PDA

View Full Version : Лоша новина откраднаха ми Алфа-та :(



elenkov
23-11-2007, 13:27
Вечерта на 22 срещу 23 ноември се прибрах към 01;00 и паркирах алфата пред блока като съм убеден че заключих и пуснах алармата.А някой в най-голямата мъгла, някой олигофрен .. ми е откраднал алфата .. тази която ми е в подписа .. сега се връщам от 3-то РПУ като подадох молба за откраднат автомобил давах обяснения и прочие ... Ако някой я види случайно някъде моля да ми се обади 0896 69 77 41 Ники рег: номер СА 9202 АН
тъмно черен графит цвят .. с оригинални тазове ... това е което мога да кажа .. като инфо за колата. Просто съм потресен .. ще помоля ако някой има някаква информация за автомобила да ми се обади без значение в колко часа..

поздрави :brickwall: :censored: :bad_evil:

bass
23-11-2007, 13:34
Провери ли все пак на паркинги и гаражи? Напоследък гражданството се е изнервило и звънят на паяците като чуят аларма нощно време... около старата работа няколко пъти дигаха правилно паркирани коли по сигнал на неква пенсионерка, както се оказа после.

marian
23-11-2007, 13:35
Гадна работа.Колега застраховка нямаш ли?

elenkov
23-11-2007, 13:39
Провери ли все пак на паркинги и гаражи? Напоследък гражданството се е изнервило и звънят на паяците като чуят аларма нощно време... около старата работа няколко пъти дигаха правилно паркирани коли по сигнал на неква пенсионерка, както се оказа после.

не не .. няма начин да е там .. поради простата причина че в блока в който живея е блок на МВР и другите около нас също .. и тука никога не е идвал паяк .. + това бях на паркинга редом с другите коли .. и няма как да е идвал паяк.

пздр

elenkov
23-11-2007, 13:40
Гадна работа.Колега застраховка нямаш ли?

изтекла е преди 2 месеца .. тя не е застрахована на голяма сума . 2500 лв .. как и да е .. дано я намерят МВР ..

търтей
23-11-2007, 13:45
много гадно:(
ще се озрътаме

bass
23-11-2007, 13:47
Кофти... с масовизацията на марката много зачестиха и посегателствата, сякаш...
Дотук с "Бе кой краде алфи?"

pr_00f
23-11-2007, 14:55
Егати и простотията честно :(
Мойте съболезнования колега.

А иначе мен ако питате в гъстата мъгла не са видяли какво крадат и са я помислили за немска :(

Alexanderbb
23-11-2007, 15:23
Егати какво доживяхме. Да крадът италиянски коли на по 15 години. Това не е било от времето на мутрозастраховането.

elenkov
23-11-2007, 16:42
Егати какво доживяхме. Да крадът италиянски коли на по 15 години. Това не е било от времето на мутрозастраховането.

или някой ми има зъб .. или някой наистина е много тъп да краде кола на 15 год найстина не знам какъв му се е видяло ,но се надявам колата да се намери искренно :!:

поздрави

ParisWind
23-11-2007, 17:18
Баси простотията честно колега:( И в Пловдив ще се озартам за софийската Алфа :( Сажалявам много и стискам палци МВР да си сваршат работата!

elenkov
23-11-2007, 17:22
Баси простотията честно колега:( И в Пловдив ще се озартам за софийската Алфа :( Сажалявам много и стискам палци МВР да си сваршат работата!

Мен баща ми е полицай .. и вика ще задействам нещата до колкото мога .. но като знам как ни е схемата .. чак след 1-2 седмици ще почнат да търсят .. е до тогава .. може да не я видя повече ..

поздрави

proper
23-11-2007, 17:24
освен ако не е била в перфектно състояние се съмнявам да е за части зета......
Къде ти беше застраховката колега....която ти е изтекла имам предвид????? почти сигурно знаят къде е колата...нищо не се дига просто ей така без да се пита където трябва или поне след това се отбелязва.... но ти е ясно че ще ти искат пари.... абе грозна работа...
Веднъж застрахована кола не може да излезе от системта.... единични са слуваите.... даже 2 месеца си е много направо... такава ни е държавата безумна....

elenkov
23-11-2007, 17:28
освен ако не е била в перфектно състояние се съмнявам да е за части зета......
Къде ти беше застраховката колега....която ти е изтекла имам предвид????? почти сигурно знаят къде е колата...нищо не се дига просто ей така без да се пита където трябва или поне след това се отбелязва.... но ти е ясно че ще ти искат пари.... абе грозна работа...
Веднъж застрахована кола не може да излезе от системта.... единични са слуваите.... даже 2 месеца си е много направо... такава ни е държавата безумна....

в алианз беше .. иначе колата беше без грешка .. даже бях решил компресор да монтирам .. и такива глупости .. си намирам адреналин само .. сега всичките ми планове пропаднаха .. мога само да чакам някой да ми се обади и да ми каже .. колата ти е еди къде си носи парите ... мога само да се надявам

поздрави

търтей
23-11-2007, 17:30
стискаме палци да се намери :)

marian
23-11-2007, 17:32
Сигурно ще те мародерстват за пари.Тьпа дьржава без закони

proper
23-11-2007, 17:33
дано дано се намери..... днеска от както прочетох тука се оглеждах цял ден ама.... дай боже..

П.С. а твоята има ли код на ключа колега???

elenkov
23-11-2007, 17:35
Сигурно ще те мародерстват за пари.Тьпа дьржава без закони

ще се радвам ако ме мародестват чесно ... защото си искам колата .. знам че нямам какво да и ремонтирам .. качваш се и караш .. сега ако трябва нова .. даи взема.. и всичко на ново .. ще ми се прис.ре

как и да е дано се обадят тея отрепки .

поздрави

elenkov
23-11-2007, 17:36
дано дано се намери..... днеска от както прочетох тука се оглеждах цял ден ама.... дай боже..

П.С. а твоята има ли код на ключа колега???

мерси за разбирането .. и идеята че си се озъртал насам натам ..

поздрави

П.С. не клиуча е железарка .. имам 3 оригинални .. и нито един няма код .. те за това са я запали ли сигурно супер лесно .. :(

elenkov
23-11-2007, 17:41
сорри за офф-а .. ама направо ме върнаха в първи клас тея отрепки .. :calc: :cussing:

поздрави

piqnica
23-11-2007, 17:57
Ми то си е за нерви :cry: да им изсъхнат пръстите на такава смрад. А тва ако го хванеш.. само на оня свят могат да му съчувстват..

mboge
23-11-2007, 18:12
Ще се оглеждаме и тук по нашия край не са малко джамбазите каква ти беше регистрацията

EDIT : Видях ти номера и телефона ако забележа нещо ще свиркам

Abarth
23-11-2007, 18:42
Егати какво доживяхме. Да крадът италиянски коли на по 15 години. Това не е било от времето на мутрозастраховането.

или някой ми има зъб .. или някой наистина е много тъп да краде кола на 15 год найстина не знам какъв му се е видяло ,но се надявам колата да се намери искренно :!:

поздрави
Бате не мога да повярвам :shock: В коя застрахователна компания е била застрахована колата :?: Едит:сега видях алианц,стискам палци да се намери,направете всичко възможно,страшно гадна случка :cry:

MainaCore
23-11-2007, 18:59
Ужас. Супер гадна работа....

ПС: Колега пусни снимки да се озъртаме навсякъде....из цяла България

AlfaRomeo
23-11-2007, 21:35
Басии историите дето стават !Братче за кво да ти крадът колата,направо немога да го проумея разбирам да е някои скъпа,от нея пари да искарат те намерили ли....

Много шибана история,успех колега дано намерят колата !

maluk
23-11-2007, 21:37
тва не е страна,
тука ако може нищо да си нямаш и обичаш - най-добре
:not-fair:
дано си я върнеш :cry:

TaNo
23-11-2007, 21:51
На всяка цена ще се оглеждам в пловдив за нея записал съм номера и ако имаш пусни някоя снимка да е видим да е запомним.. дано се открие

elenkov
23-11-2007, 22:05
На всяка цена ще се оглеждам в пловдив за нея записал съм номера и ако имаш пусни някоя снимка да е видим да е запомним.. дано се открие

.. ето

поздрави

nastybg
23-11-2007, 23:10
Много кофти колега, нещо май зачестиха кражбите(от всякакъв род) ... все пак ще се оглеждам, но не ти ли се обадят за пари по-добре се примири :cry: :cry: :cry:


Басии историите дето стават !Братче за кво да ти крадът колата,направо немога да го проумея разбирам да е някои скъпа,от нея пари да искарат те намерили ли....

Еми не крадат скъпа кола по две причини :
1. Не всеки крадец е толкова в час и напред с технологийте да отвори и запали някоя 166, 147, 169 и т.н., а при 155 е доста по-лесно и бързо за съжаление :(
2.Ако открадне някоя доста скъпа кола, то тая кола не е купена от събирания и собственика ще се потруди да си я намери ...
и 3-то, което тук е частен случай, е че застраховката е изтекла това им показва, че застрахователите няма да пускат връзки и хора(а те имат доста)да я търсят ... :?
Затова си трябва застраховка по-малка вероятност(поне така съм забелязъл, явно ги е страх от застраховатери) да я откраднат :!:

fred
23-11-2007, 23:39
тва не е страна,
тука ако може нищо да си нямаш и обичаш - най-добре
:not-fair:
дано си я върнеш :cry:


Дано се намери, ама ако мислиш, че само тук се крадат коли, много се лъжеш, и то в пъти повече- в Италия, Франция а и добрата стара Англия /бог да пази кралицата :tank: /.
Може и някой да я взел да се повози и да излезе след някой ден.на тъста така дигнаха Фиата/дърто Уно/ от центъра, после го намери полицият в едно Софийско село.Нямаше му акУмУлатора само.

wasp
24-11-2007, 09:02
Гадна работа.Колега застраховка нямаш ли?

изтекла е преди 2 месеца .. тя не е застрахована на голяма сума . 2500 лв .. как и да е .. дано я намерят МВР ..

Тук ми се струва, че има някой със застрахователите намесен ... как пък изтекло каското и изведнъж я крадат :roll:

Furious 155
24-11-2007, 09:17
Гадна работа.Колега застраховка нямаш ли?

изтекла е преди 2 месеца .. тя не е застрахована на голяма сума . 2500 лв .. как и да е .. дано я намерят МВР ..

Тук ми се струва, че има някой със застрахователите намесен ... как пък изтекло каското и изведнъж я крадат :roll:

:thumbup: и аз си мисля подобно нещо!

Mind_Control
24-11-2007, 10:23
освен ако не е била в перфектно състояние се съмнявам да е за части зета......
Къде ти беше застраховката колега....която ти е изтекла имам предвид????? почти сигурно знаят къде е колата...нищо не се дига просто ей така без да се пита където трябва или поне след това се отбелязва.... но ти е ясно че ще ти искат пари.... абе грозна работа...
Веднъж застрахована кола не може да излезе от системта.... единични са слуваите.... даже 2 месеца си е много направо... такава ни е държавата безумна....

Като си я паркирам на съседната улица дали ще я намерят а :D Не го вярвам това за застраховките- някога може и да е било, ама сега...

nastybg
24-11-2007, 10:25
Тук ми се струва, че има някой със застрахователите намесен ... как пък изтекло каското и изведнъж я крадат :roll:
Аз си го обяснявам по друг начин ... застрахователите сигурно не оставят открадната кола непотърсена(даже си дават повече зор и от МВР, нали трябва да я плащат после) и затова си търсят кола с изтекла застраховка, поглеждат стикерчето и готово :roll: :roll: :roll:

IVO_GWM
24-11-2007, 10:42
Е ако имаш връзки в МВР провери и за някоя 155-ца наскоро
по-сериозно ударена, може някой да си е търсил донор...
- Иначе си е кофти работа :(
Стискам палци да се намери

proper
24-11-2007, 10:57
Тук ми се струва, че има някой със застрахователите намесен ... как пък изтекло каското и изведнъж я крадат :roll:
Аз си го обяснявам по друг начин ... застрахователите сигурно не оставят открадната кола непотърсена(даже си дават повече зор и от МВР, нали трябва да я плащат после) и затова си търсят кола с изтекла застраховка, поглеждат стикерчето и готово :roll: :roll: :roll:

стикерчето гледат само гастрольорите да знаят какво пипат и дали да рискува, а другите гледат после в жабката копието от полицата!!! някои не обръщат внимание на думите на агента си "това копие е за теб а това да седи в колата ти задължително"!!! никак не са случайни тези думи, много може да спестят...защото стикери секи може да си ложи..... аз до преди 2-3 години си държах копието в портфейла, но ме убедиха че не е добре за мен така!!!

