PDA

View Full Version : Малко DRIFT :)



ramore
19-11-2007, 16:10
Кво ще кажете момчета, айде да използваме хубавото зимно време и да се попързаляме някъде с колите из София , голямо шоу ще стане а и нема да се набутаме откъм гуми :D . Да направим на някой полигон или писта незнам къде интрига или някои преход наблизо с повече завои :D. С повече внимание ще се прибереме весели и здрави ! Ако има навити казвайте !

Mury
19-11-2007, 18:29
или някои преход наблизо с повече завои

За това трябва пътят да е затворен,иначе знам че на Плана затварят вечер някакъв път и ходят много луди глави да карат там :twisted: :twisted: :twisted: Доста рали пилоти плюс много любители :wink:

100letov
19-11-2007, 19:53
Аз сигурно ще съм по Витоша тая вечер... 8)

ramore
20-11-2007, 19:21
Къде е т'ва Плана че нишо не ми говори, ако нема къде другаде да ходим там да видим за какво става въпрос. Пък ако се ходи и към Витоша нема да е лошо

Venci
21-11-2007, 01:36
Аз ходя на обръщалото на рейсовете на Хладилника. Всяка вечер минавам от там за няколко врътки, че ми е на близо. Иначе пред НИМ е добра идея или, ако някой каже как е паркинга пред Симеоновския лифт.

Abarth
21-11-2007, 10:23
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

търтей
21-11-2007, 10:25
Аз ходя на обръщалото на рейсовете на Хладилника. Всяка вечер минавам от там за няколко врътки, че ми е на близо. Иначе пред НИМ е добра идея или, ако някой каже как е паркинга пред Симеоновския лифт.

пред ним е пълно със секви паркирали ебаисти и прочее паплач и не е мноо удобно

иначе снощи напраих неколко 360 баш там :lol:

Venci
21-11-2007, 13:09
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

търтей
21-11-2007, 13:16
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

за обръщалото на автобусите говори

Mury
22-11-2007, 10:11
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

за обръщалото на автобусите говори

Ми найшширокото място там си е баш на златните мостове-спирката на рейсовете,но хич не е малко а е някъде около 10км. нагоре :idea: :idea: :idea:

търтей
22-11-2007, 10:12
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

за обръщалото на автобусите говори

Ми найшширокото място там си е баш на златните мостове-спирката на рейсовете,но хич не е малко а е някъде около 10км. нагоре :idea: :idea: :idea:

мани от тия връткащите се човек не мое се усамоти :lol: :lol: :lol:
якя мъка :lol: :lol: :lol:

botsos
22-11-2007, 10:16
[quote=Abarth]На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

за обръщалото на автобусите говори

Ми найшширокото място там си е баш на златните мостове-спирката на рейсовете,но хич не е малко а е някъде около 10км. нагоре :idea: :idea: :idea:

мани от тия връткащите се човек не мое се усамоти :lol: :lol: :lol:
якя мъка :lol: :lol: :lol:[/quote:1fdzjf6x]

Ти дом нямаш ли си бре?! :lol:

П.С. Аз викам да се хванем някой ден и да отидем до полигона, който се намира между Панчарево и Кокаляне......

mim
22-11-2007, 10:23
Бобии, ако на полигона има лед, то и по пътя ще има
слизането на там лесно, ама после ще можеш ли се изкатери до цивилизацията :devil: :roll2:

botsos
22-11-2007, 10:44
Бобии, ако на полигона има лед, то и по пътя ще има
слизането на там лесно, ама после ще можеш ли се изкатери до цивилизацията :devil: :roll2:

Като не успееш да се изкатериш до цивилизацията..... включваш на бензин и се изкатерваш... ХАХАХАХАХА

П.С. Ако и тва не помогне - звънкаш на търтейчо да те изтегли с локомотива.....

Venci
22-11-2007, 10:45
Аз снощи открих перфектното място за връткане, но не казвам къде е преди да му се нарадвам :static: :hehe: :Tease: . ИиИиииискааааамммм сняяяяяяяяг !!!!

Abarth
22-11-2007, 11:11
На Витоша е най-добре,след табелата за копитото,като се продължи направо се стига до едно огромно като площадче,на което се събира яко народ и се сучат :)

Колко след табелката? Май говориш за Златните мостове чак?

за обръщалото на автобусите говори

Ми найшширокото място там си е баш на златните мостове-спирката на рейсовете,но хич не е малко а е някъде около 10км. нагоре :idea: :idea: :idea:
Дам,на мене ми се стори малко,иначе точно обръщалото на автобусите е :lol:

Abarth
22-11-2007, 11:12
Аз снощи открих перфектното място за връткане, но не казвам къде е преди да му се нарадвам :static: :hehe: :Tease: . ИиИиииискааааамммм сняяяяяяяяг !!!!
:x :x :x

odisey
22-11-2007, 16:03
мани от тия връткащите се човек не мое се усамоти :lol: :lol: :lol:
якя мъка :lol: :lol: :lol:

Някой май е ходил по кърска любов :roll:

търтей
22-11-2007, 16:05
мани от тия връткащите се човек не мое се усамоти :lol: :lol: :lol:
якя мъка :lol: :lol: :lol:

Някой май е ходил по кърска любов :roll:

ц
чета ницше на спокойствие просто

MUROMAN
24-11-2007, 10:49
стига чете - требе и де се иебе.ке те удари некоя буква по челото и ще станат еднакви веждичките. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

rijko
04-12-2007, 01:44
Хмм и как се вартката ,гледаите докато се враткате да не спукате гума :baby_bringin: