PDA

View Full Version : Сервиз в старазагорска област?



buldan
20-11-2007, 00:26
Някой би ли ми казал за качествен сервиз в Казанлък, Ст. Загора или региона, където да си закарам алфата, да ми направят качественна диагностика, да сменя ремъци и консумативи и естествено ако има проблем - да бутнат, без да се ядосвам после че са ми направили други вреди. Знам че има адрес на сервиз в Ст.Загора и ще съм радостен ако някой сподели впечатленията си от него. Благодаря ви!

kish4o
21-11-2007, 15:54
да ти кажа честно в сервиза на алфа и фиат в Стара загора майсторите са като във всеки друг сервиз :) Само че там идва вече другото - $$$$$
Цените им са доста завишени. Ако ходиш там първо провери за няколко места за чатите и тогава отиваи да ти ги сменят.ще ти дам един номер да звъннеш за частите за алфа -042/630065 - Аутопетролиум се казва магазина :)

Proper
пиши на кирилица колега!!!

elenkov
21-11-2007, 16:08
da ti kaja 4estno v serviza na alfa i fiat v stara zagora maistorite sa kato vyv vseki drug serviz :) Samo 4e tam idva ve4e drugoto - $$$$$
Cenite im sa dosta zavisheni. Ako hodish tam pyrvo proveri za nqkolko mesta za 4atite i togava otivai da ti gi smenqt.shte ti dam edin nomer da zvynnesh za 4astite za alfa -042/630065 - Autopetrolium se kazva magazina :)


Пиши на крилица . Прочети правилата на форума ..

поздрави

buldan
23-11-2007, 00:49
da ti kaja 4estno v serviza na alfa i fiat v stara zagora maistorite sa kato vyv vseki drug serviz :) Samo 4e tam idva ve4e drugoto - $$$$$
Cenite im sa dosta zavisheni. Ako hodish tam pyrvo proveri za nqkolko mesta za 4atite i togava otivai da ti gi smenqt.shte ti dam edin nomer da zvynnesh za 4astite za alfa -042/630065 - Autopetrolium se kazva magazina :)
Благодаря за инфото. Като за начало мисля само да сменя ремъците, филтрите и маслото, но все още се чудя къде да го направя. И следкато никой нищо не казва за Стара Загора - май ще трябва да отскоча до Пловдив и без това там имам доста познати, които смятам да посетя. :roll:

dakata
23-11-2007, 17:14
Колега,аз си карах Алфата в този сервиз на диагностика и съм много доволен и няма да я закарам другаде щото първо софтуера на компа им е специално за Алфа... :wink: ,скъпи са само оригиналните части ако държиш да са такива иначе можеш да си поръчаш и по евтини,та според мен не се разхождай чак до Пловдив,ако те интересува още нещо кажи ще ти съдействам шефа на сервиза ми е приятел :D

buldan
23-11-2007, 22:25
Колега,аз си карах Алфата в този сервиз на диагностика и съм много доволен и няма да я закарам другаде щото първо софтуера на компа им е специално за Алфа... :wink: ,скъпи са само оригиналните части ако държиш да са такива иначе можеш да си поръчаш и по евтини,та според мен не се разхождай чак до Пловдив,ако те интересува още нещо кажи ще ти съдействам шефа на сервиза ми е приятел :D
Нали не ги препоръчваш само защото шефът им ти е приятел?
Колко струва да кажем диагностиката? Смяна на ремъци? :?: :?: :shock:

dakata
24-11-2007, 21:19
точно за това ти ги препоръчвам,щото знам,че няма да те излъжат.Мисля,че диагностиката беше към 25лв,а ремъците незнам щото още не съм ги сменял :)

kish4o
26-11-2007, 15:15
Извинявам се това с кирилицата :) а относно за ремъците ами смянх преди една година и ангренажен ремък с двете ролки ми беше 270 лева с майсторлъка. Много ми се видяха ама дадох ги какво да правя. Та така а диагностиката наистина е 25 кинта. Дано да съм ти помогнал с тази информация