Една прекрасна и спокойна държавица....
Дано има шанс колегата!!!

elenkov
24-11-2007, 11:18
Тук ми се струва, че има някой със застрахователите намесен ... как пък изтекло каското и изведнъж я крадат :roll:
Аз си го обяснявам по друг начин ... застрахователите сигурно не оставят открадната кола непотърсена(даже си дават повече зор и от МВР, нали трябва да я плащат после) и затова си търсят кола с изтекла застраховка, поглеждат стикерчето и готово :roll: :roll: :roll:

стикерчето гледат само гастрольорите да знаят какво пипат и дали да рискува, а другите гледат после в жабката копието от полицата!!! някои не обръщат внимание на думите на агента си "това копие е за теб а това да седи в колата ти задължително"!!! никак не са случайни тези думи, много може да спестят...защото стикери секи може да си ложи..... аз до преди 2-3 години си държах копието в портфейла, но ме убедиха че не е добре за мен така!!!

Една прекрасна и спокойна държавица....
Дано има шанс колегата!!!

аз моето винаги съм го държал в жабката .. но от както е изтелка сам свалил всички документи .. не мисля че е застрахователна акция .. едва ли ще се занимават с кола за 2000-3000 лева .. според мен е някоя отрепка .. дето му трябват час или де да знам .. за какво преди 3 год така бяха откраднали БМВ-то на баща ми .. и не можа да се намери .. след 2 години се обадиха че е в басейна на негован е извадено част от заднимцат... със регистрацията .. ако така стане и с мен ми вадят колата на част ще полудея ..

поздрави

maluk
24-11-2007, 11:19
тва не е страна,
тука ако може нищо да си нямаш и обичаш - най-добре
:not-fair:
дано си я върнеш :cry:


Дано се намери, ама ако мислиш, че само тук се крадат коли, много се лъжеш, и то в пъти повече- в Италия, Франция а и добрата стара Англия /бог да пази кралицата :tank: /.
Може и някой да я взел да се повози и да излезе след някой ден.на тъста така дигнаха Фиата/дърто Уно/ от центъра, после го намери полицият в едно Софийско село.Нямаше му акУмУлатора само.

за жалост не става дума само за колите, и мн по-скъпи неща губим.

kalata8
24-11-2007, 19:04
Колеги то е ясно че всички са замесини, едно време беше то с утрепките дето крадяха коли случайно. Сега няма нищо случайно, имам един приятел който имаше застрахован голф с каско и го спираше винаги на улицата, а комшията му със същия голф 3ка спрян вътре в двора на къщата му без каско беше откраднат, а на моя приятел с каското въобще не е бил пипнат. Имам и други случаи където моят агент дето при него си правя каското ми го направи в събота и нямаше как да се маркира колата, аз се чудех къде ще я слагам вечерта и той ми вика не се притеснявай никой няма да ти открадне колата тая вечер. Същото беше и с баща ми преди 3 години когато си взе форда от мото пфое с неплатена вноска на каското тоест не важеше и там казаха не се притеснявайте в понеделник ще я платите до тогава никой няма да я открадне. И неговите думи бяха добре ако все пак някой я открадне? Жената му каза "господине не се притеснявайте няма да ви откраднат колата през тези дни"!

cassillas
24-11-2007, 20:32
100% застрахователите са в играта, преди 3 години братовчет ми внесе първия WV Passat 5, V6 2,5 tdi 4motion 180кс. с чип светло кафяв салон рекаро навигации двд и каквото се сетиш още и му направи пълно каско и го остави на ПЛАТЕН паркинг и на 3-тия ден през ноща го задигнаха от паркинга. Минаха с него през бариерата и изчезнаха. Да ама нали има ПЪЛНО каско, да ама НЕ застрахователя вика-"каското покрива всичко ама тя колата е с временни номера още такаче не и кражба-съжаляваме :roll: "и се обадиха след 2 дни и искаха 30% от стоиноста 15 000лв.И братовчетми си плати като пич за наи-скъпия пасат в БГ-общо 60 000лв!!!

ПС Леле колега ужас да не се случва на никои, да им изцъхнат ръцете на мръсните копел*та!

fred
25-11-2007, 08:22
тва не е страна,
тука ако може нищо да си нямаш и обичаш - най-добре
:not-fair:
дано си я върнеш :cry:


Дано се намери, ама ако мислиш, че само тук се крадат коли, много се лъжеш, и то в пъти повече- в Италия, Франция а и добрата стара Англия /бог да пази кралицата :tank: /.
Може и някой да я взел да се повози и да излезе след някой ден.на тъста така дигнаха Фиата/дърто Уно/ от центъра, после го намери полицият в едно Софийско село.Нямаше му акУмУлатора само.

за жалост не става дума само за колите, и мн по-скъпи неща губим.



Вярно е, но това зависи и от нас, като общество.Принципа, че нищо не зависи и нищо да не правим ни води до това положение.Ако не си направим изводи, ще си се оплакваме по форуми и седенки :tv:

lan
25-11-2007, 10:21
Много кофти Колега,
Шибана работа в шибана държава...

jack112
25-11-2007, 18:05
Ще се оглеждам в Стара Загора и Казанлък.Дано я намериш

didko_boy
25-11-2007, 18:44
2 зорки очи и от мене колега ако е по улиците в стара загора ще я намерим успех и дано я намериш

VFTI
25-11-2007, 21:49
Бахти и аз не вярвам направо :shock: :shock: Какво са ги нападнали тия 155ци бре мамка му.. :? :? Че и моята копелетата искаха да вземат...

Наистина е факт, че много лесно се разбиват :? :? :? :?

А иначе мръсните застрахователи са виновни!! Те ги крадат за да могат да принуждават хората в бъдеще да плащат кинти за автокаско и да иуим пълнят гушите :x :x :x :x
Бахти и мизерията :cry: :x :x :x :x :x

Dexer
25-11-2007, 22:04
Според мен колата е открадната за части, никой не би рискувал толкова много за да я открадне и да я кара или продаде...

Но дано да греша и да я намерите!!!! Къде е била паркирана, в Красна Поляна ли?

proper
25-11-2007, 22:28
Според мен колата е открадната за части, никой не би рискувал толкова много за да я открадне и да я кара или продаде...

Но дано да греша и да я намерите!!!! Къде е била паркирана, в Красна Поляна ли?

Альоооо :) що пък Красна Поляна са??? не ме стряскай и мене??

elenkov
26-11-2007, 10:50
Според мен колата е открадната за части, никой не би рискувал толкова много за да я открадне и да я кара или продаде...

Но дано да греша и да я намерите!!!! Къде е била паркирана, в Красна Поляна ли?

Альоооо :) що пък Красна Поляна са??? не ме стряскай и мене??

света тройца пред блока я бях спрял..

поздрави

AlfaRomeo
26-11-2007, 12:24
ПО Въпроса с колата стана ли нещо,подобрение има ли :shock:

virusalfa
26-11-2007, 12:52
Провери ли все пак на паркинги и гаражи? Напоследък гражданството се е изнервило и звънят на паяците като чуят аларма нощно време... около старата работа няколко пъти дигаха правилно паркирани коли по сигнал на неква пенсионерка, както се оказа после.ЕГА й откраднат дръвата и ега й се запуши комино,та да пукне от студ,мама й д.....ба селска!

elenkov
26-11-2007, 12:58
ПО Въпроса с колата стана ли нещо,подобрение има ли :shock:

не няма никакво развитие по въпроса .. започвам да се отчайвам , че няма да ми се обади ти МВР, нито джамбазите ..

поздрави

virusalfa
26-11-2007, 13:02
ПО Въпроса с колата стана ли нещо,подобрение има ли :shock:

не няма никакво развитие по въпроса .. започвам да се отчайвам , че няма да ми се обади ти МВР, нито джамбазите ..

поздравиОткрадната е защото е изтекла застраховката,ама някой милиционер е свързан с канала :idea:

elenkov
26-11-2007, 13:21
ПО Въпроса с колата стана ли нещо,подобрение има ли :shock:

не няма никакво развитие по въпроса .. започвам да се отчайвам , че няма да ми се обади ти МВР, нито джамбазите ..

поздравиОткрадната е защото е изтекла застраховката,ама някой милиционер е свързан с канала :idea:
Не вярвам да е полицай.. пък и колата имаше 3 пропуска на предното стъкло .. 1 на НСО един на МВР-Полиция и един за Школата в Симеоново .. едва ли полицай ще краде колата на полицай ..
бтв на срещата в надежда си говорихме че може би точно тези стикери са помогнали на крадците да си се разхождат спокойно ..и да имат време да я докарат кадето поискат .. пример .. спират ги Куки .. крадците казват ние сме колеги виж там пропуските стикерите .. ала бала .. и ще минат като нищо .. предполагам това ги е улеснило много.. майка им .. мръсна

поздрави

Galeano
26-11-2007, 14:33
Дано тая история свърши скоро с добър край. :frown:
:censored: :censored: :censored:

bass
26-11-2007, 14:56
Вчера в Лозенец (на Димитър Хаджикоцев) видях две графитени 155, паркирани една срещу друга. Не успях да загледам номерата, едната със сигурност беше с лети джанти, за другата не съм сигурен (пише, че откраднатата е с тасове)...

Galeano
26-11-2007, 15:14
Пусни снимки на колата някой може да я засече някъде.Тук има много народ.

WhitePower
26-11-2007, 16:33
Вчера в Лозенец (на Димитър Хаджикоцев) видях две графитени 155, паркирани една срещу друга. Не успях да загледам номерата, едната със сигурност беше с лети джанти, за другата не съм сигурен (пише, че откраднатата е с тасове)...
едната е мойта

Pinky
27-11-2007, 09:37
свинска история. Вчера ми светна лампата за резервата. Днес покарах 4-5 км и най-неочаквано колата загасна. Един колега ме издърпа до бензиностанция и там се оказа, че капачката на резервоара е хванала липса. Ся да се чудя от къде да вземам друга капачка и да ходя на ключар. деба12

Raddo
27-11-2007, 11:34
Супер ужасна история... :?
И аз си записах номера ако я мерна някъде случайно.
И дано да не са я откраднали за да направят някоя поразия с нея, че тогава...
Пък дано след като баща ти е свързан с полицията, да се поразмърдат малко, те и те иначе са едни, не ми се говори.
Преди няколко години се разправях много с един в квартала, дето обичаше да пипа по колите. Миналата година есента го мернах в Младост - станал полицай и ме гледа строго...

Тъпа държава...
:evil:

elenkov
27-11-2007, 13:48
Супер ужасна история... :?
И аз си записах номера ако я мерна някъде случайно.
И дано да не са я откраднали за да направят някоя поразия с нея, че тогава...
Пък дано след като баща ти е свързан с полицията, да се поразмърдат малко, те и те иначе са едни, не ми се говори.
Преди няколко години се разправях много с един в квартала, дето обичаше да пипа по колите. Миналата година есента го мернах в Младост - станал полицай и ме гледа строго...

Тъпа държава...
:evil:

баща ми каза че едва ли ще я намерят колава .. мина повече от 3-4дена сигурно е на части ..
:(
поздрави

Abarth
27-11-2007, 18:46
Супер ужасна история... :?
И аз си записах номера ако я мерна някъде случайно.
И дано да не са я откраднали за да направят някоя поразия с нея, че тогава...
Пък дано след като баща ти е свързан с полицията, да се поразмърдат малко, те и те иначе са едни, не ми се говори.
Преди няколко години се разправях много с един в квартала, дето обичаше да пипа по колите. Миналата година есента го мернах в Младост - станал полицай и ме гледа строго...

Тъпа държава...
:evil:

баща ми каза че едва ли ще я намерят колава .. мина повече от 3-4дена сигурно е на части ..
:(
поздрави
На един приятел преди няколко години му свиха ланчата от пред блока и я намери след 7-8 месеца :)

elenkov
27-11-2007, 18:53
абарт .. дано се намери все пак .. надеждата умира последна

поздрави

Nasko_77
27-11-2007, 20:26
абарт .. дано се намери все пак .. надеждата умира последна

поздравиКолега много ти съчувствам :frown: Майтапа на страна, но... вземи и иди при някоя по-уважавана гледачка. Ей така, все пак да чуеш какво ще ти каже. Аз мисля, че има и такива които вършат работа колкото и да не ни се вярва.

alfonso_90
27-11-2007, 20:47
пусни снимки на колата за да мойе всеки да я види тук и да наблиудава :?

elenkov
27-11-2007, 20:50
Имали значение .. снимките .. тъмен графит СА9202АН .. с тазове и халоген .. в момента нямам снимки на колата имах 1-2 не мога да ги намеря ..

поздрави

JORDANGT
30-11-2007, 21:35
Гледам въпроси за хидравлично масло задаваш.Да не би да си намери хубавицата(ДАНО) и да не казваш :roll:

elenkov
01-12-2007, 14:05
Гледам въпроси за хидравлично масло задаваш.Да не би да си намери хубавицата(ДАНО) и да не казваш :roll:

е ми не и вече нямам никакви надежди да се намери .. за това и не пиша потемата че се измъчвам .. питах за митсубишито .. че ми подлиза от един маркуч :)

поздрави

AlfaRomeo
01-12-2007, 20:42
таман,викам си я намерил като прочетох за маслото,пъкк то кво станало... :( :(

Yureti
02-12-2007, 15:23
бел ден и кинта да не видат...
гадове..

Оги
02-12-2007, 17:03
Одеве на обяд даваха за авто крадците по нова предаването на чисто.Та там бай мангал разправя как действат с колите за 2 минути вика изчезвам с колата.Ако ми падне за две минути след това ще е с амнезия и ще си мисли ,че го е блъснал камион.

Колега съчуствам ти за колата дано да се намери

elenkov
03-12-2007, 00:52
вече съм я отписал .. такъв е живота .. :) но гледам с преспектива .. на пролет друга 155 :)

поздрави

proper
03-12-2007, 01:22
вече съм я отписал .. такъв е живота .. :) но гледам с преспектива .. на пролет друга 155 :)

поздрави

Много кофти колега, че това ти се случи.... Добре е, че имаш силен дух и гледаш напред. Поздравления наистина!!!
Искренно ти желая по-скоро да можеш да си вземеш колата, която ти е на сърце!

Успех !!!

deadairplane
03-12-2007, 19:00
Тоя бай мангал шестица от тотото да спечели и по доктори да ги даде, жена му стоножки да ги ражда пари за обувки да няма.

Nasko_77
03-12-2007, 19:05
Тоя бай мангал шестица от тотото да спечели и по доктори да ги даде, жена му стоножки да ги ражда пари за обувки да няма. :shock: По-коварно прокълнаване, не бях чувал :lol:

alra
07-12-2007, 22:05
колега много ти съчувствам, но ноистина и аз като Nasko 77 искам да ти предложа една врачка, която много познава. Дай да я питаме. 20 лв. взима, но може и да каже нещо важно? Поне да пробваме?

kris11
07-12-2007, 22:58
Дотук с "Бе кой краде алфи?"
Стига бе пепел ти на язика . :twisted:
Мамка му как може да се посегна на 155 ца.

elenkov
08-12-2007, 00:57
колега много ти съчувствам, но ноистина и аз като Nasko 77 искам да ти предложа една врачка, която много познава. Дай да я питаме. 20 лв. взима, но може и да каже нещо важно? Поне да пробваме?


Мерси, но не вярвам на такива глупости. Ако се намери намери .. което вече ме съмнява. :( Майната му може да си зема по бърза другия път (всяко зло за добро)

поздрави

ПС. мисля че темата може да се заключи няма смисал да спамим .. ако се намери ще уведомя модераторите да пусна 1 пост че всичко е наред.