postdays=0&postorder=asc&start=15)

odisey
19-11-2007, 01:53
Е да ма в случая не беше казал нищо ... както и да е тойотите имат място в нашия форум само в раздела продава 8)