nmushnikov
03-12-2007, 16:16
здраевйте колеги! ако става дума за сервиза на "Примотек" в Стара Загора, аз съм много доволен от момчетата там. Винаги са отзивчиви и в магазина, и в сервиза. аз съм им редовен клиент там още откакто са отворили, познаваме се вече с тях. а относно магазина на Аутопетролиум - не съм доволен от тях още откакто имах Типо, то беше отдавна. Утре влизам в сервиза за смяна на долен носач :evil: , който обаче си купих от Пловдив (на Ас Метал - 150 лв.). Надявам се пак да се справят добре. А относно ценоте им - все пак не са квартален гараж, а и не мисля, че взимат по-скъпо от други сервизи в града (тествано е), а съм обиколил доста с тази кола. Там поне ще ти кажат дали могат да се справят или не, докато другаде могат да искт да се учат на твоята кола. Ако ви трябват телефоноте им, само кажете, а може и да ви заведа :lol:

ne0
03-12-2007, 16:23
Някой би ли ми казал за качествен сервиз в Казанлък, Ст. Загора или региона, където да си закарам алфата, да ми направят качественна диагностика, да сменя ремъци и консумативи и естествено ако има проблем - да бутнат, без да се ядосвам после че са ми направили други вреди. Знам че има адрес на сервиз в Ст.Загора и ще съм радостен ако някой сподели впечатленията си от него. Благодаря ви!

намесвам се тъй като смя да кажя, че съм запознат с доста сервизи а и съм наполовина от Казанлък. Брат повярвай за тия манипулации ще ти излезе по-ефтино да се разходиш до Бобо в Екстрийм Тунинг и ще си спокоен. Странно но е истина. Аз колите си ги карам от Бургас там. Па на теб ти е близо... тъкмо ще дойдеш по Ботевградско шосе.

KGB
03-12-2007, 17:06
В Стара Загора на пътя за летището има магазин на Фиат/Алфа, мисля и сервиз...това е официален представител, ако не се лъжа.

Пробвай там.

Ако ти се разкарва чак до София, може да посетиш АутоИталия официалния представител на Алфа или ВантоТрейд, който също се официален сервиз според книжката на Алфа Ромео.

Във ВантоТрейд може да ти съдействаме да ти обърнат специално внимание.

Ако имаш допълнителни въпроси казвай :wink:

stefan156
04-12-2007, 14:38
Обслужването е ужасно!!! Отидох за втори път да сменя маслото си там, повече няма да ида. Продават части на които не пише даже произхода. Не разбирам мн мн от автомобили за това ползвам други хора с мен. Също нямаха едни медни дифтонги които се ползват за масления филтър, марзеше ги да идат и да купят и ми сложиха старата. Да не говорим, че до сега като ида и съм единствената италянска кола там, имах също чуството , че за пръв път в живота си виждат алфа, половин час се извъртат за да махнат долната кора предполагам че Мушников е ходил когато е имало компетентни майстори и ги е нямало при моето посещение. Ако не си намерил още добър майстор мога да ти препоръчам един, според мен е доста надежден, пиши едно Л.С.

KGB
04-12-2007, 15:31
Обслужването е ужасно!!! Отидох за втори път да сменя маслото си там, повече няма да ида. Продават части на които не пише даже произхода. Не разбирам мн мн от автомобили за това ползвам други хора с мен. Също нямаха едни медни дифтонги които се ползват за масления филтър, марзеше ги да идат и да купят и ми сложиха старата. Да не говорим, че до сега като ида и съм единствената италянска кола там, имах също чуството , че за пръв път в живота си виждат алфа, половин час се извъртат за да махнат долната кора предполагам че Мушников е ходил когато е имало компетентни майстори и ги е нямало при моето посещение. Ако не си намерил още добър майстор мога да ти препоръчам един, според мен е доста надежден, пиши едно Л.С.

Това за кой става на въпрос?Кой сервиз тоест?

nmushnikov
05-12-2007, 09:28
вчера си взех колата от там - сменях долен носач и правиха стабилизиращата щанга, отново не ме подведоха. досега не съм имал проблемите на Стефан156, а може би е трябвало да настояваш да ти я сменят( дифтонгата) :!: става дума за сервиза на Примотек в Кольо Ганчев, срерщу бензиностанция Зара.

kish4o
08-12-2007, 13:53
Те свестни момчетата там, ама май наистина малко ги домързява :) иначе стабиляги

nmushnikov
09-12-2007, 07:52
хм, май има нещо такова! искат сръчкване от време на време. :wink: